کد خبر: ۷۴۴۹۰۰۵
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
کد خبر : ۷۴۴۹۰۰۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:

خوش اقبال گفت: در شرایط اقتصادی کنونی همه باید از هر قشر و با هر افکاری برای توسعه کردستان و منطقه دلسوزانه گام برداریم.

حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در جریان بازدید از قطعه دوم راه‌آهن همدان - سنندج اظهار داشت: اکنون همه از هر جریان و فکر و عقیده‌ای باید در کنار هم باشیم و برای توسعه کردستان و خدمت بهتر به مردم صادقانه کار کنیم.

او با بیان اینکه با مشکلات زیادی در زمینه بودجه و اعتبارات عمرانی در کشور مواجه هستیم، اضافه کرد: استان کردستان نیز با توجه به شرایط خاصی که دارد، دارای مشکلاتی بوده، اما هدفمان اتمام پروژه‌های نیمه‌تمامی است که قرار است امسال به بهره‌برداری برسد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: چاره‌ای جز اجرای پروژه‌ها در شرایط حاکم نیست و دستگاه‌های مختلف باید تمام همت خود را به کار گرفته تا بتوانیم امسال پروژه‌های اولویت‌دار را به بهره‌برداری برسانیم که به طور قطع رضایت مردم را نیز به دنبال دارد، ضمن اینکه بزرگترین تونل غرب کشور امسال در مریوان به بهره‌برداری خواهد رسید که مردم از برکات آن در آینده بهره‌مند خواهند شد.

خوش‌اقبال با بیان اینکه اکنون در شرایط سختی قرار داشته و در ۲ جبهه با تحریم‌ها و ویروس کرونا درگیر هستیم، گفت: در حالیکه هیچ کشوری حاضر به ارسال ماسک و لوازم بهداشتی به ایران نبود، با توانمندی و تکیه بر دانشمندان ایرانی توانستیم کار‌ها را برای مقابله با کرونا با موفقیت پیش ببریم.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ