کد خبر: ۷۳۷۶۷۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
کد خبر : ۷۳۷۶۷۳۵
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

سرهنگ سرپناه درباره تیراندازی در محله کیکاور شهرستان رباط کریم توضیحاتی داد.

سناریوی هالیوودی اوباش برای تلافی یک متلکسرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی غرب استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: یکی از اراذل و اوباش سطح یک شهرستان رباط کریم حدود ۲۰ روز گذشته از زندان آزاد شد.

وی افزود: چند شب پیش متهم در محله کیکاور شهرستان رباط کریم اقدام به متلک گویی و ایجاد مزاحمت برای خانم متاهلی کرد و به دنبال این موضوع این خانم ماجرا را برای همسر خود تعریف کرد و در ادامه نیز همسر شاکیه جزئیات واقعه را برای عموی خود تشریح کرد.

سرهنگ سرپناه تصریح کرد: حوالی ساعت ۲۴ بامداد شب گذشته، عموی همسر شاکیه برای تلافی و به اصطلاح تنبیه فرد مزاحم پس از شناسایی مخفیگاه متهم، با یک قبضه سلاح گرم «وینچستر» به سراغ وی رفته و خودسرانه تصمیم به مجازاتش می‌کند.

وی افزود: در پی این درگیری دو نفر از همراهان متهم اصلی پرونده به ضرب شلیک گلوله فرد مسلح مجروح می‌شوند و در ادامه متهم نیز متواری می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی غرب استان تهران اظهار کرد: پس از وقوع این حادثه ماموران انتظامی شهرستان رباط کریم به محل مرود نظر اعزام شدند و بلافاصله ضارب دستگیر شد.

سرهنگ سرپناه با بیان اینکه اراذل و اوباش حتی پس از آزادی از زندان نیز به صورت مرتب تحت رصد پلیس هستند، بیان کرد: بایستی این افراد رفتار خود را اصلاح کنند چرا که در غیر این صورت به سرعت در دام قانون گرفتار خواهند شد.

وی خطاب به شهروندان گفت: در صورت وقوع هر گونه مشکل، ایجاد مزاحمت، سرقت، نزاع و درگیری و ... بایستی با سامانه ۱۱۰ تماس برقرار کرده و مراتب را برای بررسی تخصصی به پلیس گزارش دهند.

معاون اجتماعی فرماندهی غرب استان تهران تاکید کرد: شهروندان بایستی هنجار‌های قانونی را رعایت کنند و در صورت وقوع هرگونه اتفاقی با گزارش به نیروی انتظامی، اجازه دهند تا به صورت قانونی و قاطع به حق و حقوقشان رسیدگی شود و پس از انجام خودسرانه اعمالشان این چنین دچار مشکل نشوند.


بیشتر بخوانید: دستگیری بچه پولدار‌ها در پارتی شبانه شهریار/ ۵ دستگاه خودرو توقیف شد

بیشتر بخوانید: آخرین جزئیات حمله به قوی‌ترین مرد ایران از زبان پلیس


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر