کد خبر: ۷۴۲۲۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
کد خبر : ۷۴۲۲۱۶۰
اسماعیلی خبر داد؛

بیست و نهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

بیست و نهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه برگزار شد

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در بیست و نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که امروز (سه‌شنبه بیست و چهارم تیرماه) برگزار شد، اظهار کرد: متأسفانه شرایط کرونایی تداوم پیدا کرده و آمار جانباختگان این بیماری افزایش یافته است، اینجانب به نمایندگی از قوه قضاییه بار دیگر از تلاش کادر پزشکی و پرستاری کشور قدردانی می‌کنم و ثانیا از مردم خوب و فهیم ایران اسلامی موکدا تقاضا می‌کنم که دستورالعمل‌های پزشکی به ویژه استفاده از ماسک و فاصله فیزیکی را رعایت کنند.

وی ادامه داد: به صاحبان صنوف و فعالان اقتصادی که برای معیشت خود اجازه فعالیت دارند توصیه می‌کنم که حتما در محل فعالیتشان تمامی دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا زنجیره انتقال کرونا قطع شود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه در شرایط فعلی بنا را بر آن گذاشته که با دستورالعمل درون سازمانی و وزارت بهداشت به گونه‌ای رفتار کند که در انجام مأموریت‌ها خللی ایجاد نشود و هیچ تهدیدی سلامتی مراجعین را در بر نگیرد.

اقدامات قوه قضاییه برای کاهش جمعیت کیفری در زندان‌ها

اسماعیلی تصریح کرد: در این راستا اقدامات مهمی انجام شده و فعال‌ سازی سامانه نوبت دهی خدمات قضایی از جمله این برنامه‌ها است و با راه‌اندازی این سامانه افراد می‌توانند از محل سکونت خود نوبت بگیرند و در زمان مقرر مراجعه کنند، همچنین فعال سازی سامانه نوبت دهی اجرای احکام هم از دیگر برنامه‌ها است و در این سامانه اصحاب پرونده می‌توانند از خانه خود وقت بگیرند و در زمام مقرر به آنجا مراجعه کنند.

وی ادامه داد: سامانه خودکاربری برای وکلا، کارشناسان و نمایندگان حقوقی، برگزاری دادگاه‌های الکترونیک به صورت ویدئو کنفرانس برای اجتناب از حضور، کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها توأم با گسترش فعالیت‌ها و اقدامات بهداشتی در زندان‌های کشور از جمله دیگر برنامه‌های قوه قضاییه است و ما برای نظام زندان‌بانی در کشور‌های مختلف الگوسازی کردیم.

اسماعیلی با اشاره به مرخصی مجدد زندانیان با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: با موج دوم کرونا و تصمیم قوه قضاییه در چهارشنبه گذشته دستورالعمل مجدد اعطای مرخصی صادر شد که به تناسب وضع موجود زندانیان بتوانند از مرخصی استفاده کنند.

وی با بیان اینکه محور دوم اجرای قانون مجازات، کاهش حبس است، گفت: این قانون باعث کاهش جمعیت کیفری می‌شود و پرونده زندانیان مورد بازنگری قرار می‌گیرد و در گام اول همه واجدین شرایط از طریق سامانه احراز می‌شوند و به مرخصی می‌روند.

سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد‌: ما روز به روز شاهد استفاده حداکثری از مجازات‌های جایگزین حبس هستیم.


بیشتر بخوانید


اسماعیلی بیان کرد: توسعه فعالیت بهداشتی و مراقبتی با بهره‌گیری از تمام توان بهداشتی زندان‌ها با همکاری وزارت بهداشت است، همچنین بکارگیری گروه‌های جهادی در زندان‌ها از دیگر برنامه‌های ما است و اولین گروه جهادی بهداشت و درمان در زندان‌ها حضور یافتند.

وی در خصوص آزادی زندانیان گفت: آزادی ۲۵۷۴ نفر از محکومان مالی با کمک بنیاد مستضعفان صورت گرفت و بانی این امر مقام معظم رهبری بودند که هم خود پیشگام بودند و هم دیگران را به فعالیت احسان ترغیب کردند و همچنین محکومان جرایم غیرعمد که قادر به پرداخت بدهی خود نبودند توسط بنیاد مستضعفان به عنوان نهاد زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری آزاد شدند.

فساد سیستمی نداریم

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به مفاسد اقتصادی تصریح کرد: با‌رها اعلام کردیم مبارزه با مفاسد اقتصادی در زمزه اولویت‌های قوه قضاییه است و خواهد بود. همچنین بار‌ها بر مبنای اشراف دقیق قضایی چه در پرونده‌ها و گزارشات اعلام کردیم فساد سیستمی نداریم، اما اقتصاد ملی ما تحت تأثیر چند عامل است.

وی ادامه داد: تحریم‌های دشمن، برخی سوء مدیریت‌ها و سوء استفاده‌ها و اعمال مجرمانه برخی مجرمان از علل آن است و شرایط کرونا سهمی در اقتصاد داشته است و در این شرایط مبارزه و برخورد با مفاسد کلان و تلاش جهت بازگشت سرمایه بیت المال و بانک‌ها را به صاحبان اصلی آن‌ها دنبال می‌کنیم.

اسماعیلی تصریح کرد: هم اکنون و در همین ساعت در شعبه اول ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی یک پرونده در حال رسیدگی است، در شعبه دوم هم پرونده‌ای دیگر در حال دادرسی است و پرونده اکبر طبری هم در حال رسیدگی است. همچنین تحقیق پرونده پتروشیمی در حال انجام است و هفته آینده در شعبه چهارم مفاسد اقتصادی برگزار خواهد شد.

قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی بدون تعارف برخورد می‌کند

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه مردم اطمینان داشته باشند که قوه قضاییه با مفاسد اقتصادی بدون تعارف برخورد می‌کند، گفت: مردم مراقب باشند که در دام توطئه دشمن نیفتند، چراکه دشمن به دنبال آن است که وانمود کند فساد در حال انجام است، اما نظام با آن مقابله می‌کند.

تعقیب قضایی افرادی که در بازگشت ارز حاصل از صادرات تعلل می‌کنند

سخنگوی قوه قضاییه گفت: تمامی کسانی که در حوزه اقتصادی فعال هستند نسبت به رفع تعهدات و بازگشت ارز حاصل از صادرات اقدام کنند.

وی افزود: اگر به تکالیف خود در مهلت تعیین شده عمل کردند کاری نخواهیم داشت، در غیر این صورت با تمهیدات مقدماتی که در دادسرا با تشکیل کارگروه‌ها به کار گرفته شده، قانون شکنان شدیدا تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت و مجازات‌های حداکثری در مورد آن‌ها اجرا می‌شود.

جزئیات دادگاه اخلال ارزی ۶۰ میلیون یورویی

اسماعیلی درباره جزئیات دادگاه اخلال ارزی ۶۰ میلیون یورویی گفت: نخستین جلسه دادگاه اخلال ارزی ۶۰ میلیون یورویی در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده اخلالگران ارزی و مفسدان اقتصادی و به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.

وی افزود: ۸ متهم پرونده به بهانه واردات کالا، ۶۰ میلیون یورو ارز مبادله‌ای از بانک دریافت کرده و بدون وارد کردن کالایی به کشور، این مبلغ ارز را در بازار آزاد به فروش رسانده و سود حاصله را میان خود تقسیم کرده بودند.

سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به مصوبات ستاد کرونا گفت: مصوبات ستاد کرونا برای بخش‌های مختلف و دستگاه‌های اجرایی و موسسات عمومی لازم الاجرا است. در حوزه برگزاری مجالس از نیرو‌های انتظامی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی خواسته‌ایم که از برپایی مجالس عروسی و عزا جلوگیری به عمل آید، اما ما ابتدا از خود مردم می‌خواهیم مراقبت کنند و در کنار مراعات عمومی با قانون شکنان برخورد می‌کنیم.

تأیید حکم اعدام ۳ نفر از عناصر اصلی اغتشاشات آبان در دیوان عالی کشور

اسماعیلی با اشاره به تأیید حکم اعدام سه نفر در دیوان عالی کشور گفت: آنچه که از ناحیه همکاران قضایی اعلام شده این است که حکم بعد از فرجام خواهی متهمان تأیید و به دادسرا اعاده شده است، اینکه حکم اجرا شود یا خیر، بستگی به اجرای احکام دارد و ممکن است در این فرآیند اعمال ماده ۴۷۷ یا هر اقدام دیگری انجام شود تا نتیجه آن با تغییر مواجه شود.

وی ادامه داد: تأیید حکم صحت دارد، اما درباره مطالبی که در رسانه‌ها منتشر شده باید بگویم که در این پرونده خدای متعال کمک کرد که جنایات آن‌ها برملا شد. آن‌ها عناصر اصلی اغتشاشات بودند، اما در صحنه اغتشاشات دستگیر نشدند. دو نفر از آن‌ها در صحنه دزدی مسلحانه دستگیر شدند و در حال دزدی بودند و بعد از دستگیری مشخص شد در گوشی موبایل این افراد صحنه‌هایی که خود بانک را آتیش زدند و اقدامات خرابکارانه‌ای را انجام دادند مشخص شد. آن‌ها این فیلم‌ها را به خبرگزاری‌‌های خارجی ارسال کرده بودند و به دست خودشان بهترین مستندات را ضبط کرده بودند و در جلسات دادگاه اقرار کردند.

اسماعیلی گفت: ۴ نفر در این پرونده اعلام وکالت کردند و یکی از آن‌ها با مجرم فامیل بود و تمام وکلا از موکلان خود دفاع کردند، جلسات دادگاه فیلمبرداری شده است و مستندات وجود دارد.

سخنگوی دستگاه قضا تصریح کرد: عجیب است آقایی که به عنوان وکیل می‌گوید حق دفاع نداشته، وکیلی خود خوانده است و هنوز فرم وکالت را اعطا نکرده است، بعد از تأیید حکم توسط دیوان عالی کشور به اجرای احکام نامه نوشته و ببینید چه فضاسازی رسانه‌ای را انجام داده است.

وی گفت: مجددا از هفته گذشته دستورالعمل استفاده از پروتکل‌های بهداشتی را ابلاغ کردیم، اما سامانه تأیید اوقات مشخص شده و می‌توانند در زمان مقرر بیایند.

سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به پروتکل‌های بهداشتی در جامعه گفت: مردم باید حتما پروتکل‌ها را رعایت کنند. اگر مردم قانع شوند آن‌ها رعایت می‌کنند، چه کسی باور می‌کرد روز ۱۳ فروردین کسی از خانه‌اش بیرون نیاید، هم اکنون هم باید مردم قانع شوند ما مصوبات ستاد کرونا را لازم الاجرا می‌دانیم و با کسانی که آن را نقض کنند، برخورد می‌کنیم.

صدور حکم برای «مهدی جهانگیری»

سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به پرونده مهدی جهانگیری گفت: دادگاه به اتمام رسیده و حکم صادر شده است، اما چون حکم قطعی نیست، اعلام نتیجه و جزئیات اتهامات را باید به قطعیت حکم موکول کرد.

اقدامات قوه قضاییه برای مقابله با صید ترال در آب‌های جنوب کشور

وی در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر ادامه صید ترال در آب‌های جنوب کشور و اقدامات قوه قضاییه در این زمینه گفت: صید ترال را در بخش‌های مختلف آب‌های کشور به دلیل ایجاد مشکلات در حوزه محیط زیست خلاف مقررات می‌دانیم.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: به نیروی دریایی سپاه و یگان دریایی نیروی انتظامی اعلام کردیم که اين کشتی‌ها هر جا باشند با دستور قضایی برخورد شود.

اسماعیلی تصریح کرد: هنوز گزارش جدیدی به ما واصل نشده است، اما به مقامات قضایی جنوبی گفته شده که از بروز حادثه جلوگیری کنند و اگر متخلفی بود توقیف شوند و پرونده آن‌ها به ما ارسال شود.


بیشتر بخوانید


«سیف» و «عراقچی» در بازداشت نیستند

وی درباره آخرین وضعیت پرونده سیف و عراقچی گفت: این پرونده در حال بررسی است. این پرونده به موضوع پرونده مدیران بانک مرکزی ارجاع شده است و بخش قبلی هم که به دادگاه رفته بود منتظر تکمیل بخش دوم است، اما هیچ کدام از این افراد بازداشت نیستند.

اسماعیلی درباره قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین گفت: ورود جریانات سیاسی به این موضوع منجر به حساسیت در این حوزه شده است و موضوع تفاهم قرار است بررسی شود و شایعات مختلف صحت ندارد؛ ضمن آن که هنوز به انعقاد قرارداد منجر نشده است. قطعا نهاد‌های ناظر که بخشی از آن‌ها زیر مجموعه قوه قضاییه هستند مراقبت‌های لازم را به عمل می‌آورند. امروز جمهوری اسلامی کشوری نیست که زیر قرارداد‌های ترکمانچای برود.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره نامه نرگس محمدی با توجه به شیوع کرونا و انتقال وی به بیمارستانی دیگر و اینکه آیا این امکان وجود دارد، گفت: سلامت زندانیان جزء اولویت‌های اصلی ما است. سلامت یکایک زندانیان فارغ از نوع جرم و میزان مجازات و شخصیت فردی و اجتماعی آن‌ها جزء برنامه‌های ما است و ما سلامت را برای تمام زندانیان می‌خواهیم و تبعیضی بین زندانیان قائل نیستیم، همه زندانیان حتی آن‌هایی که در سرقت مسلحانه و قتل عمد و آدم ربایی هم مرتکب جرم شده‌اند برای ما مهم هستند، حتی اگر مشکوک شویم کسی مبتلا به کرونا است هم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم و در زندان زنجان هم این اقدامات انجام شده است.

وی ادامه داد: در این شرایط ایران به درستی عمل کرد و نباید به شایعات توجه کرد، خیلی‌ها فکر می‌کردند در زندان‌ها ممکن است فاجعه رخ دهد، اما تشکر می‌کنیم از کسانی که به ما کمک کردند.

آخرین جزئیات از حکم اعدام «موسوی مجد»

اسماعیلی درباره حکم موسوی مجد گفت: اجرای حکم فرآیند مخصوص به خود را دارد، قرار نیست بعد از تأیید اجرا شود. این حکم هنوز اجرا نشده است، اما اعلام می‌کنیم امنیت جامعه خط قرمز ما است و کسانی که بخواهند امنیت را در مخاطره بیاندازند، مطمئن باشند دستگاه قضا با صلابت و اقتدار با آن‌ها برخورد می‌کند و به هیچ وجه اهل مسامحه و کوتاه آمدن نیستیم. مگر می‌شود کسی اسرار دشمن را به بیگانه بفروشد و ما نسبت به آن بی تفاوت باشیم.

وی ادامه داد: هفته گذشته حکم مشابهی برای رضا عسگری کارمند بازنشسته هوافضای وزارت دفاع اجرا شد. او به لحاظ اطلاعاتی که داشت بخشی از اطلاعات را به سازمان سیا فروخت و حکم اعدامش اجرا شد. او پس از بازنشستگی به سفر‌های خارجی رفت و ارتباط گرفت و مستنداتش به دست ما رسید.


بیشتر بخوانید


بدحجابی جرم انگاری شده است

سخنگوی دستگاه قضا با اشاره به اهمیت رعایت حجاب و عفاف گفت: حجاب جزیی از قانون ما است و بدحجابی جرم انگاری شده است و برای آن که بتوانیم در این حوزه برای امر به معروف استفاده کنیم قانون امر به معروف تدوین شد تا اگر کسی با امر به معروف مورد تعدی قرار گرفت، قانونگذار از او حمایت کند.

اسماعیلی تصریح کرد: اقداماتی را نیروی انتظامی در ارتباط با سرنشینان خودرو و اماکن در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: نیروی انتطامی ضابط دستگاه قضا است و اقدامات پلیس مورد حمایت ما است و بنا را بر این گذاشتیم که تمام این‌ها منجر به پرونده قضایی نشوند و با ارسال پیامک دعوت و صحبت شود؛ البته مصادیقی هم تبدیل به پرونده می‌شوند. ما در این حوزه بسته مخصوص داریم و در مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی تکالیفی دیده شده و به سازمان بازرسی کل کشور اعلام کردیم به مدیران دستگاه‌های مختلف متذکر شوند.

سخنگوی دستگاه قضا درباره پروتکل‌های بهداشتی تصریح کرد: تصمیات بهداشتی ما دو بخش دارد، در یک بخش دستورالعمل‌ها برای رعایت تمام جوانب اعلام شد و خواستیم که واحدها را شلوغ نکنند و بخش دیگر استفاده از سامانه‌های تعیین وقت است.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره احتمال خرابکاری رژیم صهیونیستی در سایت نطنز گفت: ما معتقدیم هیچ دولت و جنایتکاری نباید در جهان از تعقیب مصون باشد. حتی اگر دولتی هم به رسمیت نشناسیم، جنایتکار را قابل تعقیب می‌دانیم، جنایاتی که این رژیم نسبت به مردم لبنان و غزه انجام داده است، باید در نهاد‌های قضایی بررسی شوند.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۵۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۶
اعدام کنید اگه یه بسیجی کار اینا رو می کرد همه هشتگ اعدام کنید میزدن حالا که این سه نفر هر کاری خواستن کردن همه میگن اعدام نکنید بچه ان گناه دارن جالبه از قرآن هم استفاده می کنن اگه با مفسدین اقتصادی مشکل دارین دلیل نمیشه از کار این اغتشاشگرا بگذریم # اعدام-کنید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
#اعدام نکنید
کسی که اعتراضی در ابان داشته برای معیشتش بوده فرافکنی بسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
این 3 (آبان 98) نفر را اعدام نکنید(یا کلا معترضان 98 را ) کار درستی نیست بلکه مردم از شنیدن این مسائل به شدت ناراحت و عصبانی می شوند
آقای رئیسی مردم روی شما جور دیگه ای حساب می کنند شما که مثل لاریجانی و شاهرودی نیستید لطفا وجه ی خود را خراب نکنید
زمانی که شما به ریاست قوه رسیدید خیلی ها گفتند دیگر کار مفسدان تمام است
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
چه عاملی باعث شد تا مردم آبان 98 اعتراض کنند؟... مسببین ناراحتی های مردم باید اعدام شوند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
سیستم سالمه پارتی بازی تواستخدامی هانداریم،سهمیه کنکوریک منطقه به منطقه دیگه داده نمیشه و....
Mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
چرا دارید 3تا از جوون های کم سن رو اعدام میکنین الان 3 ماها که دارین از قتل جرج فلوید گزارش تهیه میکنید و با تظاهرات کننده های اونجا همدری میکنین ولی به 3 جوون مملکت خودمون رحم نمیکنین چراااا؟؟؟؟
تا کی.....
#اعدام نکنید
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
به جاي اعدام اعتراض گر بهتره مفسدين اقتصادي رو إعدام كنيد
پژمان تورک تراختور
|
Romania
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
چقد راحت حکم اعدام میدن . بخاطر گرانی ک تا الان گریبانگیره جوانها اعتراض کردند. حکم اعدام ناعدالتیست .
محمد یوسف صالحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
از مسئولین خواهش میکنم حتی اگر جرم این سه جوان ثابت شده آنها را اعدام نکنید اینقدر روزگار تلخ مردم را سیاه تر نکنید وقتی مفسدین اقصادی بزرگ کشور اعدام نمیشوند .
محمد یوسف صالحی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
از مسئولین خواهش میکنم حتی اگر جرم این سه جوان ثابت شده آنها را اعدام نکنید اینقدر روزگار تلخ مردم را سیاه تر نکنید وقتی مفسدین اقصادی بزرگ کشور اعدام نمیشوند .
george floyd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
همین هایی که میخواهید اعدام کنید

در تلویزیون بیاورید و نشان بدهید که چه کردن
همه جا میگویییند بیگناهند و کاری نکردند اگر مقصر هستند با مستندات در تلویزیون نشان بدهید تا اعتمادی که تخریب شده است دوباره باز گردد
ناشناس
|
Hungary
|
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
بنام خدا
اگر احکام صادره در مورد باصطلاح اغتشاشگران ناشی از نفوذ قدرتمندان و نه ناشی از قانون باشد یک مصیبت عظمی و یک خطر امنیتی برای کشور است که خود انحراف از عدالت است. لطفأ در اینگونه موارد دقت کافی را ملحوظ دارید چرا که حیثیت و کرامت انسان ارزشمند است و حتی اشتباه را هم باید با مجازات منطقی منطبق ساخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
چرادانه درشتهای مفسد رااعدام نمیکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
پس اینهمه سلطان ارز به قول خودتان می گیرین و اعدام می کنین پس چرا باز ارز سربه فلک می کشه راستی از اون قاضی فراری در رومانی چه خبر صددرصد که زنده هست
مهدی کاظمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سلام با این وضعیت که پیش میره هر روز مردم بدبخت تر و آواره میشن الان شکم گرسنه مردم و خجالت مرد از زن و بچهاون وقت هر شبکه میزنی از امریکا و اقصاد اروپا میگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
مسؤلین ایران توجه توجه :
اول ما خواهان تغییر کارگزار ناظر سهام عدالت هستیم. دوم چرا 13 تا شرکت غیر بورسی سهام عدالت رو به کسانی که روش مستقیم انتخاب کردند نمیدین.
سوم برای خرید سیم کارت سن 18 سال رو لغو کنید الان از نوزاد گرفته تا آدم مسن توی بورس سهام دارند و احتیاج به سیم کارت به نام خود دارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
با توجه به شیوع و گسترش بیماری کرونا به زندانیان مرخصی داده میشود خرده با ها مشکلی ندارند دانه درشت که اموال فراوان و نفوذ و توانایی دارد (با کت شلوار )در دادگاه حاضر میشود را دریابید که متواری نشوند و بعد از دور به ریش همه بخندد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
در سامانه خدمات الکترونیک قضایی ، امکان save ، کردن وجود ندارد، فقط میشود چاپ کرد، با توجه به اینکه اکثر مراجعان به سامانه با موبایل وارد میشوند، و با موبایل که نمی شود، چاپ کرد، لذا اضافه کردن گزینه ذخیره ، به این کاربران کمک می کنند مطلب مورد نیاز خود را ذخیره و در هر زمان که بخواهند با هزینه کم از آن کپی بگیرنند، این کار مراجعه افراد به دفاتر قضایی را کاهش می دهد، و رضایت مندی را بالا می‌برد و برای ارباب رجوع هزینه کم و دسترسی راحت به اطلاعاتی که قانونا ، حق دریافت آنها را دارند، فراهم می کنند،
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
سه تا نوجوان به نظرتون میتونن سرشاخه باشن؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
این سه تا جوون هم جای بچه های شمان،درسته کارشون اشتباه بوده،ولی آخه اعدام...؟!؟!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
اون بیچاره هایی هم که بخاطر بمب گذاری این سه جوون کشته یا نقص عضو شدن هم عزیزان این مملکت هستند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
الکی که اعدام نمی کنند. حتما یه کاری کردند که این حکم و دادن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
خوب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
اعدام اوکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
"بار‌ها بر مبنای اشراف دقیق قضایی چه در پرونده‌ها و گزارشات اعلام کردیم فساد سیستمی نداریم"
خدا رو شکـــــــــــــــر، سیستم سالمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
یه سوال از YJC عزیز دارم.
میگن امنیت خط قرمز ماست. اما این مردم دهه هاست در خودروهای داخلی بی کیفیت دارن از بین می روند اما هیچ اقدم قضایی صورت نمیگیرد. اینجا جان مردم امنیت حساب نمیشه و همه ساکتند. یا مثلا گرانی فاجعه بار و قدرت خرید نابود مردم. اینا خط قرمز نیست؟ اینا امنیت مردم نیست؟
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
من فکر میکردم قوه قضایه از ما کارگرها دفاع میکنه ولی شده ابزاری برای پولدار ها که ما رو ساکت کنند در واقع اهرم فشار اون ها شدن

از دولت که خیلی وقته ناامید شدم الان قوه قصایی هم اضافه شد
امیدوارم که مجلسم اضافه نشه
george floyd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
#اعدام_نکنید

خسته شدیم به خدا
Akbar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
هر چی به مهر نزدیک تر میشیم و بیشتر میترسم به خاطر اجاره خانه


اصلا برام هیچ کدوم از اینا مهم نیست
Akbar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
نمیشه مثل کشورهای دیگه مجرمین رو به حبس محکوم کنیم

الان دیگه همه جای دنیا اعدام رو یک کار غیرانسانی میدونند و کمتر اعدام میکنند و بیشتر حبس میدهند مثلا ابد
Jasmin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
#اعدام_نکنید
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
فقط همتون از کشور برید بیرون از چین و ژاپن مسئول وارد کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
این آقا برادر آقای جهانگیری بود؟
پیمان
|
Romania
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴

هر لحظه آرزو میکنید حکمتون اعدام باشه
بالاخره یه روز اتفاق میفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
بابا به داد ملت برسید بیچاره شدیم با این همه گرونی..
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
هر موقعه این اختلاس گران رو گذاشتین سینه دیوار دعا مردم را پشت سرتان خواهید داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
همش حرف دلار۲۳هزارتومان طلای گرمی یک میلیون بعد حقوق کارگر بدبخت یک میلیون ونهصد
Nang
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
بجای این حرفهای الکی و پوچ به داد اقتصاد و وضع
مردم برسین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
آیا وضعی که الان بانک مرکزی برای کشور درست کرده است چرا الان جلوی آن گرفته نمی شود که این همه مردم داد می زنند امان از کرانی تورم فساد در ارز سکه خودرو مسکن مواد خوراکی هیچ مسو لی پا سخکو نیست بعد از چند سال دیگر چند نفر را محاکمه کیند چه سود ی برای مردم دارد کشور با این منابع معلوم نیست که میبرد و می خورد عدالت این است چرا برای همیشه فساد از این کشور جمع نمی شود دوران جزایری رفت زنجانی آمد زنجانی رفت سلطان های سکه ارز آمد بعد سیف آمد چه درست شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
بس کنید هر وقت رفتید سراغ ارز به جای ارزانی گران نتر شد. خواهشا بس کنید و دست از سر ما بردارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
میخای بیان در خونه شما فقط قاشق غذا رو بذارن دهنتون؟قوه قضاییه داره کارشو میکنه،شما برو وضعیت الان رو از کسی طلب کن که بهش رای دادی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
اونایی که منفی دادن شرکای ارزی هستین یا از وضعیت خبر ندارین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
ینی قد یه گنجشک اگ تحلیل داشتی این صحبت رو نمیکردی..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
این مفسدان را یه آفتابه دور گردنشون روی یک پراید ببخشید حالا میگن افراد با نفوذ روشون نشسته گرونتر میشه، روی خر آن هم بر عکس ول شهر ها را دور دور کنند تا درس عبرتی برای دیگران باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
انشاالله حکم اعدام مفسدان اقتصادی را هم ببینیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
منتظر باش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
خدا کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
پس برادرروحانی چیشد..
خادم دزفولی از دزفول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
مجرمین باید زود وسریع مجازات شوند.تا بقیه اختلاس گرها حساب دستشان بیاد.من الله توفیق.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
اقای اسماعهیلی بگو هر کی ماسسک نزنه اعدام !!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
حالت..خوبه؟!!!!
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر