کد خبر: ۷۳۵۹۴۵۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
کد خبر : ۷۳۵۹۴۵۷

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: واحد‌های تولیدی ورزشی این استان که از جانب تعطیلی اجباری ناشی از شیوع بیماری کرونا دچار خسارت و آسیبب شده‌اند مورد حمایت این اداره کل قرار می‌گیرند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، سجاد انوشیروانی، مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل امروز در بازدید از کارخانه تولید لوازم و امکانات ورزشی شهرک صنعتی خلخال گفت: این حمایت‌ها به شیوه‌های مختلف از جمله ارائه تسهیلات بانکی و یا معرفی صاحبان این واحدها به وزارت ورزش وجوانان برای خرید لوازم ورزشی موردنیاز کشور خواهد بود.

او با بیان اینکه فعالیت مجدد کارخانه تولید لوازم ورزشی و بدنسازی خلخال فرصت اشتغال کارگران بیکار شده این واحد تولیدی را فراهم کرده، اظهارداشت: هرگونه سرمایه‌گذاری در راستای توسعه ورزش از جمله ساخت و تامین امکانات ورزشی مورد نیاز ورزشکاران ضمن کاهش قیمت این لوازم ،نیاز استان اردبیل به تامین امکانات ورزشی مورد نیاز از سایر استان‌ها و یا از خارج از کشور را برطرف خواهد کرد.

فرماندار خلخال نیز در این بازدید گفت: نخستین کارخانه تولید لوازم و تجهیزات ورزشی استان اردبیل در سال ۹۶ در شهرک صنعتی این شهر راه‌اندازی شده است.

فریدون بابایی افزود: این  واحد تولیدی نمونه‌ای از واحدهای تولیدی راه‌اندازی شده در اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال مولد دولت است.

او افزود: واحد تولیدی لوازم و امکانات ورزشی خلخال با صرف چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال راه‌اندازی شده و با افتتاح آن برای ۱۵ نفر اشتغال مستقیم و برای ده‌ها نفر دیگر نیز زمینه اشتغال غیرمستقیم ایجاد شده است.

فرماندار خلخال با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا در کشور این کارخانه نیز به اجبار از اول اسفند سال گذشته تعطیل و اخیرا با صدور دستور ستاد مقابله با کرونای کشور فعالیت‌های مجدد تولید خود را آغاز کرده ، گفت: در صورت حمایت از این واحد میزان اشتغال مستقیم در این کارگاه به ۵۰ نفر افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/ع

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ