کد خبر: ۷۴۴۹۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
کد خبر : ۷۴۴۹۶۳۲
همزمان با دهه ولایت و روز خبرنگار؛

در مراسم آئین افتتاح دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان تفاهم نامه همکاری بین صدا و سیمای خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان اولین فعالیت این دفتر منعقد شد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صداوسیمای خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو خراسان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، همزمان با دهه امامت و ولایت و روز خبرنگار، آئین افتتاح دفتر ارتباطات و امور رسانه شرکت ایران خودرو خراسان با حضور دکتر لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی، سهرابی معاونت امور مالی و اداری سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی و محمودی رئیس خانه مطبوعات و رسانه خراسان رضوی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
 
مهندس زاهدی فرد مدیر عامل شرکت ایران خودرو خراسان ضمن  تبریک دهه امامت و ولایت و روز خبرنگار در خصوص افتتاح این دفتر گفت: دفتر ارتباطات و رسانه به منظور استراتژی گروه صنعتی ایران خودرو و با هدف تقویت تصویر سازمانی و ارتباط مؤثر و مستمر با اهالی رسانه، اطلاع رسانی فعالیت‌های شرکت در زمینه‌های مختلف از جمله مسئولیت پذیری اجتماعی و استفاده از توانمندی رسانه‌ها و انعکاس  می باشد که نیاز مردم منطقه به عنوان معین اقتصادی بخش احمد آباد ایجاد شده است.
 
او افزود: یکی دیگر از اهداف بازگشایی این دفتر کمک به نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در جهت اطلاع رسانی فعالیت‌های کلیه معین‌های اقتصادی استان می‌باشد.

علی اکبر لبافی دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در خصوص افتتاح این دفتر گفت: شرکت ایران خودرو خراسان به منظور احیای طرح توسعه مثلث اقتصادی کمک‌های شایانی به نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی کرده که از جمله می‌توان به پیشنهاد و تشکیل کمیته راهبردی معین‌های اقتصادی ارزیابی و طراحی سامانه کارت‌های طلایی، نقره‌ای و برنزی این نهاد، کمک به توانمندسازی روستا‌های بخش احمدآباد و پذیرش روابط عمومی معین‌های اقتصادی استان و اطلاع رسانی آن‌ها اشاره کرد.
 
دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی ادامه داد: نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی تا کنون با تحت پوشش قرار دادن ۹۰ درصد از روستا‌های استان برای ۷۵ درصد آن‌ها طرح کسب و کار ارائه نموده که مطمئناً با کمک روابط عمومی ایران خودرو خراسان به عنوان روابط عمومی توسعه مثلث اقتصادی این اقدامات و سایر فعالیت‌های ۲۰۰ معین اقتصادی استان اطلاع رسانی خواهد شد.
 
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صداوسیمای خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو خراسان
 

بیشتربخوانید:


محمودی رئیس خانه مطبوعات و رسانه خراسان رضوی در این مراسم گفت: افتتاح دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان و همچنین دیدگاه مدیر عامل این شرکت در ایجاد تعامل بهینه و تاثیر گذار با رسانه‌ها مبتنی بر مباحث مسئولیت پذیری اجتماعی است و خانه مطبوعات و رسانه استان این آمادگی را دارد که با استفاده از تمام ظرفیت خود در کنار شرکت ایران خودرو خراسان باشد.
 
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین صداوسیمای خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو خراسان

پس از افتتاح دفتر ارتباطات و رسانه شرکت ایران خودرو خراسان تفاهم نامه همکاری بین صداوسیمای خراسان رضوی و شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان اولین فعالیت این دفتر منعقد شد.
 
سهرابی معاونت امور مالی و اداری سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی بعد از امضای تفاهم نامه گفت: حضور در جمع صنعتگران و تولیدکنندگان را مغتنم و باعث افتخار است.

او افزود: افتتاح این دفتر و انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین در آینده اتفاقات خوب و شایسته‌ای را رقم خواهد زد، صداوسیما با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود همواره در کنار شما و سایر تولید کنندگان و صنعت گران حضور خواهد داشت تا از این طریق بتواند گوشه‌ای از زحمات شما را منعکس کنند.

انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ