کد خبر: ۷۴۰۴۵۸۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹
کد خبر : ۷۴۰۴۵۸۲

مدیر کل جدید مدیریت بحران خوزستان گفت: وضعیت مدیریت بحران از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نشان از پیگیری‌ها، پشتکار و رشد این اداره دارد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، امید بن عباس مدیر کل جدید مدیریت بحران خوزستان گفت: وضعیت مدیریت بحران از نظر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری نشان از پیگیری‌ها و پشتکار مدیر کل این مدیریت طی چند سال گذشته دارد که توانستند با تلاش، همکارانی را گرد هم بیاورند و این روز‌ها را برای مدیریت بحران استان رقم بزنند.

او بیان داشت: اوج تلاش‌های مدیریت بحران خوزستان، در سیل اخیر نمایان شد و ما شاهد بودیم که سازماندهی این اداره کل در چالش بزرگ سیلاب خود را به شکلی موفقیت آمیز بروز داد و زمانی در استان شاهد قطعی برق مکرر بودیم، اما طی سال‌ها اخیر با توجه به اقدامات و برنامه‌ریزی‌های استاندار و دیگر مدیران متولی امروز با کمبود برق مواجه نیستیم.

بن عباس افزود: وقتی امروز را با گذشته مقایسه می‌کنیم متوجه برطرف شدن بسیاری از چالش‌ها ‌می‌شویم و همین امر خود جای امیدواری دارد همچنین تلاش ما برای آن است که در مسیر توسعه گام برداریم نگاه ما به حل مشکلات استان بر اساس قانون  مدیریت بحران  است و محوریت کار و عمل ما متناسب با اسناد بالا دستی، سند ملی راهبردی، برنامه عملیاتی کاهش سوانح، و سند جامع آموزش است.

مدیر کل جدید مدیریت بحران خوزستان گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما در این اداره کل با توجه به نقش و وظیفه ذاتی این اداره کل، ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های متولی در جهت تسهیل در رفع بحران‌ها است و توجه به آموزش، آگاهی بخشی و و امر پیشگیری از جمله اولویت‌های ما به شمار می‌رود.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ