کد خبر: ۷۳۲۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
کد خبر : ۷۳۲۵۹۷۱

استاندار هرمزگان از تداوم عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا در بندر شهید رجایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان،فریدون همتی استاندار هرمزگان از تداوم عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا در بندر شهید رجایی خبر داد.

او در جلسه ویدئو کنفرانس با معاون اول رئیس جمهور، پیرامون اقدامات و برنامه‌های حوزه بنادر و راه در استان هرمزگان، افزود: عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا به ویژه کالا‌های اساسی و بهداشتی مورد نیاز به طور شبانه روزی و در همه ایام در بندر شهید رجایی ادامه دارد.

استاندار هرمزگان گفت: در حال حاضر عملیات فاز سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر تجاری کشور با روند خوبی در حال اجراست.

همتی افزود: در راستای مقابله با ویروس کرونا از همان ابتدای مطرح شدن شیوع این ویروس در کشور چین و با توجه به تردد کشتی‌های خارجی در بندر شهید رجایی، جلسات لازم برگزار و کنترل‌های شدید در بندر شهید رجایی برای پیشگیری از این بیماری صورت گرفت و تلاش‌های خوبی توسط مدیرکل و مجموعه بنادر و دریانوردی هرمزگان در این زمینه صورت گرفته است.

او گفت: عملیات تخلیه و بارگیری انواع کالا به ویژه کالا‌های اساسی و بهداشتی مورد نیاز به طور شبانه روزی و در همه ایام در بندر شهید رجایی ادامه دارد و از ابتدای سال جاری نیز سه کشتی حامل گندم در این بندر تخلیه شد.

استاندار هرمزگان گفت: هماهنگی بین بنادر و گمرک و استانداری برای تخلیه و بارگیری کالا‌ها با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی وجود دارد و از بخش خصوصی در این راستا حمایت می‌کنیم.

همتی همچنین با اشاره به پروژه‌های ساخت راه در هرمزگان، افزود: پروژه کریدور ساحلی جنوب کشور که ۸۰۰ کیلومتر آن در استان هرمزگان قرار دارد، در حال اجرا و تکمیل است.
او گفت: همچنین در حوزه راه روستایی، برنامه ریزی‌های مهمی به ویژه برای شهرستان بشاگرد در سال جاری صورت گرفته که از جمله آن آسفالت و احداث ۱۳۵ کیلومتر راه روستایی و بازگشایی ۱۸۰ کیلومتر راه روستایی دیگر در این شهرستان است که یکی از اقدامات ضروری برای شهرستان بشاگرد محسوب می‌شود.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه اقداماتی در حوزه‌های مختلف در سال جاری انجام خواهد شد که در پایان این دولت، شاخص‌های شهرستان بشاگرد در حوزه‌های جاده‌ای، آب شرب، مدرسه، خانه بهداشت و اماکن ورزشی به سطح شهرستان‌های برخوردار کشور برسد و تلاش می‌کنیم، بشاگرد به عنوان یکی از شهرستان‌های موفق و برخوردار معرفی شود.


انتهای پیام/ر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر