کد خبر: ۷۳۷۵۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۱
کد خبر : ۷۳۷۵۵۷۲

بازیکن استقلال گفت: در سپاهان مصدومیت ساده من را تشخیص ندادند که باعث شد یک سال از میادین دور باشم.

غفوری: سوء مدیریت باعث جدایی استراماچونی از استقلال شد/ مدیران سپاهان در دوران مصدومیت من را فراموش کردندبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال درباره ولیل جدایی استراماچونی از استقلال گفت: اگر بخواهم به این سوال جواب واضحی بدهم، باید بگویم سوء مدیریت باعث رفتن استراماچونی شد. 

کاپیتان استقلال در ادامه گفت: مدیران باشگاه زمان انعقاد قرارداد به استراماچونی اطمینان دادند که در این تاریخ دستمزدش را به حسابش در ایتالیا واریز می‌کنند، اما همان زمان مدیران باشگاه می‌دانستند که تحریم‌ها ممکن است مانع از پرداخت دستمزد استراماچونی شود. اما آن زمان به سرمربی تیم می‌گفتند که نمی‌توانیم پولت را به حسابت واریز کنیم، او هم فکر دیگری می‌کرد و شاید مدارکش را به بانک نمی‌داد.

غفوری افزود: استراماچونی می‌توانست مانند خیلی از بازیکنان و مربیان پولش را در دوبی یا ترکیه بگیرد، اما این اتفاقات مشکلات را بیشتر کرد و پلیس ایتالیا بابت مبلغی که به حساب استراماچونی واریز شده بود، از او توضیح خواست. او مربی فوق العاده‌ای بود. به جرات می‌توانم بگویم که او یکی از برترین مربیانی است که تاکنون به استقلال آمده است.

مدافع استقلال با انتقاد از مدیران سپاهان بابت بی توجهی به او در دوران مصدومیتش اظهار داشت: با مصدومیت‌های زیادی مواجه شدم و فکر می‌کنم حدود ۲، ۳ سال از فوتبالم را به دلیل مصدومیت از دست دادم. در پاس همدان ۵، ۶ ماه به خاطر مصدومیت کشاله و همسترینگ خانه نشین شدم. از سپاهان به تیم ملی رسیدم. با وجود این که سابقه مصدومیت زانو نداشتم، به خاطر تشخیص پارگی مینیسک، یک سال دور بودم و تیم ملی را هم از دست دادم و خیلی افت کردم.

او افزود: به لطف پزشکان استقلال که واقعا عالی بودند و عمر فوتبالی ام را مدیون آن‌ها هستم، مصدومیتم برطرف شد. در سپاهان کیفیتم را نشان دادم و به تیم ملی هم رسیدم، اما وقتی یک سال دور از میادین بودم، هیچ کدام از مسئولان باشگاه نیامدند بپرسند چرا مصدومیتت برطرف نمی‌شود. آخر فصل هم پیشنهاد تمدید قرارداد ندادند و همه چیز تمام شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر