کد خبر: ۷۴۴۸۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
کد خبر : ۷۴۴۸۸۶۴

رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی، برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه‌های ورزشی مجازی در استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، هانیه امانی رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: پیرو‌دستور معاون فرهنگی و ورزش همگانی، طرح ملی آماده باش را در استان برنامه ریزی کردیم و به هیات‌های زیر مجموعه و شهرستان‌ها ابلاغ شده تا همچنان با برگزاری عالی این طرح در کشور پیشگام باشیم.
 
او با اشاره به محدودیت‌هایی که بیماری کرونا در سطح ورزش ایجاد کرده است، افزود: برای پیشگیری از افسردگی خانواده‌ها و از جمله جوانان و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه‌های ورزشی مجازی باید جایگزین فعالیت‌های قبلی شوند، در این طرح مسابقات آنلاین مجازی و فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی اجرا خواهد شد و به برندگان جایزه تعلق می گیرد.
 
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: بعد از گذر از وضعیت قرمز برنامه‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
 
امانی در ادامه از طرح دیگری به نام آوای ورزش در همسایگی خبر داد و بیان کرد: این طرح در مجتمع‌های مسکونی با رعایت تمام موارد بهداشتی با حضور همسایه‌ها به صورت ورزش صبحگاهی و شامگاهی برگزار خواهد شد و به زودی جزییات اجرا را اعلام خواهیم کرد.
 
او ضمن تشکر از فعالان توسعه ورزش همگانی، تصریح کرد: اردیبهشت ماه امسال استان در طرح ملی ورزش در خانه مقام برتر کشور را کسب کرد و توسط دکتر احمدی از مدیر کل استان و رئیس گروه ورزش همگانی تقدیر به عمل آمد.
 
انتهای پیام//ب.ه
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ