کد خبر: ۷۴۴۳۱۲۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
کد خبر : ۷۴۴۳۱۲۸

مهرزاد خلیلیان، سرپرست مستعفی فدراسیون پزشکی ورزشی، درباره حواشی پس از کناره گیری خود توضیحاتی را ارائه کرد.

خلیلیان: اگر برخی از حضور من ناراحت هستند، می‌توانم نباشم / خودرو به فدراسیون تحویل داده شده استمهرزاد خلیلیان، سرپرست سابق فدراسیون پزشکی ورزشی، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره علت حضورش در محل ستاد مبارزه با دوپینگ (نادو) واقع در مجموعه ورزشی انقلاب گفت: در ستاد مقابله با کرونا در ورزش و وزارت ورزش عملا شرایط فوق العاده‌ای پیش آمده است. برای پرهیز از تجمع فیزیکی افراد و این که ستاد مقابله با کرونا بتواند همچنان به کار خود ادامه دهد، مکانی به غیر از بخش ستاد مبارزه با دوپینگ پیدا نشد. از قبل هم همکاری‌های متقابلی بین بخش‌ها انجام می‌شد. شرایط ویژه است، فکر می‌کنم افرادی که چنین دغدغه‌هایی دارند، فراموش کرده اند کرونا چیست و چقدر کشور ما و حتی دنیا با آن درگیر است. اهمیتی ندارد در چه مکانی برای مقابله با کرونا تلاش کنیم.

خلیلیان علت حضور در محل ستاد مبارزه با دوپینگ را خواست وزارت ورزش دانست و ادامه داد: این درخواستی از جانب وزارت ورزش بوده است و من هیچ داعیه‌ای ندارم که حتی اقدامی کنم و یا کجا باشم. قطعا به دلیل شرایط فیزیکی و محلی خواستند هم تجمع افراد صورت نگیرد و هم کار به خوبی پیش برود. اگر برخی ناراحت هستند که اصلا چرا من هستم، می‌توانم نباشم!

سرپرست سابق فدراسیون پزشکی ورزشی، درباره خودرویی که متعلق به فدراسیون و در اختیار وی بود، تصریح کرد: ۱۲ روز بعد از استعفایم خودرو را تحویل دادم، آن هم در شرایطی که پس از کناره گیری ام هنوز ماموریت‌های ویژه‌ای به من محول می‌شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ