کد خبر: ۷۳۶۲۶۴۴
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
کد خبر : ۷۳۶۲۶۴۴

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی صحبت‌هایی انجام داد.

اسکوچیچ: برنامه ریزی برای تیم ملی کار سختی نیست/ دلم برای کار در ایران تنگ‌ شده استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره زمان بازگشتش به ایران اظهار داشت: باید ببینم شرایط چگونه می‌شود که به ایران برگردم، ولی امیدوارم بتوانم قبل از شروع لیگ برگردم. هنوز تماسی برقرار نشده و چنین اتفاقی نیفتاده است، اما به من گفته‌اند در مورد این موضوع تماس خواهند گرفت.  

او درباره مصدومیت بازیکنان ملی پوش در دوران پسا کرونا گفت: بعید می‌دانم مشکلی بابت این موضوع وجود داشته باشد، چون همه بازیکنان در قرنطینه تمرین داشـته‌اند. اگر مربیان در این مدت تمرینات خوبی برای بازیکنان در نظر گرفته باشند بعید می‌دانم مشکلی ایجاد شود.

اسکوچیچ در مورد برگزاری جلسه با سهیل مهدی گفت: من منتظر برنامه مسابقات لیگ هستم تا برنامه‌های تیم ملی را هم تنظیم کنم. وقتی برنامه‌ها در اختیار من باشد می‌توانم کارم را سریع انجام دهم. برنامه‌ریزی برای تیم ملی ایران کار خیلی سختی نیست، اما باید شرایط و امکانات مهیا باشد.  

وی ادامه داد: با بازیکنان لژیونر در ارتباط هستم و از طریق تلفن با اکثر آن‌ها صحبت کرده‌ام. در حال حاضر نیز شرایط در کرواسی خوب است. ابتدا خیلی ترسیده بودم به خصوص که فاصله محل زندگی من تا ایتالیا فقط ۷۰ کیلومتر است، اما الان خوشبختانه شرایط عادی است و در یک ماه اخیر در منطقه زندگی من حتی یک مورد کرونایی هم نداشتیم. در روز‌های اخیر در کشور کرواسی فقط ۳ الی ۴  نفر کرونا گرفتند.

اسکوچیچ در مورد شناخت از عراق بیان کرد: اطلاعاتی از رقبای ایران و عراق ندارم، اما مربی این تیم دوست صمیمی من است. فکر می‌کنم الان همه تیم‌ها شرایط یکسانی دارند و ترجیح می‌دهم فعلاً تمرکزم روی تیم خودم باشد. ما زمانی زیادی تا آماده سازی داریم و تا زمان بازی با عراق می‌توانیم از آن‌ها اطلاعات کسب کنیم. شرایط برای همه تیم‌ها مشکل است اگر از بحرین و عراق شناخت هم داشتم اطلاعات آن‌ها به درد ما نمی‌خورد، چون زمان زیادی تا آغاز مسابقات باقی مانده است.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا بازی تدارکاتی برای تیمش در نظر دارد یا خیر گفت: همانطور که گفتم می‌توانم در یک چشم به هم زدن برای تیم ملی برنامه‌ریزی کنم، ولی اول باید اطلاعات داشته باشم.

وی خاطرنشان کرد: من فقط با فدراسیون در این مدت در ارتباط بودم، چون برنامه کاری ما مشخص نیست و فقط با آنالیزور تیم ملی در ارتباط بوده‌ام که برای تیم ملی برنامه‌ریزی کند.

اسکوچیچ در پایان گفت: من شرایط تیم ملی را می‌دانم و به خوبی درک می‌کنم که توقعات از تیم ملی بالا است، اما خود من هم انتظار دارم تیم ما به جام جهانی صعود کند. تیم خوبی داریم و با وجود اینکه ۲ باخت اخیر را تجربه کردیم می‌توانیم کار را از نوع آغاز کرده و به جام جهانی برویم. دلم برای کار کردن در ایران تنگ شده و امیدوارم با شروع برنامه‌ها تیم ملی را مهیای صعود به جام جهانی کنیم.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر