کد خبر: ۷۴۴۳۶۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
کد خبر : ۷۴۴۳۶۹۷

برای موفقیت در کسب و کاری که دارید، باید همانند یک ربات فکر کنید، کاربران را درک کنید و بهترین تجربه و پیشنهادات وب را ارائه دهید.

به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، دوران سختی برای مشاغل جهانی در پیش رو می باشد. خصوصا در سال 2020 که شیوع ویروس کرونا موجب شد تا اکثر کسب و کارها موقعیت خود را از دست بدهند.

برای اینکه در آینده و در کسب و کاری که دارید موفق شوید، باید همانند یک ربات فکر کنید، کاربران را درک کرده و بهترین تجربه و پیشنهادات وب را ارائه دهید. باید بیاموزید که چگونه می توانید از سئو (SEO) برای موقعیت تجاری خود در محیط هایی که چالش برانگیز هستند، استفاده کنید.

مشاوران ما در پیام آوران پارسیان با ارائه این گزارش در نظر دارند تا با معرفی بهترین راهکارهای موجود برای بهینه سازی سایت و انجام بازاریابی های صحیح، شما عزیزان را در داشتن کسب و کاری موفق راهنمایی کنند.

برای داشتن سئو مناسب برای وب سایت چه رازی وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هیچ رازی برای داشتن بهینه سازی مناسب وب سایت ها وجود ندارد و تنها باید بدانید که قوانین سئو همواره در حال تغییر و به روز رسانی می باشند که باید شما هم اطلاعات خود را همانند آن به روز رسانی کنید. قطعا افرادی که به ذهنیت قدیمی از بهینه سازی سایت متصل هستند، با شکست رو به رو خواهند شد.

برای اینکه در رقابت سئو پیروز شوید، باید طراح سایت، متخصص سئو و کارفرما باهم همکاری متقابل، خلاقیت و تفکر جدید داشته باشند تا از این طریق بتوانند استراتژی های پایدار سئو را طراحی کنند.

تمام متخصصان سئو و افرادی که دارای کسب و کار اینترنتی هستند، باید بدانند که قوانین سئو سایت همواره در حال تغییر بوده و به همین علت باید کلید موفقیت را پیدا کنند. باید بدانید چگونه می توانید با استراتژی های خلاق، تعامل کاربران با وب سایت خود را افزایش دهید.

آنچه که برای درک سئو و جوانب بازاریابی در آینده نیاز دارید

چه رازهایی برای داشتن بهینه سازی وجود دارد

جوانب مثبت سئو را در نظر داشته باشید

منظور از اینکه باید جوانب مثبت بهینه سازی سایت را مد نظر بگیرید این است که:

 • از تجربه و نوع جستجوی کاربران اطلاعات کافی داشته باشید.
 • مخاطب هدف را ارزیابی کنید.
 • نحوه بهینه سازی سایت را در نظر بگیرید.
 • زبان و تصاویر مناسبی که برای ارتباط با مخاطبان استفاده می شود را در نظر داشته باشید.

همانطور که می دانید تمام کاربران اطلاعاتی که را که در موتورهای جستجو سرچ می کنند، می خواهند سریع آن را به دست بیاورند و توقع دارند تا بارگذاری سایت نیز به سرعت انجام شود. پس در حال حاضر تنها متخصصان سئو هستند که باید تمام کاربران را روانشناسی کنند تا بتوانند با یک برنامه و به کار بردن اصول صحیح برای سئو، جستجو را برای کاربران راحت کنند.

برای مثال باید این مورد را در نظر بگیرید که کاربران واقعا چه چیزی را جستجو می کنند و چه مواردی باعث می شود که هر یک از کاربران وادار به تعامل با یک محصول و یا یک برند شوند. در نظر گرفتن تمام این موارد باعث می شود تا آنها در وب سایت قرار گرفته و تا مدت های طولانی به محصول و برند شما وفادار بمانند.

برای آینده سئو باید مواردی که ارزش دارند را در نظر بگیرید

برای جذب کاربران به خصوص کاربران نسل جدید باید برندهایی به وجود آیند که با ارزش و هدفمند باشند. اگر برندهایی که انتخاب میکنید پیام قوی و مناسبی را به کاربران نرساند، افراد دیگر انگیزه ای برای بازدید سایت، مشارکت در شبکه های اجتماعی و علاوه بر آن انگیزه ای حتی برای کلیک سایت را نخواهد داشت.

تمام مواردی زیر نشان می دهند برای آنالیز کاربران خود باید چه چیزهایی را مد نظر بگیرید:

 • نیازهای مصرف کنندگان خود را پیدا کنید
 • مواردی که موجب می شود تا آنها را ترغیب به ورود به سایتتان کند را پیدا کنید.
 • متوجه شوید بیشتر چه کلمات کلیدی، محتوا و ... را در برند شما جستجو می کنند.
  آنچه که برای درک سئو و جوانب بازاریابی در آینده نیاز دارید

موارد ارزشمندی که برای آینده سئو وب سایت باید در نظر بگیرید

دلیل اهمیت دادن به سئو در دوران ویروس کرونا و همینطور برای آینده چیست؟

به نقل از شرکت پیام آوران پارسیان " اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد. "

می توانید با مراجعه به صفحه بهینه سازی سایت پیام آوران پارسیان، با مزایای داشتن سئو ای مناسب برای سایت و همینطور از خدماتی که این شرکت در خصوص طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، آنلاین مارکتینگ و ... ارائه می دهد، اطلاعات کافی را بدست آورید.

فراگیر شدن ویروس کرونا موجب شده تا اکثر کسب و کارها و همچنین کاربران زیادی به کسب و کار و خرید اینترنتی روی آورند. از دلایل اهمیت دادن به سئو در این روزها می توان به هریک از موارد زیر اشاره کرد:

داشتن طراحی سایت مناسب و بهینه

فراموش نکنید که باید سایتی داشته باشید متناسب با اصول سئو باشد. این موضوع چندین بار و در همه جا تکرار شده خوانده اید که طراحی وب سایتتان باید به گونه ای باشد کابران به راحتی بتوانند به موضوع مد نظرشان دسترسی پیدا کرده و از همه مهمتر باید برای موبایل نیز بهینه باشد. چون کاربران اصلی این روزهای تمام وب سایت ها از طریق موبایل هستند.

در واقع باید بگوییم طراحی وب سایت یک فرآیند برنامه ریزی شده، مفهوم سازی و تنظیم محتوای مورد نظر برای فضای اینترنت و دنیای بهینه سازی وب سایت می باشد. امروزه طراحی سایت به صورت اختصاصی در انواع زمینه های طراحی سایت فروشگاهی، آژانس هواپیمایی، گردشگری، خدمات زیبایی و کلینیک و غیره انجام می شود که کسانیکه قصد انجام طراحی سایت دارند می توانند متناسب با حوزه کسب و کار خود، سایت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

آنچه که برای درک سئو و جوانب بازاریابی در آینده نیاز دارید

طراحی سایت بهینه برای دوران ویروس کرونا

فعال بودن محتواهای خاص و ارگانیک

یکی از مواردی که برای بهینه سازی سایت خود باید به آن اهمیت دهید، نوشتن محتواهای خاص و یونیک بوده که برای کاربران بسیار با ارزش می باشد. همچنین قرار دادن سوالات متداول (FAQ) که می دانید سوالات مشتریان است، در پیروزی شما در فضای اینترنتی کمک خواهد کرد.

سعی کنید محتوایی را برای مشتریان خود ایجاد کنید که می دانید به آن احتیاج دارند.

آنچه که برای درک سئو و جوانب بازاریابی در آینده نیاز دارید

دلیل اهمیت دادن به بهینه سازی سایت در دوران ویروس کرونا

سئو مقرون به صرفه است

مناسب ترین سرمایه گذاری برای کسب و کارها بهینه سازی سایت می باشد که بهتر است همواره خود را با اطلاعات آن به روز نگه دارید.

ایجاد محتواها، بهینه سازی و مزایای بلند مدت

هر آنچه که اکنون ایجاد می کنید در دراز مدت به شما کمک خواهد تا به مرور زمان پیشرفت خود را در کسب و کاری که دارید ببینید.

کارهایی که در این مدت می توانید انجام دهید چیست؟

از ایجاد محتواهایی که پیش بینی می کنید در آینده ممکن است رخ دهد، هراس نداشته باشید

این را در نظر داشته باشید که هیچگاه از ایجاد محتواهای خاص برای مشتریان و کاربران خود نباید هراسی داشته باشید. برای مثال اگر هم اکنون در حال ایجاد محتواهایی در خصوص ویروس کرونا هستید، هنوز هم می توانید مطالب مرتبط در این خصوص را هم ایجاد کنید.

اکنون وقت کاشتن درخت می باشد

قرار گرفتن در بهترین جایگاه های جستجوگرها زمان می برد، بنابراین شرکت هایی که در آن سرمایه گذاری می کنند از موتور مقرون به صرفه ای برای حفظ ترافیک و فروش برخوردار خواهند بود. اما شرکت هایی که به پرداخت پول برای تبلیغات کلیکی می پردازند، در واقع صدمه خواهند دید.

جستجو و بررسی ابزارهای جدید برای آنالیز سئو

باید ابزارهای جدید که مناسب برای آنالیز سئو وب سایت ها هستند را بررسی کنید. مواردی که برای دریافت اطلاعات جدید باید آموزش ببینید در ادامه معرفی خواهیم کرد:

 • آموزش ابزارهای جدید برای سئو
 • امتحان کردن روش ها و فرآیندهای جدید
 • امتحان کردن مواردی که کار را علاوه بر اینکه برای شما آسان خواهد کرد، برای دیگران نیز آسان کند.
  آنچه که برای درک سئو و جوانب بازاریابی در آینده نیاز دارید

جستجو برای ابزارهای جدید سئو را فراموش نکنید

سخن پایانی

شرکت پیام آوران پارسیان از ابتدای سال 1389 به عنوان اولین شرکت تابعه گروه نرم افزاری پارسیان، فعالیت خود را درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) سازماندهی و متمركز نموده است. این شركت هم اكنون در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و 2 شركت وابسته در زمینه مدیریت‌، نظارت، مشاوره، ارائه محصولات و خدمات و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های ICT، حضوری فعال و مؤثر در بازار داخلی، با رویكرد حضور در عرصه‌های کشوری دارد.

با مراجعه به وب سایت (پیام آوران پارسیان ((www.papgroup.ir)) و یا تماس با شماره تلفن 49296-021 و برقراری ارتباط با مشاوران خود در این مجموعه می توانید از تمام خدمات این شرکت از قبیل طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و سئو، تبلیغات گوگل، آنلاین مارکتینگ و دیگر خدماتی که ارائه می دهند مطلع شده و برای شروع کسب و کار جدید و بهینه، با این شرکت آغاز به همکاری کنید.

 

 

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر