کد خبر: ۷۴۱۲۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
کد خبر : ۷۴۱۲۸۴۰

سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ دریافت، نحوه پرینت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد. 

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای تاریخ دریافت، نحوه پرینت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۹ و نکات بهداشتی جهت شرکت در آزمون را اعلام کرد. 

در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور موارد ذیل برای داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ ذکر شده است:

نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز دوشنبه ۹۹/۰۴/۲۳ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

آدرس و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به شرح جدول شماره ۲ است و داوطلبان در صورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون باید براساس توضیحات بند «د» (تذکرات مهم) اقدام و در صورت نیاز صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعد از ظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ یکی از روز‌های سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۴ و یا چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۵ به حوزه‌های رفع نقص کارت مراجعه کنند.

زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۹

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ از ساعت ۸:۰۰ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۶ در ۶۰ شهرستان مختلف کشور آغاز خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص شده است.

تذکرات مهم

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند‌های ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کرده اند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوطه حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۴/۲۶ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند. داوطلبان در صورتی که نسبت به بند‌های ۳، ۷ و ۱۳ (جنس، معلولیت و زبان خارجی) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده کرده اند، لازم است در یکی از روز‌های سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۴ و یا چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۵ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره ۲) مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کنند تا مشکل برطرف شود. درخصوص بند‌های ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.


بیشتر بخوانید


تبصره: آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ در مقاطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه‌ای فارغ‌التحصیل شده و یا تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱ در مقاطع مذکور فارغ‌التحصیل می‌شوند، در این مرحله باید نسبت به ویرایش و یا درج معدل فارغ‌التحصیلی (برای فارغ‌التحصیلان ۹۸/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحد‌های درسی گذرانده شده (برای فارغ‌التحصیلان تا تاریخ ۹۹/۰۶/۳۱) خود تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ اقدام کنند. این داوطلبان باید اصل گواهی تکمیل و تایید شده توسط دانشگاه محل تحصیل، مربوط به معدل واحد‌های گذرانده تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰  را در زمان مصاحبه همراه داشته و ارائه کنند.

۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران)، وزارت جهاد کشاورزی، ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) و سهمیه رزمندگان (واحد‌های تابعه ستاد کل نیرو‌های مسلح) لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۴/۲۶ به قسمت ویرایش اطلاعات کارت آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح کنند تا در صورت تأیید نهایی توسط ارگان ذی‌ربط، سهمیه برای شما اعمال شود، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نیست. همچنین تاکید می شود داوطلبانی که در مرحله ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه بوده‌اند، ولی سهمیه آنها به هر دلیل از طرف ارگان ذی‌ربط مورد تائید قرار نگرفته است، ضمن ویرایش اطلاعات (سهمیه ایثارگری) برای بررسی و روشن شدن وضعیت سهمیه خود حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۴/۲۸ به ارگان‌های مربوطه نیز مراجعه کنند. بدیهی است در صورت تائید سهمیه توسط ارگان ذی‌ربط سهمیه درخواستی اعمال می شود در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهید شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نیست.

۳- به داوطلبان توصیه می‏‌شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته است و قابل پرینت است دقیقاً مطالعه کنید و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و براساس آدرس حوزه‏‌های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است حوزة امتحانی خود را شناسائی کنند.

۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و ... باشد ضروری است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره ۲) مراجعه کنند و موضوع را پیگیری کرده تا مشکل برطرف شود.

۵- داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش، سنجاق و ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت شرکت در آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶- از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (به جز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی (از قبیل تلفن همراه حتی خاموش، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، پیجر و ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن خودداری کنید. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر آیین نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد و موجب محرومیت از گزینش در آزمون می‌شود.

۷- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه‌های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه‌ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل کردن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۹ از تاریخ ۹۹/۰۴/۲۶ لغایت ۹۹/۰۵/۰۲ بصورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اقدام کنند.

۸-داوطلبان در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در فرآیند برگزاری برای آن‌ها لازم است، حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۵/۰۲ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی با این سازمان مکاتبه کنند. بدیهی است درخواست‌های واصله بعد از تاریخ فوق قابل بررسی و پیگیری نخواهد بود.

دستورالعمل‌های بهداشتی برای شرکت در آزمون دکتری ۹۹

براساس، آخرین اطلاعات درباره راه‌های انتشار ویروس کرونا و مخاطرات احتمالی آن در حوزه‌های برگزاری آزمون، انتظار می‌رود موارد زیر را مدنظر قرار داده و برای حفظ سلامتی خود، سایر داوطلبان و خانواده‌های محترم خود، آن را رعایت کنید.

۱- زمان مناسب منزل تا حوزه امتحانی را برآورد و به موقع در محل آزمون حضور پیدا کنند. حوزه برگزاری آزمون از ساعت ۶:۳۰ صبح روز برگزاری آزمون آماده حضور شما خواهد بود.

۲- برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول نکنید.

۳- از تردد بی مورد در محل آزمون جدا خودداری کنید.

۴- هنگام ورود و خروج به حوزه با دیگر داوطلبان فاصله مناسب (حداقل یک متر) را حفظ کنید.

۵- همراه داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه)، از ابتدای ورود به حوزه برگزاری آزمون تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه امتحانی الزامی است.

۶- حوزه‌های آزمون از تحویل گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و ... معذور است، بنابراین توصیه می‌شود به غیر از موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه داشتن سایر وسایل جدا خودداری شود.

۷- به همراه داشتن تلفن همراه حتی به صورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد بود.

۸- در زمان استقرار در محل صندلی از صحبت کردن با سایر داوطلبان مجاور جدا خودداری کنند.

۹- برای بازرسی بدنی و تطبیق عکس با فرد متولی همکاری کنید.

۱۰- از تماس دست‌ها با چشم، دهان و بینی در حین آزمون جدا خودداری کنند.

۱۱- هنگام عطسه یا سرفه کردن از دستمال کاغذی استفاده کنید. در صورتی که دستمال وجود نداشت از قسمت داخلی آرنج استفاده کنید.

۱۲- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتما با رعایت فاصله مناسب و داشتن ماسک ۳ لایه معمولی (بدون فیلتر) اقدام به صحبت نکنید.

۱۳- به پیام‌هایی که حاوی نکات اجرایی و بهداشتی است و در جلسه آزمون از بلندگو پخش می‌شود با دقت گوش کرده و به آن عمل کنید.

۱۴- لوازم التحریر مورد نیاز از قبیل مداد، تراش و پاک کن به همراه داشته باشید. تاکید میشود رد و بدل کردن این لوازم در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود.

۱۵- پاک کردن و ضدعفونی کردن دست بعد از درج اثر انگشت در پاسخنامه با پدالکلی (که توسط حوزه امتحانی به شما تحویل می‌شود) حتما انجام شود.

۱۶- سعی کنید از تماس دست با سطوحی که اغلب لمس می‌شود نظیر صندلی ها، دستگیره درب‌ها و شیرآلات سرویس بهداشتی و... خودداری کرده و از دستمال کاغذی استفاده کنید.

نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به کرونا

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ که دچار بیماری کرونا شده‌اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کرده است. این داوطلبان لازم است از روز جمعه مورخ ۹۹/۰۴/۲۰ لغایت شنبه مورخ ۹۹/۰۴/۲۱ با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند. بدیهی است این سازمان با توجه به پیش بینی‌های به عمل آمده برای این داوطلبان در بیمارستان و یا در محل امنی که وزارت بهداشت در شهر‌های محل برگزاری آزمون تعیین خواهد کرد، آزمون برگزار خواهد کرد.

ز- قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون شود یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه‌های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آن‌ها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آن‌ها واقعی یا غیر واقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات‌های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی‌ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها است.

ماده ۷- در مورد مشمولان بند‌های (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال تا یک میلیارد (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می کنند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌شود. مجازات هر یک از اعضا که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب است.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می شود.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات‌های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می کنند. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد کرد، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطا شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت‌های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسئول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آن‌ها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه‌هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی‌ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام کنند.

داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سوال خود را از این تاریخ لغایت روز پنجشنبه ۲۶/۰۴/۹۹ همه روزه به غیر از روز جمعه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۴:۳۰ با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ یا بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در میان بگذارند.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۲۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۱
کادر درمان خسته است به آنها رحم کنید
تتت
|
Germany
|
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
کسانیکه یک سال شبانه روزی درس خوندن بی صبرانه منتظر برگزاری ازمونن.
با به تعویق انداختن کنکور هم هیچی عوص نمیشه و شرایط وخیم تر میشه
کسانیکه سلامتیشون مهمتر از یکسال شب و روز بیخوابی و زحمت کشیدنه تشریف نیارن ازمون
سمیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
آخه من که خوزستانم و کرونا دارم و الان ریه م عفوووووونت شدید داره و همه ش ســــــــــــرفه میکنم ، ۲۶ تیر چطور برم رو جلسه ؟؟؟ چرا با اینده مون بازی میکنید ،بقران من قادر نیستم حتی ماسک بزنم چ برسه بشینم رو کلسه سه ساعت !!!!!!!!!!!!!!!!!! بفهمید تورو خدا ایها الناااااااااااااس
من به کی بگم کنکور دکترام خراب نکنین
لیلا
|
United States
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا پاییز برگزار بشه
واقعا با چه منطقی میخوان کنکور برگزار کنن؟ الان شرایط با اسفند ماه چه فرقی کرده بدتر هم که شده، هوای خیلی گرم با کرونا بدون کولر هم که حتما هستیم
از همه بدتر مسیر رفت و امد به مرکز استان
مسئولین واقعا چه فکری کردن؟ میخوان ما رو بکشن دیگه، چند نفر از هر استانی باید بره مرکز استان، همه هم که ماشین ندارن ، الان ماشین های مسافربری خودش کلی مشکل دارن
وای خدا تصمیم گرفتن ما رو بکشن اول استرس و بعدش کرونا

نه به برگزاری کنکور دکتری و ارشد
لطفا پاییز برگزار بشه
Aram
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
با سلام
خواهش میکنم زمان برگزاری تمام آزمون ها را عقب بندازین
من بیماری آسم دارم و حتی تو محیط بسته حالم بد میشه و زدن ماسک برای مدت طولانی واقعا برام ممکن نیست و مطمئنم داوطلبان زیادی دچار بیماری های تنفسی هستن و زدن ماسک واقعا براشون مقدور نیست بخدا من 4سال همه وقتم را صرف درس و کنکور کردم و الان کاملا برای کنکور آماده اما از طرفی شرایط بحرانی کرونا و از طرفی دیگه بخاطر مشکل تنفسی که دارم واقعا برگزاری کنکور عادلانه نیست
لطفا سلامت دواطلبان را در اولویت قرار دهید
آرتمیس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
چرا نگران کسایی که بیمار کرونایی دارن و عزیز از دست دادن نیستید ،من تو خانوادم کادر درمان هست که متأسفانه مبتلا شدن و من کنکوری باید ازشون مراقبت کنم ،تو خوزستان که کلا امکان نداره روزی برسه و خبر مرگ چند نفره نشنویم ،کافی نیست این همه کشته؟روزی صد و پنجاه خانواده عذاداریم میشن کمه؟چند نفر باید ازتون خواهش کنن دیر تر برگذار کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
چرا نگران کسایی که بیمار کرونایی دارن و عزیز از دست دادن نیستید ،من تو خانوادم کادر درمان هست که متأسفانه مبتلا شدن و من کنکوری باید ازشون مراقبت کنم ،تو خوزستان که کلا امکان نداره روزی برسه و خبر مرگ چند نفره نشنویم ،کافی نیست این همه کشته؟روزی صد و پنجاه خانواده عذاداریم میشن کمه؟چند نفر باید ازتون خواهش کنن دیر تر برگذار کنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
واقعا متاسفم واسه مسئولینی که انقد بی فکر عمل میکنن ، انگار واقعیتو نمیبینن ، انجام هر اقدام پرتنش و پر از ریسکی میتونه آمار مبتلایان و مرگ و میر رو به شدت افزایش بده ، برای ورود به پاییز خیلی باید محتاط باشیم نه این که همه ی کارای نکردمونو این دو سه ماه انجام بدیم ، همه ی مردمو میخوان به کشتن بدن
جمعی از داوطلبین آزمون ارشد و دکتری ۹۹
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اصلا این چه قانونیه که میگن نه کیف و موبایل همراهتون سرجلسه بیارید و نه از شما کیف و موبایل و وسایل همراه و ..... را تحویل میگیریم.پس باید این پول و موبایل که برای کسانی که از شهرستان به حوزه امتحانی مرکز استان میرن ویاحتی افرادی که از خونه به محل آزمون مراجعه میکنن چیکارکنن و چطور بدون کیف از شهری به شهر دیگری برن.اصلا به این مسائل فکر میکنن یا اینکه فقط میدونن باید پول شرکت در آزمون دکتری بگیرن و بگن کنکور اختیاریه اگر دوست ندارید نیاید.خب معلومه به نفعشون میشه سازمان سنجش پولشو گرفته پس جون جوانامون به درک.اصلا جوان ها نباشن به نفعشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
بخدا ارزش نداره . کنسل کنید . ی نگاه جزئی بندازین متوجه میشین بعد از برگزاری چه سیل عظیمی از مبتلایان راه می افته. محل حوزه رو تغییر نمیدین تازه میگین مبتلایان هم آزمون بدن . مدیریت تون فاجعه س . بخاطر وجود همچین مدیرایی هست که به وضع دچار شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
با سلام برای اجرای ازمون به هر شکل جالب نیست دست به کشتار دسته جمعی زده شود من به حد خودم درس خوانده ام و مشکلی ندارم اما به فکر این هستم که این نفرات بعد ازامتحان به شهر های خودشان می روند و این بیماری به دیگران سرایت می دهند ایا در صورت وقوع سازمان سنجش مسولیت قبول می کند یا خیر من معتقد هستم دو ماه دیرتر ولی با خیال راحت ازمون انجام شود شاید تآ آن موقع این بیماری حل شده باشد
آیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خبر رو که دیدم عرق سرد زدن
واقعا که
قلبم داره تیر نیکشه از وجود این همه مسیول بی مسیولیت
جون ما پشیزی براتون ارزش نداره
امیدوارم ستاد کرونا مقابل این گونه تصمیمات نابخردانه بایسته و جآن انسان ها براش محترم تر از بازی های پشت پرده مافیای کنکور و دانشگاه آزاد و مدارس غیر دولتی باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام ....معلوم نیست تاکی کرونا هست و پیک اون ادامه داره بنابراین چاره جز برگذاری کنکور نیست ...داشتن چهار ساعت ماسک و رعایت بهداشت بااینکه سخت هست ولی خب چاره جز برگذاری کنکور نیست ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
وافعا چرا اصلا به فکر ما نیستین
این همه قرنطینه رعایت کردیم که آخرش با تصمیمای شما جونمون به خطر بیفته؟
مافیای کنکور و دانشگاه ازاد و مدارس غیر دولتی کاره خودشونو کردن ولی بدونن که این کارشون نون زدن تو خون جوونای بیچاره این مملکته
افسوس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آقا این چ وضعشه
لاقل ی ویرایش تو انتخاب محل حوزه امتحانی میزاشتین
من از شمال کشور باید برم جنوب کشور ینی دوتا اتوبوس باید عوض کنم
تقصیر منم نیستا
گفتن خابگاه باز میشه منم همه چی برطرف میشه طبق استراتژی اونا ویرایش نزدم الانم باز ویرایش نذاشتن اینم از شانس مایه
Amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
با سلام
لطفا اگر امکان داره به مسئولین سازمان سنجش پیشنهاد بدید زمان کنکور رو نصف کنن و داوطلبان فقط به سوالات با شماره زوج (یا فرد) پاسخ بدن و سوالات فرد (یا زوج) حذف بشن
دیده بان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
آقا بچه های مردم رو به کشتن ندید
آینده مملکت رو به خطر نندازید
زینت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
سلام،آزمون دکتری رو به شهریورماه موکول کنید،بخاطر بیماری آلرژی خفیف،زدن ماسک برای من خیلی سخته،..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
خواهشا برگزار نشه من پدر و مادر مسن دارم ویکسال هم درس خواندم اگر خدایی نکرده کرونابگیرن من خودم رو نمی بخشم و شرکت نمی کنم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
همه چیز به کام دولت مبادا از برنامه هاش عقب بمونه
گور پدر مردم و دانشجو و تحصیل کرده
که سلامتش به خطر بیافتد
فقط مسجد و نماز جمعه و حرمین شریفین و حج و زیارت است که باید بسته باشه
من در آزمون کنکور شرکت نمی کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
لطفا زمان کنکور را به تعویق بندازید،واقعا با این شرایط کرونایی سر جلسه حاضر شدن چیزی جز استرس نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
#فوری

⚡️ یک شبانه روز وحشتناک و مرگبار با ۲۲۰ مورد جدید مبتلا به کرونا و ۷ مورد فوتی


Z
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
من واقعا خسته شدم و دلم نمیخواد دیگه عقب بندازن ولی از یه طرف هم واقعا نمیتونم ۴ ساعت ماسک رو تحمل کنم من ۵ دقیقه هم ماسک میزنم حالت تهوع میگرم . خودشونو بزارن جای داوطلب که با اون فشار و استرس و گرما باید ماسک هم تحمل کنن
حتما میخوان برای ایمنی بالاتر کولرم روشن نکنن یه فکر منطقی باید بکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
یه سامانه پیگیری بعد امتحان برای امتحان دهنده ها بزارن ببینیم چند نفر مبتلا میشن !!!!!!، البته این کار خیرین و دلسوزان باید انجام بدن وگرنه برای دولت مهم نیست و بررسی نمیکنه
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
باشگاه خبرنگاران جوان لطفا پیگیری بفرمائید جمع کثیری از داوطلبان در این شرایط بحرانی کشور حاضر به حضور در سر جلسه آزمون دکتری نیستند.
لطفا کنکور را تا مساعد شدن اوضاع کرونا به تعویق بیاندازید.
جان جوانان این مملکت مهمتر از یه کنکور است....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
شبیه مراسمای عروسی و عزا نشه که بعدش 80 درصد کرونا میگیرن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
اصلاً با این اطلاعیه ای که سازمان سنجش زده با خوندنش آدم ترس کرونارو کامل احساس میکنه.
اینکه چهارساعت با ماسک بشینینم سوال جواب بدیم خودش یه طرف
هیچی نخوریم تو این چهارساعت که به نظرم ضعف میریم
این وسط شاید دستشویی خواستیم بریم و نمیشه که به در و به شیر آب که همه دست میزنن دست نزنیم.
و این همه بماند اون اثر انگشت که فقط یه استمپ هست که همه بهش انگشت میزننو چه کنیم؟
و خیلی چیزای دیگه
داریم؟
مگه میشه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
علاوه بر اینهانه دولت و نه مجلس یازدهم به فکر قشر فرهیخته کشور نیستن و الان بسیاری از دانشجویان باید به خاطر کنکور به تهران یا شهرستان مراجعه کنند و سازمان سنجش باید قبل آن میتوانست تغییر محل برگزاری آزمون رو بده
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
من که نمیرم سر جلسه، دیوانه ام مگه یا اینکه مخم تاب برداشته با این همه استرس، امتحان در شرایط عادی که کلی استرس داشت حالا با این شرایط کرونایی انگار دارم میرم تو قفس پر از شیر گرسنه ...
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر