کد خبر: ۷۴۲۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
کد خبر : ۷۴۲۳۵۷۰

سرمربی ملوان گفت: ملوان امسال فراز و نشیب‌های زیادی داشت، اما قصد ما این است که تا آخر بجنگیم و تیم را در لیگ یک نگه داریم.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درباره شکایت پاشنکو، دروازه بان اسبق این تیم و خطر کسر امتیاز و سقوط ملوان به دسته پایین‌تر اظهار داشت: من هم این خبر را شنیدم. به هر حال از قدیم مشکلاتی وجود داشته و این بازیکن ۷، ۸ سال پیش برای ملوان بازی کرده، اما اکنون از باشگاه شکایت کرده و مطالباتش ۱۰۰ برابر شده است. آن زمان کوتاهی کردند، اما اکنون نوری خیلی پیگیر است که این مشکل برطرف شود. با این حال ملوان همیشه ملوان است و مانند باشگاه‌های ابومسلم، پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتور ریشه دار است.  

میثاقیان در ادامه گفت: تیم‌های ریشه دار همیشه هستند. ملوان ۷۰ سال قدمت دارد و مردم هنوز از آن دل نکندند. ملوان اول شود، آخر شود، لیگ برتر باشد یا دسته ۲، مردم همیشه به این تیم عشق می‌ورزند. ملوان امسال فراز و نشیب‌های زیادی داشت و در رده هجدهم بود و ما آمدیم و با کمک هواداران، بازیکنان و مسئولان توانستیم یک تکانی به تیم بدهیم، اما هنوز کار تمام نشده است. قصد ما این است که تا آخر بجنگیم و تیم را در لیگ یک نگه داریم.  

او درباره جایگاه تیمش در جدول و این که برای فصل بعد در ملوان می‌ماند گفت: درباره ماندن یا رفتنم از ملوان، در پایان فصل تصمیم می‌گیریم، اما جایگاه ملوان در جدول خوب نیست. اولویت ما این است که ملوان را در لیگ یک نگه داریم و اگر زنده بودیم و ما را خواستند می‌مانیم؛ در غیر این صورت هر چه خدا بخواهد همان می‌شود.


بیشتر بخوانید:


سرمربی ملوان درباره بازی پیش روی تیمش برابر نیروی زمینی گفت: نیروی زمینی تیم خیلی خوب و جوانی است که مربی جوانی دارد. بازی خیلی سختی برابر این تیم داریم، زیرا آن‌ها هم برای فرار از سقوط می‌جنگند. در واقع با هر تیمی که بازی می‌کنیم یا می‌خواهند قهرمان شوند یا دنبال قهرمان شدن هستند. ۲ دیدار از ۳ بازی گذشته ما برابر تیم‌هایی بود که مدعی قهرمانی هستند و بازی دیگر برابر تیم قعرنشین بود. بازی‌ها سخت و فشرده است، اما خدا به ما کمک کرده که تاکنون عالی کار کردیم و امیدوارم با همین روند بتوانیم به کارمان ادامه دهیم.  

میثاقیان در پاسخ به این سوال که هنوز هم به بازیکنانش شوک می‌دهد گفت: ۸ بازی دیگر نیازی به شوک ندارد و باید با بازیکنان کنار بیاییم تا تیم در لیگ یک بماند. اگر بخواهیم به کسی شوک بدهیم که در تیم دعوا راه می‌افتد و کار خراب می‌شود. آن زمان اگر به کسی شوک می‌دادم، دلسوزانه و پدرانه بود. بازیکنان باید بدانند که مربیان مانند پدر می‌مانند و وظیفه سنگینی در قبال تیم و بازیکنان دارند.  

او درباره اقدام مهدی پاشازاده مبنی بر پذیرش هدایت شاهین شهرداری و این که آیا در این تیم موفق می‌شود گفت: شرایط خودش و باشگاه را نمی‌دانم، اما پاشازاده مربی جوان و آینده داری است. او در شاهین شهرداری کار سختی دارد و من دعا می‌کنم که موفق شود. بوشهر مردم دوست داشتنی و خوبی دارد که می‌خواهند تیمشان در لیگ بماند و امیدوارم این اتفاق بیفتد تا دل مردم بوشهر شاد شود.  

میثاقیان درباره اعتراض مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به اقدام پاشازاده مبنی بر جدایی بدون توافق و رضایت مسئولان باشگاه گفت: من هم وقتی این خبر را خواندم تعجب کردم، اما حتما در قرارداد او بندی وجود دارد که به او اجازه رفتن داده است. حتما موضوعی بوده که به این راحتی از سپیدرود رفته، زیرا جدا شدن، آن هم وقتی یک مربی به تازگی به تیمی پیوسته کار سختی است. به هر حال در فوتبال ما همه چیز اتفاق می‌افتد.  

انتهای پیام/ 

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر