کد خبر: ۷۴۰۳۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳
کد خبر : ۷۴۰۳۷۰۸
مدیرکل آموزش وپرورش خبر داد؛

برای سال تحصیلی جدید فرم و رنگ لباس مدارس از سوی انجمن اولیاء و مربیان هر مدرسه تعیین می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، هادی زارع پور مدیرکل آموزش وپرورش استان گفت: فرم ورنگ لباس دانش آموزان از سوی انجمن اولیاء و مربیان هر مدرسه انتخاب و اعلام می‌شود و اولیاء دانش آموزان می‌توانند آزادانه تهیه کنند.

زارع پور در جلسه مدیران و معاونان آموزش وپرورش استان افزود: لباس فرم دانش آموزان همچون سال گذشته انتخاب می‌شود تا خانواده‌ها هزینه دوباره پرداخت نکنند.

او همچنین از اجرای طرح سنجش تحصیلی و آمادگی نوآموزان کلاس اولی از ۱۵ تیرماه خبرداد و بیان کرد: امسال برای نخستین بار در ۱۲ پایگاه سنجش بینایی، شنوایی، جسمانی وآمادگی تحصیلی کلاس اولی‌ها انجام می‌شود.

 یاری معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش وپرورش استان هم گفت: ۵ هزار دانش آموزی که برای کتاب‌های درسی سال جدید ثبت نام نکرده اند در فرصت باقی مانده به سامانه www.irtextbook.ir و www.irtextbook.com مراجعه و نام نویسی کنند.

اردشیر یاری گفت: ساماندهی نیروی انسانی بر اساس قرارداد‌ها و سقف حق التدریس اعلام شده انجام می‌شود.

اقلیمی معاون نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هم با اشاره به اینکه ۴۵ میلیارد ریال برای تجهیز هنرستان‌های استان اختصاص یافته گفت: در سال تحصیلی جدید ۱۵ فضای آموزشی با ۷۹ کلاس درس به فضا‌های استان اضافه می‌شود.

سیدبهاءالدین ملک حسینی معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان هم در این جلسه گفت: تمامی امتحانات فرهنگی و هنری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

ملک حسینی با تأکید بر بارگذاری مستندات در سامانه قرآن، نماز و عترت گفت: آخرین مهلت ارسال آثار ۱۶ تیرماه است.

رضایی معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان هم از اجرای مانور بازگشایی مدارس در نیمه اول شهریور خبرداد وگفت: در صورت وضعیت قرمز کرونا در استان تمامی کلاس‌ها به صورت غیرحضوری و با استفاده از برنامه شاد برگزار می‌شود.

رضایی افزود: فعالیت مدارس در شهر‌های در وضعیت زرد به صورت ترکیبی و در وضعیت سفید به صورت حضوری برگزار می‌شود.

خواهش نیک معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان هم گفت: آزمون‌های پایانی در بیش از ۴۰۰ حوزه امتحانی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ۳ دوره سوادآموزی در حال برگزاری است.
 
انتهای پیام/ک
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ