کد خبر: ۷۲۹۴۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
کد خبر : ۷۲۹۴۷۲۳
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

یک تیم از پزشکان بدون مرز بدون حضور هیچ متخصص مرتبط با کرونا به ایران سفر کردند که حواشی زیادی به دنبال داشت.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کروناییبه گزارش  خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روزی است که خبر اعزام یک تیم پزشکی از فرانسه به ایران تحت عنوان «پزشکان بدون مرز» سر زبان‌ها افتاده و حضور آن‌ها در ایران  برای برپایی یک درمانگاه صحرایی ۴۸ تختخوابی حواشی بسیاری به دنبال داشته است.

درمانگاه صحرایی ۴۸ تخت خوابی این تیم پزشکی در شرایط کنونی که ایران چند هزار تخت بیمارستانی و پسا بیمارستانی خالی دارد،‌ همچنین در برابر مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه ۲ هزار تختخوابی که روز گذشته بر پا شد، عملا هیچ محسوب می‌شود.

سفر تیم  غیر متخصص پزشکان بدون مرز به ایران

پس از خبر ورود پزشکان بدون مرز به کشور، وهاب زاده در توئیتی واکنش نشان داد و گفت: ضمن تشکر از پزشکان بدون مرز، با اجرای طرح بسیج ملى مقابله با کرونا و نیز استفاده از تمام ظرفیت درمانی نیروهاى مسلح، فعلا نیازى به برپایى تخت بیمارستانى توسط نیروهاى خارجى نیست و این حضور منتفی است.

همچنین وهاب زاده در پیام دیگری اعلام کرد: در گروه پزشکان بدون مرز اعزامی به ایران، هیچ متخصص عفونی یا مرتبط با کرونا حضور نداشت.

وهاب زاده افزود: یک پزشک اورژانس و میزان کمی تجهیزات مصرفی که تولید داخل هم دارد و دارو‌هایی که داروی خاص و تحریمی هم نبوده که به کاهش اثرات تحریم کمک کند، وارد کشور شدند.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

نیازی به بیمارستان صحرایی پزشکان بدون مرز نداریم

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان درباره کمک پزشکان بدون مرز به ایران اظهار کرد: ما در وزارت بهداشت با عذرخواهی و در عین حال با قدردانی بابت کمک‌های انسان دوستانه اعلام کردیم که به دلیل امکانات کافی و ۱۰ هزار تخت بیمارستانی مازاد و ۱۰ هزار پسا بیمارستانی خالی، نیازی به ۴۸ تخت سیار در درمان بیماران کووید ۱۹ آن هم در اصفهان و برای اتباع ایرانی نداریم.

سخنگوی وزارت بهداشت درباره امکانات درمانگاه  پزشکان بدون مرز و بی نیازی نظام سلامت ایران به این امکانات در شرایط حاضر گفت: در اصفهان نیازی به یک درمانگاه صحرایی ۴۸ تخته با یک پزشک و شش پرسنل نداریم و طبیعی است به عنوان میزبان، از کمبود‌ها و نیاز‌های واقعی و جغرافیا و جمعیت هدف آن‌ها اطلاع بیشتری داشته باشیم.

 جهانپور با اشاره به برپایی بیمارستان‌های سیار و فضا‌های پسا بیمارستانی اظهار کرد: هلال احمر و نیرو‌های مسلح برای کمک به وزارت بهداشت تمام قد پای کار آمده اند و آماده هستند که در صورت نیاز هر تعدادی ما اعلام کنیم، بیمارستان‌های سیار ایجاد کنند.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

بازدید پزشکان بدون مرز از تخت‌های خالی مراکز درمانی

سعید نمکی وزیر بهداشت،‌درمان و آموزش پزشکی در واکنش به حواشی سفر پزشکان بدون مرز در ایران بیان کرد: این گروه قرار بود یک بیمارستان ۴۸ تختخوابی صحرایی برپا کنند، اما بیش از ۱۰ هزار تخت خالی از سوی نیرو‌های مسلح و دستگاه‌های دیگر برقرار شده‌ بود و در بیش‌تر استان‌ها هم با کنترل ورودی بیمارستان‌ها با طرح بسیج ملی مقابله با کرونا، ظرفیت‌های خالی داریم و فکر کردیم که این ۴۸ تخت، ضرورتی ندارد.

وزیر بهداشت اظهار کرد: البته این تیم به دعوت ایران به کشور ما آمدند و گفتیم که از مرکز‌های درمانی خالی بازدید کنند و اگر زمانی ضرورتی بود، می‌توانیم از این ظرفیت آنها استفاده کنیم.

دشمنان ماجرای پزشکان بدون مرز را در بوق و کرنا کردند

فارغ از اینکه چرا ناهماهنگی‌ها در دستگاه‌ها سبب سفر این تیم غیر متخصص شده و وزارت امور خارجه بدون توجه به نیاز‌ها برای این تیم ویزا صادر کرده است، حالا برچیده شدن این چند تخت با واکنش مدعیان حقوق بشری مواجه شده است، مدعیانی که خود ایران را تحریم می‌کنند و مانع ارسال دارو و تجهیزات پزشکی می‌شوند.

مارک پمپئو برپا نشدن تخت‌های بیمارستانی  تیم پزشکان بدون مرز اعزامی به ایران را قربانی شدن بیماران ایرانی دانست و رسانه‌های معاند اعلام کردند که ایران پزشکان بدون مرز را اخراج کرده است و تلاش کردند، این نپذیرفتن کمک‌های پزشکان بدون مرز را به همه کمک‌های بین المللی تعمیم دهند و بگویند ایران هیچ کمکی را نمی‌پذیرد.

سخنگوی وزارت بهداشت در واکنش به اینکه گفته می‌شود، این پزشکان بدون مرز که با نیت خیرخواهانه به ایران آمده اند و با رفتار نادرست از ایران اخراج شده اند، به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: هیچ کدام از اعضای تیم پزشکان بدون مرز فرانسه از ایران اخراج نشده است، قرار بر اخراج کسی هم نیست، این افراد ویزا دریافت کرده اند و صحبت از اخراج بی معنی است و متاسفانه مثل هزاران قصه پردازی دیگر مغرضین، شایعه و کذب است.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

کمک هر کشوری به جز رژیم صهیونیستی و آمریکا را می‌پذیریم

سخنگوی وزارت بهداشت یادآوری کرد: از هر اقدامی در ارسال کمک به ایران استقبال می کنیم مگر اینکه مبدا آن دولت آمریکا و رژیم اشغالگر قدس باشد، البته حساب گروه های مردمی از دولت آمریکا جداست و برخی نهاد‌های بین المللی به ویژه بعضی دولت‌ها در صورتی که قصد کمک به مردم ایران دارند، ترجیحا برای لغو تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران که خلاف موازین حقوقی و اقدامی علیه بشریت است، تلاش کنند.

جهانپور اظهار کرد: ضمن سپاس از اقدام این عزیزان، باید توجه داشت که نیازی به این سرویس در این بعد در آن منطقه نیست، البته اگر تمایل داشته باشند برای اتباع خارجی در برخی استان‌های مرزی می‌توان زمینه را فراهم کرد تا این امکانات در کنار امکاناتی که برای خدمت به اتباع خارجی فراهم شده، در اختیار اتباع خارجی قرار گیرد و این امر با نیات سازمان ارسال کننده نیز هماهنگ است.

علی ربیعی سخنگوی دولت هم درباره کمک پزشکان بدون مرز گفت: ضمن احترام به همه کشور‌ها و سازمان‌های بین‌المللی‌ که تاکنون پیشنهاداتی در خصوص کمک به ایران در مبارزه با کرونا مطرح کردند، اعلام می‌کنم که سیاست ما این است که هر نهادی به هر مقدار که بخواهد کمک کند و ما آن را دریافت خواهیم کرد.

ربیعی گفت: وزیر امور خارجه و وزارتخانه مربوطه تلاش‌های قابل تقدیری در شکستن تحریم و محکومیت جهانی تحریم‌کنندگان داشته‌اند که آثار آن امروز قابل مشاهده است. خوشبختانه در نتیجه این تلاش‌ها آثار مثبتی از عقب‌نشینی تحریم‌کنندگان ظالمانه مشاهده می‌شود. امروز همزمان با مبارزه با کرونا ما باید با تحریم‌های ظالمانه نیز مبارزه کنیم.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

پزشکان بدون مرز؛ جاسوسانی پزشک نما و حامیان داعش

اما باید توجه داشت که بلند شدن صدا‌های مستقر در لندن که با بودجه‌های سعودی و انگلیسی مدیریت می‌شوند، این تردید را برای برخی به وجود آورده است که نه  تنها این پزشکان بدون مرز نیستند؛ بلکه به مرز‌های خاصی تعلق دارند و برخی به سوابق پزشکان بدون مرز و ردپای آن‌ها اشاره می‌کنند و شواهد در وب سایت این سازمان نشان می‌دهد که این روز‌ها پزشکان بدون مرز در استان ادلب سوریه مستقر هستند، جایی که محل تجمع گروه‌های تروریستی و تکفیری وابسته به داعش و القاعده است.

از طرفی در بین گروه اعزامی به ایران، اتباعی با پاسپورت آلمانی، فرانسوی و یکی از کشور‌های افریقایی حضور داشت که تردید ارتباط اعضای این تیم با برخی سازمان‌های اطلاعاتی را قوت می‌بخشد.

کانال‌های ضد انقلاب هم به صورت هماهنگ در حال دفاع از جاسوسانی هستند که به عنوان پزشک بدون مرز وارد کشور شده بودند.

پیش‌تر بشار جعفری، نماینده سوریه در سازمان ملل نیز به صراحت اعلام کرده است که نیرو‌های اعزامی از سوی سازمان پزشکان بدون مرز جاسوسان‌ بهداشتی وابسته به سازمان اطلاعات فرانسه هستند.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

واکنش ایرانیان  به حضور پزشکان بدون مرز در ایران

سفر تیم غیر متخصص پزشکان بدون مرز به ایران در صفحات مجازی واکنش‌های بسیاری داشت و برخی با این کمک ها، ماجرای خون‌های آلوده از فرانسه را یادآوری کردند،‌اینکه چگونه خون‌های آلوده ارسالی از فرانسه پای ویروس HIV را به ایران باز کرد و  ۹۰۰ بیماری هموفیلی به ایدز مبتلا شدند.

جالب اینجاست، برخی با این اندک کمک‌های ارسالی به همراه  تیم غیر متخصص شوخی کردند و اطلاعیه فروش «بنجل‌های بدون مرز» را در یکی از سایت‌های فروش آگهی کردند.

برخی هم نوشتند که شاید این سفر با احتمال حمله بیولوژیکی کرونا ارتباط داشته باشد و با توجه به ممنوعیت ورود آمریکایی‌ها به کشور، این ماموریت به ماموران آمریکایی با تابعیت کشور‌های اروپایی سپرده شده  است تا گزارش دقیق و میدانی از میزان اثر این ویروس بر ژن ایرانی تهیه و به آمریکا ارائه شود.

حواشی سفر پزشکان بدون مرز به ایران/ جنجال بر سر چند تخت خالی برای بیماران کرونایی

به گفته یک فعال رسانه‌ای به آمریکایی‌ها هیچ اعتمادی نیست، زیرا ممکن است دارو‌هایی را ارسال کنند که ویروس را در ایران شایع‌تر و یا ماندگار کند یا حتی ممکن است افرادی را به‌عنوان درمان‌کننده بفرستند تا ببینند اثرگذاری این ویروسی را که گفته می‌شود، بخشی از آن فقط مخصوص ایران ساخته شده، چگونه بوده و اطلاعات خود را تکمیل و دشمنی را بیشتر کنند.

برخی هم در فضای مجازی نوشتند بهتر است به جای کمک‌های اندک، پزشکان بدون مرز که ادعا خیرخواهانه دارند، این گروه ها تلاش کنند تحریم‌های ظالمانه آمریکا در شرایط بحران کرونا برداشته شود چرا که این اندک کمک‌ها دردی از مردم ایران دوا نمی‌کند.

هر چند که سازمان پزشکان بدون مرز در بیانیه‌ای اعلام کرد که از رفتار ایران در توقف فعالیت تیم این سازمان تعجب کرده است، اما اگر همه سرنخ‌ها را کنار هم بگذاریم جای تعجبی باقی نمی‌ماند که چرا وزارت بهداشت ایران مانع از حضور یک تیم غیر متخصص آن هم با سوابق آن چنانی بر بالین بیماران شده است. 

انتهای پیام/

سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سوالات کرونا-پایین خبر دسکتاپ
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۴۸
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
خیلی کار خوبی کردن که قبول نکردند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۸
اصفهان ازهمه طرف که بخواهی حساب کنی دقیقاوسط ایران قرارداره،بعدمیگن که در همین شهراصفهان بود که چندسال پیش نمونه آب دهان وبزاق ایرانیان باتشویق چندسلبریتی از جمله همون سلبریتی بد سابقه تشویق به فرستادن دی ان ای به وسیله همین آزمایشگاه وارسال آن به خارج ازکشورشد!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
لازمه هر کسی از خودش بپرسه چرا اینا فقط اصفهان رو انتخاب کردند؟
و اونایی که به نظرات بحق مردم منفی میدن دنبال چی هستید؟
انگار علنی می خواهید بگوئید نمی فهمید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ازبرادران غیور سپاهی تقاضاداریم این تیم روازکشوربیرون کنندمابهترین پزشکان روداریم نیازی به این افرادنداریم جوونای ماروبه دست اینانسپارید خواهشا
سرداردلها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینهاجاسوس هستند،که میخوان ماموریتی که اربابشون بهشون داده رو تکمیل کنن چرامیذارید وارد کشور بشن؟سربازان گمنام خواهش ورو کنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
بله دقیقا جاسوسن چون ممکنه از عمق فاجعه ای که تو ایران اتفاق افتاده و مسولین اون را پنهان کردن پرده برداری کنن
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام دولت در مقابل بهداشت و درمان رایگان از بیماران کورنایی پلاسمای آنها را برای درمان بیماران کورونایی دیگر دریافت کند
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام
در مقابل بهداشت و درمان رایگان دولت از بیماران کورنایی دولت باید و باید پلاسمای بیماران را برای درمان بیماران کورونای دریافت کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
مسولین خودشان حواسشان جمع است کار درستی کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
متاسفم واسه این مسئولینی که وابسته به خارجی ها هستند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این حجم بدبینی از کجا اومده؟!!! نیروهای امنیتی ما هم لطفا 200 میلیون ماسکی که وزیر بهداشت گفت رو پیدا کنن و تو داروخانه ها پخش کنن تا تو این الودگی مردم در به در دوتا ماسک نباشن
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
چرا وزارت امور خارجه این همه بی دقتی می کند؟
enemy hunter
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بیایید به یاد بیاوریم که همین فرانسه بود که سالها قبل به بهانه ی خیرخواهی و دوستی با ایران خون های الوده به ایدز رو به ما فرستاد و ایدز از ان زمان وارد ایران شد.
سید مرتضی هاشمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ما روحانیت فداکاری داریم که همه کارهای بیمارستانی و همراهی بیماران مبتلا به کرونا را با جان و دل قبول کرده‌اند صدها هزار بار از این پزشک نماهای پست وجاسوسان شرق و غرب آماده تر به خدمت رسانی به ملت ایران و جهان هستند، ای به اصطلاح پزشکان بدون مرز به داد مردم خودتان برسید و ما را با یک خداحافظی خوشحال کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
عنوان باشگاه برای این خبر مناسب نیست بحث بر سر این است که اینها که جز جاسوسی کار دیگری نمی دانند چرا و به وسیله چه خائنی مجوز ورود به کشور را گرفته اند. پزشمان بی مرز همه زیر نظر ارتش آمریکا فعالیت می کنند و مسولین وژرات خارجه همه این را میدانند. اگر ادعا کنند که نمی دانیم به درد آبدارچی وزرات خارجه هم نمی خورند
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
لطفا یا دستگیر شوند. یا اخراج شوند. اومدن جاسوسی کنن. اینها راه همه چیز رو به روی ملت مقاوم ایران بستن بعد میگن میخوایم کمک کنیم. خوب معلومه که دارن دوروغ میگن. اگه کمک میخا بکنن توی این شرایط خودشون بیشتر محتاجندماخودمون می توانیم می توانیم می توانیم.....
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام
به نظر من اینها اومده بودند وسعت و اثر بخشی ویروس در ایرانی ها رو بسنجند و به اربابان خودشون انتقال بدهند.
اگه یادتون باشه چند سال قبل این خانوم مسیح علینژاد از مردم میخواست نمونه مخاط دهان خودشون رو بفرستند آمریکا و اونجا برای ایرانیها بانک نمیدونم سلولهای بنیادی تشکیل بدهند یادم اوموقع هرچه وزارت بهداشت و سازمان پدافند غیرعامل به مردم گفتند این کارو نکنید ولی یه عده و حتی یکی از وزراء از این کار دفاع کردند و نتیجه اش شد این ویروس کرونا
کمی بیندیشیم .هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اخراج جاسوسان پزشک نما کار بسیار درست و به موقع بود.
چه خوب شد که نگذاشتیم دیر شود.
بعد از اين هم باید همین کار را انجام دهیم.
صدور ویزا برای این جاسوس ها از سوی وزارت خارجه تأمل برانگیز است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
با سلام اصلا نباید به اینها ویزا می دادن برای چه این کار را کردن اطلاعات نباید اجازه چنین کاری را می داد
قیتاس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این یک نوع بی حرمتی به جامعه پزشکی ایران هست
بعداز اینهمه زحمت پزشک وپرستار دولت نباید اجازه می‌داد این جاسوسا وارد می‌شدند.
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو رو خدا اینقدر بدبین نباشید.
جعفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
فرانسه و کشورهای مجاور آن که حال و روزشون خیلی وخیم تر از ماست، حالا چی شده که اینا به فکر کمک به ما افتادند، اکثر اینا برا جاسوسی و جمع آوری اطلاعات وارد میشن،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اولا اونا برن بداد مردم خودشان برسند اگر دولت مردان یادشان نرود ملت ایران همیشه و همه زمان بوده و هس ولی انها زود فراموش میکنند و بفکر جیب خودشان هستند دولت مردان باید قدردان این ملت باشند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اصلا بهشون اعتمادی نیست.بخصوص فرانسه.هنوز فاجعه خونهای آلوده تزریقی به بیماران هموفیلی و فراموش نکردیم.اشتباه که چه عرض کنم.خیانتی که باعث ورود ایدز به ایران شد.واقعا بهشون اعتمادی نیست.چندتا ماسک خارجی به دستم رسید.اعتماد نکردم.شک کردم که آلوده به کرونا باشه.همشون و ریختم دور و نزاشتم خانوادم استفاده کنند.دنیای کثیفی شده.جنس های بنجول داخلی تو این روزها قابل اعتمادتره
ehsan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بالاخره به این خود باوری رسیدن که میشه خودمون کاری انجام دهیم بدون درخواست از ارباب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
همه دنیا جاسوس هستن !!
مواظب باشید کسی نیاد!!
این ویروس توسط چینی ها ساخته شده و سرانجام خودشون واکسنشو میدن بیرون
و شما میایین واکسنشو به ملت ایران با قیمت 70 میلیون یعنی پول پراید خواهید فروخت
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
چرا هرکی وارد ایران میشه جاسوس میشه؟!!! یعنی همه جاسوس ها وارد ایران میشن یا ما توهم جاسوس بینی دیگران داریم؟!!! البته من بر این باورم مشکل کشور ما داخلی هست. از عدم مسئولیت پذیری و تخصص مسئولین و نون به نرخ روز خوری خیلی ها، 200 میلیون ماسکی که معلوم نیست کجا رفت تا کمبود خیلی چیزا و گرانی های این روزای میوه و... که تقصیر جاسوس ها و کشورهای دیگه نیست
م ج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ایران نیازی به اینا نداره بنده خداها از بس اروپا وضع خرابه فرار کردن بندازینشون بیرون
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
آقا باید با احترام و با یک پرواز ویژه بدون مرز میبردنشون یمن
سید حیدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
به این لیست دو کشور فرانسه و آلمان را هم اضافه کنید. چون قابل اعتماد نیستند . قبلا همین فرانسه خون های آلوده به ویروس ایدز را وارد ایران کرده بود. جنگ افزار های سلاح شیمیایی در عراق به کمک آلمان در زمان جنگ تحمیلی ۸ ساله علیه ایران به کار رفت . دقت کنید. به هر چیز یا هر کسی اعتماد نکنید.اگر درست عمل کنیم. در هزینه و در زمان جلو میافتیم .ولی اگر اشتباهی صورت بگیرد هم در زمان هم در هزینه ها و هم در میزان سلامت عموم مردم کلی ضرر میکنیم. امیدوارم.از تاریخ گذشته پند و عبرت گرفته باشیم. و به تجربه و علم احترام بگذاریم. موفق باشید.
توپانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
شمابه ماضررنرسانیدازخیرتان گذشتیم.اگردرنیتتان صادق هستیدتحریمهارابرداریدماصدقه نمی خواهیم.
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینا برای هر کاری اومدبودن برای کمک نیومده بودن خوب که برگردوندنشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بعضی ها اصلا تلویزیون داخل نگاه نمی کنن فک میکنن ماهواره وحی منزله و دروغ نمیگه مخصوصا بعد از ماجرای هواپیمای اوکراینی دیگه چشم حقیقت بینشون بسته شده .حالا با اینا چه کار کنیم و زبون تلخشونو چه طوری تحمل کنیم؟؟؟ این جور آدما دکمه ی خاموش روشن هم ندارن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
به حق همین ماه عزیزخدا خیانتکاران ایران را مثل فرعون و نمرود کنه که از هر طرف که باید بخوریم از خودمونم باید بخوریم خدا مکر همه خاءنین به خود و خونوادشون برگردونه ان شا الله آقا زودتر بیاد مارا از دست این شیطان صفتان نجات بده
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ما خائن زیاد داریم کانال های ضد انقلاب از کسانی مثل گلشیفته وجوجه اردک زشت وزالومه وغیره خواسته بودن مردم ایران اب دهان و خون خودشونو بزنن به گوش پاک کن برای بانک جهانی بفرستن فیلم هاش در اینترنت هست بانک جهانی دست امریکاست امریکا میخواهد یه ویروس ایرانی هم برای ایران درست کنن و ما را نابود کنن همین بلایی که سر چین اوردن احتمالا فرانسوی ها میخواهند همین کار رو بکنن اینها رو باید بندازن بیرون تا قضیه ایدز پیش نیاد مرگ بر امریکا واسرائیل واروپا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
درود بر مسولین خدوم ومومن و باتدبیر .خداحفظتون کنه .واقعا کشور عزیز وعظیم وصاخب دانش ایران اسلامی نیلزی به جاسوسان پزشک نما نداره الحمدولله اینقدرپزشک باغیرت وبامعرفت و پرکار ودانش داریم که شکرخدا ازته دل هم مایه گذاشتن ومردم قدردانشان هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
من دست پرستار وطنم را که دست خدا بالای دست آنهاست می بوسم ونیازی به پزشک خارجی جاسوس نداریم اینها در طول تاریخ ثابت کرده اند که غیر قابل اعتماد هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعاً من نمی دونم این مسُولان ما چند بار می خوان از یک سوراخ گزیده بشن؟
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تنها یک چیز ذهن مریض
بهروز غلمانی رشیدآباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
آن کسانیکه در آوردن این جاسوسان دخیل بودن انشاالله بزودی بجرم خیانت بخ ملت محاکمه خواهند شد
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا متاسفم کادر درمانی ما زیر فشار زیاد داره جان میده مردم هم همینطور تمام جهان این پزشکان میرن اما فقط برای ایرانه که غیر متخصص و جاسوسه چقدر هنوز هم از این فکرها داریم چطور میشود ما در شهر خودمان گنبدکاووس تخت خالی نداریم اما شما این گونه میگویید حتما منظورتان تخت خالی خانه هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
مردم عزیز ما میدانند که دولت فرانسه گماشته اسراییل ورییس جمهور تروریست آنها مزدور صهیونیسم بین المال می‌باشد اینها همه تروریست بوده و هیچ نیت درستی ندارند آیا قضیه خون های آلوده ودادن هواپیمای اجاره به صدام وبلوکه کردن ثروت‌ها ملکه از سالها قبل در فرانسه است یادتان رفته و هزاران جنایت دیگر که فرانسه مجری آنها فراموشنان شده متأ سفانه نمی‌دانیم با چه دیدگاهی این جوسان وترویستها را به کشور راه داده‌اند برای رضای خداوند وسر بلندی کشور هر چه زودتر آنها به لانه نجس خودشان برگردانید و بدانید اینها نقشه های شوم خانواده نجس وترویست سلطنتی انگلیس نجس وکشور جنایتکار امریکاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینا اومدن در حق مردمه ایران یه جنایته دیگه بکنن مثل خون های آلوده به ویروس ایدز که وارد کشورمون کردند اخراج کنید این دشمنان رو از ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بیشترین آسیب را همین آمریکایی ها و اروپایی ها با مجریان منطقه ای شون به ایران زدند؛ چون اینها حتی حق مسلم ایرانی ها را نمی دهند و با تحریم های که طبق توافق هسته ای باید برداشته میشد، همراهی و همکاری می کنند؛ چه برسد به کمک و دلسوزی!
محسن خلیلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
من نمیدونم چرا بعضیها دوست دارن این مردم و کشور عزیز ما ایران رو جلوی دشمنان تخقیر بشن اقا اگر شما لنگ پنجاه تا تخت هستین چرا از ملت خودتون کمک نمیخواهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
وزیر خارجه و اگر وزیر بهداشت دراخراج این خبیث ها اقدام نکنند باید از کار برکنار شوند. مرگ بر خیانتکار.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این عمل آنها مشابه کاری است که آلمان می کرد از یک طرف به صدام مواد شیمیایی میداد و از سوی دیگر مجروحین شیمیایی را ظاهرا برای درمان به آلمان می برد اما عملا از آن ها به عنوان بررسی و آزمایش نتیجه سم استفاده میکرد و اکنون غربی ها این ویروس را علیه ایران تولید کرده و با این کار می خواهند نتیجه را بررسی و نواقص کار خود را در تولیدات ضد بشر بعدی رفع کنند
چه کسانی به این ها مجوز ورود داده اند؟!!! همان هایی که مجوز واردات خون های آلوده به ایدز را از کشور فرانسه به ایران صادر کردند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
باتوجه به اینکه اینها بدون مرز تعریف می‌شوند، انتظار هست که در همه جا کار کنند حتی ادلب. برای اینها گرایش های سیاسی و مذهبی اهمیت ندارد.
اگر هم موضوع سر 48 تخت هست، خب میگذاشتید که اینها 48 تخت رو برپا کنن و برن تا این حاشیه ها به وجود نیاد.
معلومه که ی دلیل قوی تر داشته که اینها رو اخراج کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
دلیلش عدم تخصص و غیر قابل اعتماد بودن اینها هست
ساناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اعتماد کردن به این قبیل کمکها اشتباه محض است بعد از چندماه مشخص میشه که با چه نیتی وارد ایران و چه تزویری داشتند
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
دشمنان ازهرفرصتی برای تخریب ایران مخصوصا در زمان بحران استفاده میکنند.فرانسه که سابقه دار است برادرناتنی انگلیسه .به گفتارگاندی هروقت دیدیددوماهی دراعماق اقیانوس باهم ستیزدارند. بدانید سایه انگلیس درآنجا حاضر است.اطمینان به دشمن حماقت است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ومن
یعقوب کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
لطفابیشتر مراقب باشیدوفریب نخورید انصافآدراین برهه اززمان آولآامریکا.واسراییل ازهرترفندی برای ضربه زدن استفاده میکنند.
دومآ اگرپزشکان بدون مرز چیزی بلدباشندبهتراست به فرانسه وکشورهای اروپایی رسیدگی کنند.عطایشان رابه لقایشان بخشیدیم.نوچه های استکباروصهیونیزم.اینها همه جاسوسند .سرگذشت برجام هم نشانه خوبی از کمکهای ایشان است.بااحترام
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
به دولت بفهمونید اگر نیاز باشه ما تخت هامونو از خونه هامون میاریم برای بیمارستان ها و کادر درمان، ما الان اکثر کارهارو داریم خودجوش و بسیجی وار انجام میدیم از آب میوه و ماسک و ضد عفونی گرفته تا خیلی چیزای دیگه ، کجای دنیا این شکلیه که یه ملت انقدر به دولتی که به مردم رنج داده کمک کنه ، همش به خاطر اینه نظام زمین نخوره ، خم به ابروی رهبری که جگرش برای ما سیاه شده نیاد اما جاسوس به این واضحی رو قبول نمیکنیم ، ای لعنت خدا به آدم های وابسته ی وطن فروش بی وطن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینها برن به داد مردم خودشون برسن که دارن از کرونا تلف میشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
نیروهای خودمون از همه بهتر هستند
ما نیازی به خارجی ها نداریم
اگر آمریکا راست می گوید چرا دست به دامن ژاپن شده است؟؟؟؟ پس دروغ می گوید
پاسخ ها
محسن خلیلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
متاسفانه اشکال از مسئولین خودمونه دااش
مبین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
صرفا جهت اطلاع آمریکا در همان روز های اول با کره جنوبی و سنگاپور که توانستند به خوبی بیماری را کنترل کنند تلفنی مشاوره گرفت ما حالا ماندیم مانند تمام جهان قرنطینه بکنیم یا نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
جای تاسف داره ..چرا وزارت خارجه به این پزشکان غیر مرتبط با این بیماری ویزا داده ...تو ایران پرستاران و پزشکان کاربلد زیادی هست و نیازی به چند تا پزشک معمولی نداریم ...پزشکان ایرانی جزء نوابغ پزشکی هستن ..ایران نباید از بیرون کسی را به تحقیقات آزمایشگاهی راه بدهد به احتمال قوی اینها دوستان ما نیستند ..اینها کسانی هستند که فرستاده شدند تا با جمع آوری اطلاعات در مورد ژن های ایرانیان کار ناتمام خودشون رو تمام کنن ...جای تعجب داره که چرا مسئولین ما اجازه چنین کاری رو صادر میکنن ..
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ازغربگراهاودوتابعیتی هاچه انتظاری بیشترازاین داریددربهترین وخوشبینانه ترین حالت مابایدفرض براین بگذاریم که خائن وجاسوس داخلی نداریم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینها اومدن در پوشش کمک تست های بیولوژیک یک ویروس جدید را از طرف سازمان سیا بر روی مریض های ایرانی انجام بدن و چند ماه بعدا از رفتن آنها ویروس کشنده دیگری این بار از ایران منتشر میشود و در نتیجه تسلیم آمریکا که واکسن آن را دارد خواهیم شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
چراوزارت بهداشت باجاسوسان بدون مرز مماشات میکنه
اینارا ازایران بندازیدبیرون. برن خدالعنتشون کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا ظریف چکارمیکنه هدفش چیه ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا من نمی دونم این مسُولان ما می خوان چند بار از یک سوراخ گزیده بشن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
متاسفانه وزارت خارجه در خیلی از ماجراها ضعیف عمل میکنه فکر کنم این اشتباهات شده روش جاریشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا ظریف چکارمیکنه هدفش چیه ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
هچی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
خیا نت ،پشت خیانت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
چرااااااا اول دولت گفت اینا بدون هماهنگی اومدن بعد دقیق ۲روز بعد سخنگوی وزارت بهداشت گفت نه اینا با هماهنگی اومدن
ای خدا
داره چی میشه
یکی جلو اینارو بگیره
چرا میخان علیه مردم و کشور توطئه کنن
اینا رو بگید برن
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
قبل از امدن باید بین تصمیم گیران وزارت امنیت ملی و ......هماهنگی.صورت گیرد وبا احترام قبول نکنید اگر قرار زن
ایرانی مشخص گردد درتمام دنیا ایرانی است چرا کمکهای قبلی را
قبول گردید ما را خوار وذلیل کردید اقای رضایی شما چرا ما خود مان روی پای خودمان می ایستیم چین اگر به
ایران میخواست کمک کند ویروس را در فرودگاه کنترل میکرد که به دیگر کشور ها نرود دیگر جاسوسان طوری نفوذ میکنند که
فکرش را نمیکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
از این فرانسوی ها خیری به ما نمیرسد از یک طرف با آمریکا همصدا هستند حالا چی شده دلسوز ملت ایران شدند،اونم فقط با بیمارستان ۴۸ تختخوابی، چه کمک بزرگی
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
لطفا پزشکان بدون مرز را به نیویورک و ایتالیا بفرستید ،،اونا دارن بدجوری از کرونا تلف میشن
پاسخ ها
مبین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
عزیزم ایتالیا رفتن حتی پزشک های کوبایی هم رفتن آمریکا هم هنوز تعداد کشته هاش کمتر از ما هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام ، اینهارو بگیرید به مدت ۱ ماه قرنطینه کنید.
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام ما نیازی نداریم اینا ۱۰۰% جاسوسن
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
سلام ماجرای خون های آلوده درس عبرت نشد برجام درس عبرت نشد که سفره مردم کوچیک وکوچیکتر شد حالا با جون مردم هم می‌خواین بازی کنین ..... به چه قیمتی .......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا خدا بخیر بکنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
دستگاه دیپلماسی باید بموقع عمل میکرد اطمینان به این کشورهایی که بارها به ملت ایران حمله کردند یعنی ساده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
دشمن داره روی ژن ایرانی کار میکنه رهبری هم اینو گفت باز بعضی مسولین خودشون رو به خواب زدن . غافل از اینکه ژن ایرانی در طول تاریخ با هزاران ژن ترکیب شده ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
9گلوله در تفنگ بگذار 8تا برای خائن و 1 برای دشمنان. هیتلر
هرگز نباید به این خائنین فرانسوی اجازه ی ورود داده می شد درود بر سپاه پاسداران
پاسخ ها
مبین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو الان هیتلرو به عنوان سرمشقت قراردادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
توجه. توجه
باسلام خدمت عزیزان گرامی. باتوجه به ممنوعیت شرکت در تجمعات مردمی کمبود شدید فریاد مرگ بر آمریکا. مرگبر اسراییل. از شما عزیزان تقاضا میشودجهت ادای دین نسبت به آمریکا واسراییل این کمبود را جبران فرمایید
هرنفر روزی حداقل صد مرگبر آمریکا واسراییل

اجرکم عندالله
پاسخ ها
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
با سلام احسنت به شما
#مرگ- بر- آمریکا
#حمله-بیولوژیکی
#بیوتروریسم-آمریکا
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ما خودمون بهترین وباتجربه ترین پزشکان را داریم .چه نیازی به یه مشت پزشک عمومی وعادی که احتمال جاسوس بودن دارند ووسایل پیش پا افتادشون که تو کشور خودمون فراوانی داریم اگه راست میگن میخوان کمک کنند داروهایی که کمیابه وتحریمند را بیارند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
برید سراغ اونایی که اینارو دعوت کردن
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
باید اول فکری برای خائنین کرد...از کجا میگن ۶۰تا۷۰درصد مردم مبتلا میشن در حالی که روسیه خیلی عالی جلوی این ویروس رو گرفته.
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بوی خیانت خیلی وقت هست که به مشام میرسه
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بدتر از کرونا خیانت خیانتکاران هست، در نهایت خدا با ماست.
سنبل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینها به خون ما ایرانی ها تشنه انداز مردن ما خوشحالند.صد در صد موضوع جاسوسی یا چیز دیگه ای بوده
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این صحبت علنی وبدون تعارف یهودی ساکن شهر نیویورک آمریکاست که به "مارک دوبویتز"معروفه: من ازتحریم وذجرکشیدن مردم ایران لذت می برم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بهشون ویزا دادید (از تخصصو تابعیتو همه اینا باخبر بودید)
تو کشورم اومدن
حالا یهو ۱۸۰ درجه چرخیدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
من شنیدم تو فرودگاه تجهیزات جاسوسی ازشون کشف شده حتی لباسهای ایرانی بهشون دادن و تجهیزات و لباسای اونارو توقیف کردن
مبین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
من موندم تو که این همه اطلاعات داری چرا اومدی yjc تو الان باید در مورد تحرکات غرب تو خاورمیانه با رهبر و رئیس جمهور صحبت کنی این اطلاعات رو بهت کی میده حتما بادمجان نیوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
به نظر من تمام پروازها رو جلوشو بگیرید نذارید کسی از ایران بره چون احتمال داره ژن ایرانی رو خارج کنه خدایا واقعا از مسولین ممنونیم که باعث شادی مردم در دوران قرنطینه خانگی هستیم کلی می‌خندیم
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو به خنده هات ادامه بده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
انقدر ایرانی توکشورهای دیگه که بخوان ژن ایرانی را داشته باشن .سالهاست که ایرانیها ی زیادی به امریکا واروپا وحتی اسراییل مهاجرت کردن .اونا هم ژن ایرتنی دارن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
امان از دست این خوش بینیهای سرشار از ..‌. دستگاه دیپلماسی کشور و اعتماد کوروکرانشون به غرب. شیفته های عطر فرانسوی
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
این خوشبینی نیست، این فقط خیانت هست و تمام...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو رو خدا مسولین امنیتی و بهداشتی و وزارت خارجه هوشیار باشید، خودتونو به خواب نزنید، جاسوس به مملکت راه ندین، ما حاضریم بمیریم، کمک خارجی نگیریم. غفلت بسه. مراقب باشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
تو لیاقت مردن هم نداری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
12:57 ، میبینم که از غیرت ایرانی داری میسوزی، بسوز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
خدا را شکر دولت بلاخره فهمید نذاشت صبح جمعه بفهمه چی شده مردم نباید بذارن موش ازمایشگاهی کفار بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
کی اجازه ورود این آقایان به اصطلاح پزشک رو به کشور داده ..چرا ایرانی رو تحقیر میکنید اینها بند انگشت پرستارها ایرانی نمیشم چه برسه پزشکانمان ..بفرستیدشون ایتالیا اسپانیا آمریکا مگه نمیخوان کمک کن برن اونجا که شدیدا کسری پزشکدارن..جمع کنید این جاسوسها رو از داخل کشور
غلامحسین عالی
|
Sweden
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
جاسوسان فرانسوی که تحت عنوان پزشکان بدون مرز فعالیت میکنند از ایران اخراج شدند ، اصولا" چرا باید به چنین جاسوسان شناخته شده ای اجازه ورود داده میشد ؟ اینان باید به مردم جوابگو بوده باشند .
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا چرا اجازه ورود این افراد به ایران داده می شودکه بعد باعث بوجود آمدن حاشیه و جوسازی معاندین شود؟
مونا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
خدا را شکر که اخراج شدند، از اول هم معلوم بود که جاسوس هستند، و الا چرا یهو فرانسه بدبخت شده در کرونا، بخواد به ایران کمک کنه، خدا آنها را رسوا کرد،
لعنت به نفوذی های داخلی،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بیش باد
محمدحسبن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
درور بر شرف وزارت بهداشت و کلیه کادر درمان کشور عزیزمان
محمدحسبن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
درور بر شرف وزارت بهداشت و کلیه کادر درمان کشور عزیزمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
لازم است صحبت غیر مرتبط در مورد سو استفاده های اپراتورهای همراه از مردم
و همچنین به دلیل تخصصی بودن مردم بی اطلاع باشند و دست شیادی اپراتورهای همراه رو نشود
سیستم ها و نرم افزار های msc اپراتورهای تلفن همراه کشور طوری است که می توانند کاری کنند که شما حتی یک ریال از شارژ تان چه بسته داشته باشید یا نداشته باشید برای اینترنت کسر نشود
یا قبض ۵ میلیونی برای اینترنت آزاد سهوی نداشته باشید یا بسته ذخیره ناجوانمردانه همراه اول فعال نشود
چرا ؟؟؟
لغو ستاره ۱۰۰ ستاره ۸ مربع
لغو ستاره ۱۰۰ ستاره ۱۸ مربع
را بزنیم هر ماه یا هر هفته
چرا یکبار برای همیشه غیر فعال نشود و هر کس خواست تیک اینترنت آزاد رو بزند چرا اینترنت آزاد باید فعال باشد و پیش فرض غیر فعال نباشد
ایرانسل به صورت مخفی و بی سر وصدا اگر درخواست دهید یا از طریق اپلیکشن می توانید فعال کنید ولی همراه اول اینطور است و رایتل هم بعید میدانم که فعال کرده باشد
از همه مردم می خواهم به ۱۹۵ شکایت کنند از اپراتورهای همراه و انتقاد خود را اعلام کنند
اگر میانگین هر ثانیه ۱ تومان از هر ایرانی کسر شود می شود ۸۰ میلیون تومان در ثانیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
واقعا تأسفباره . اصلا چرا در این وضعیت که از سفر مردم ممانعت میشه چند نفر خارجی که معلوم هم نیست انگیزه و تخصص شون چیه راحت راه بدن داخل کشور ؟ چراغ سبز نشان دادن به دولت های اروپایی تا کی !؟ دولت و وزارت خارجه تا کی میخواد به این روابط ذلت بار و خسارت بار ادامه بده !؟ دریوزگی غرب تا کی !؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
کادر درمانی خودمان بهترین و قابل اطمینان ترین هستند
خدا وکیلی این جاسوسان و قاتلین که به نام پزشکان بدون مرز وارد کشور میشوند را به جان مردم نیاندازید و مشکلمان را بیشتر نکنید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
بنجل های بدون مرز می خواهند با یک تیر دو نشانه را بزنند یکی اگر درست باشد به مقاصد شوم جاسوسی خود طبق شواهد بپردازند دوم اگر ایران از این شرایط سربلند بیرون آمد در بوق و کرنا کنند که ما به ایران کمک کردیم آنها از پس خودشان بر نمی آیند.و ناتوان هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
جاسوسان ژنتیک امریکایی!!!!!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
مگه از کمک بدشون میاد ؟ عجب دنیاییه ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
کمک
کدام کمک
خونه‌ای آلوده
متن خبر را اصلا خواندی
از این اروپایی‌ها کمک نمی‌خواهیم شر نرسانند.
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
با سلام لطفا عاقلانه رفتار کن اینها جاسوس هستند در پوشش پزشکان بدون مرز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
خدایا تا کی باید چوب بعضی از افراد بخوریم بابا وقتی اعلام کردید که کمک همه کشورها رو میپذیرید باید جوری اینو میگفتید که به سر بعضیا نزنه صدقه بفرستن ویا بیان برای جاسوسی شماباید داد میزدید وسفیراتون تو اون کشورها برنامه خبری میزاشتن برای برداشتن تحریما نه اینکه ف صتی دوباره بهشون داده بشه برای کوبیدن مردمون واقعا تا کی خدایا خودت صاحب حق وامام عصربرسون
Ahmad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
جاسوسان و بیوتروریستهای بدون مرز
منصور صباغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
باسلام آیا کوتاهی ناهماهنگی از طرف وزارت امورخارجه است ؟
از آقای دکترظریف بعید است ؟!!!!!!
بااین همه امکانات بهداشتی پزشکی ونیروهای متدین ودلسوز چرااصلا باید قبول امکانات خارجی را نمود؟؟؟؟؟
این کار شیطنت آمیز است
سیدفروزان
|
Switzerland
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
در حالی که ایتالیا از چین و کوبا و روسیه درخاست پزشک کرده ، فرانسه کمبود نیرو دارد ، آمدن پزشکان بدون مرز جاسوس به ایران هدفی جز جاسوسی و خرابکاری ندارند
ali
|
Netherlands
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینکه پمپئو اینقدر نگران سلامتی ماست خودش جای نگرانی داره (:
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
دورود بر نیروهای سلامت داخلی این خارجی های امریکایی جز خیانت چیزی برای این ملت ندارد در اوج گرفتاری وجنگ برای ایران خون آلوده اوردن واقعا اگر دنبال کمک به ایران هستند چرا تحریمها را کاهش نمی دهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۷
اینجاست که معنی سازمان پدافند غیرعامل مشخص میشود
اول یک خداقوت جانانه از ته تهه قلب برای کادر درمان کشورم
دوما دوستان توجه داشته باشند ما ملت ایران دوستار واقعی به آن معنا نداریم ویا کم داریم باید هوشیار باشیم این کشورها با رفتارهای چندگانه قبلا خودشان را اثبات کردند ماایرانیهااز هر لحاظ به خودمان باید ببالیم چون نیروهای هموطن با دل جان کار میکنندانشااله این روزهای سخت هم به پایان میرسد و روسیاهی برای دشمنان این مرز بوم می ماند
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر