کد خبر: ۷۳۶۶۰۵۷
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
کد خبر : ۷۳۶۶۰۵۷
گروه : قم » قم

آیت الله علوی گرگانی از مراجع عظام تقلید از خدمات لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس قدردانی کرد.

آیت الله علوی گرگانی از خدمات لاریجانی قدردانی کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم ،متن پیام مرجع تقلید، آیت الله علوی گرگانی خطاب به علی لاریجانی، رئیس سابق مجلس شورای اسلامی به این شرح است: ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مرقومه جنابعالی واصل گردید، شکی نیست هر زمان که مجلس شورای اسلامی با هدایت‌های جنابعالی در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری و حل دغدغه‌های مردم شریف ایران گام برداشته، توانسته است باری را از دوش نظام و ملت کم کند و خدمت صادقانه‌ای را انجام دهد.

پیام ادامه یافته است: از زحمات جنابعالی در طول مدت مدیریتتان تشکر میگردد و آرزوی توفیق برای شما را دارم.

پیش از این آیات عبدالله جوادی آملی، حسین نوری همدانی ،ناصر مکارم شیرازی و لطف الله صافی گلپایگانی در پیام‌های جداگانه‌ای از خدمات علی لاریجانی در سه دوره ریاست مجلس تقدیر و تشکر کردند.

در پیام آیت الله جوادی آملی آمده است: مرقوم شریف واصل و از بذل عنایت تقدیر می‌شود؛ آنچه در طی سالیان متمادی در خدمت نظام اسلامی به ویژه به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی سپری کردید درختی غرس نمودید که حاصل آن میوه آزادی و خدمت بود، اکنون باید کوشید محصول آن حاصل را که شربت اخلاص و سپاس به درگاه خدای سرمدی است فراهم و نوشید که چنین نوشیدنی گواراست.

در پیام آیت الله نوری همدانی آمده است: جنابعالی در ٣ دوره نمایندگی از طرف مردم شریف استان قم و مدیریت مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته‌اید و خدمات فراوانی را به انجام رسانده‌اید که امروز خدمت به مردم و این نظام ولایی اسلامی توفیق بزرگی از جانب پروردگار متعال محسوب می‌شود.

همچنین در متن پیام آیت الله مکارم شیرازی آمده‌است: جنابعالی در مدیریت دوازده ساله مجلس، خدمات فراونی به قوه مقننه داشته‌اید و نظرات شما در بسیاری از مسائل سیاسی کشور راهگشا بود، اینجانب به نوبه خود از زحمات شما تشکر کرده و امیدوارم از وجودتان در نهاد‌های مهم کشور استفاده شود.

در پیام آیت الله صافی گلپایگانی آمده است:اکنون بعد از سه دوره متوالی که ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتید و با مدیریت شایسته خدمات فراوانی را نموده‌اید، لازم دیدم از جنابعالی تقدیر و تشکر نمایم. بدیهی است آنچه که انسان در طول حیات خود برای رفاه مردم و اعتلا و عزت کشور انجام می‌دهد عندالله تعالی محفوظ است و مأجور می‌باشد. امیدوارم با تجارب مفید و ارزنده‌ای که کسب نموده‌اید، بتوانید در آینده منشأ خدمات بیشتر باشید.

علی لاریجانی در دوره‌های هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی ریاست قوه مقننه را بر عهده داشت.

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر