کد خبر: ۷۴۴۸۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
کد خبر : ۷۴۴۸۷۵۰
با نرم افزار کاربردی؛

رئیس داروخانه های مؤسسه خدمات دارویی رضوی گفت: بیماران سراسر کشور از خدمات غیرحضوری داروخانه مرکزی امام رضا(ع) مشهد با اپلیکیشن موبایلی «داروفرست» بهره مند می شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، دکتر نرجس اله دادی رئیس داروخانه های مؤسسه خدمات دارویی رضوی گفت: با هدف تسهیل در ارائه خدمات غیرحضوری، امکان استفاده از خدمات غیرحضوری اپلیکیشن موبایلی «داروفرست» توسط مؤسسه خدمات دارویی رضوی طراحی شد تا بیماران به آسانی بتوانند نسخه خود را از طریق این اپلیکیشن برای دفتر داروخانه مرکزی امام (ع) ارسال و هزینه داروی خود را نیز به صورت اینترنتی پرداخت کنند.

او با اشاره به استقبال بیماران از خدمات غیرحضوری این مؤسسه افزود: ارائه خدمات غیرحضوری این مؤسسه از ابتدای سال ۹۸ با هدف تکریم بیماران به ویژه بیماران خاص، کم توان و دارای مشکل حرکتی همچون ام اس و جانبازان، معلولان زیر نظر پزشک داروساز در دستور کار قرار گرفت و بیماران در این مدت با هماهنگی با مؤسسه از طریق شماره همراه مشخصی امکان ارسال نسخه خود را به دفتر داروخانه مرکزی امام (ع) داشتند.

رئیس داروخانه‌های مؤسسه خدمات دارویی رضوی با تأکید بر بهره مندی بیش از ۲ هزار بیمار از سراسر کشور از خدمات غیرحضوری این مؤسسه در چهار ماهه نخست امسال، ادامه داد: داروی هر نسخه با بررسی، دستور و تأیید پزشک داروساز و تحت نظارت کامل این مؤسسه برای بیماران ارسال می‌شود.

اله دادی بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم قرنطینه خانگی برخی از بیماران در چند ماه اخیر، خدمات دارویی غیرحضوری این مؤسسه مورد توجه عموم بیماران و خانواده‌های آنان در سراسر کشور قرار گرفت تا جایی که ۵۰ درصد این خدمات به بیماران غیرمشهدی ارائه شده است.

او با بیان اینکه اپلیکیشن داروفرست از طریق برنامه بازار در دسترس مراجعان مؤسسه خدمات دارویی رضوی قرار دارد، تصریح کرد: این اپلیکیشن از طریق تماس با این مؤسسه برای مخاطبان خدمات غیرحضوری ارسال می‌کند و عموم بیماران در هر نقطه از کشور برای استفاده از خدمات غیرحضوری این مؤسسه می‌توانند از ساعت ۷ تا ۲۲ با خط تلفن پنج رقمی ۳۱۹۰۸ (۰۵۱)، داخلی ۲۲۸ یا ۲۲۹ تماس حاصل فرمایند.

رئیس داروخانه‌های مؤسسه خدمات دارویی رضوی با اشاره به افزایش زمان پاسخگویی تلفنی مؤسسه خدمات دارویی رضوی به بیماران، تکید کرد: علاقه‌مندان برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره خدمات متنوع این مؤسسه می‌توانند به وب سایت آن به نشانی www.rpsi.ir مراجعه کنند.
 
انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ