کد خبر: ۷۲۶۸۶۳۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
کد خبر : ۷۲۶۸۶۳۱

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان از تولید ماسک و لباس‌ بیمارستانی ازسوی تولیدی‌ها زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با شیوع ویروس کروناخبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ابراهیم خطابخش رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان از اقدام اتحادیه پوشاک جهت تولید ماسک و لباس بیمارستانی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: باتوجه شرایط فعلی و پس از موافقت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ما تعدادی از تولیدکنندگان را بسیج کردیم تا ماسک و لباس بیمارستانی تولید کنند.

او ادامه داد: تولیدکنندگان ما به‌صورت شیفتی در حال کار هستند و روزی چند هزار ماسک و لباس بیمارستانی تولید می‌کنند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان با بیان این نکته که تمامی مجوز‌های لازم برای تولید ماسک و لباس بیمارستانی کسب شده است خاطر نشان کرد: رایزنی‌های لازم با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام شده و سازمان صنعت و معدن دستور داده است که این کار انجام شود و به امید خدا از امروزدر بازار توزیع خواهد شد.

او در مورد تعداد تولیدی‌های بسیج شده برای تولید ماسک و لباس بیمارستانی گفت: هر تولیدی که به‌طور متوسط بین ۲۰ تا ۴۰ چرخ‌کار داشته باشد، در این کار سهیم است و به‌طور تقریبی بین ۱۰ تا ۱۵ تولیدی مشغول به‌کار هستند.

خطابخش بیان کرد: اگر بگذارند کار انجام شود، در تولید وقفه‌ای ایجاد نشده مشکلی پیش نیاید، تولیدی‌ها می‌توانند نیاز استان را به ماسک و لباس بیمارستانی تامین کنند. خوشبختانه کار دارد انجام می‌شود و فردا به طور کامل می‌توان برآیند نتیجه را دید.

وی ادامه داد: ماسک‌ها و لباس‌های بیمارستانی تولید شده امروز به صورت کاملا بهداشتی بسته‌بندی شده و از فردا توزیع می‌شود.

‌رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک دوخته اصفهان درباره قیمت ماسک و لباس‌های بیمارستانی تولید شده، خاطرنشان کرد: خوشبختانه از نظر قیمت تا این ساعت دست واسطه از اقلام تولید شده کوتاه است و با برآورد‌ها، قیمت ماسک و لباس‌های بیمارستانی تولید شده حدود یک‌ششم تا یک پنجم قیمت فعلی بازار است.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ