کد خبر: ۷۴۵۲۵۸۰
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
کد خبر : ۷۴۵۲۵۸۰

فرماندار بهبهان گفت: با انجام پروژه‌های جدید تا ۲۵ روز آینده مشکل آب روستای محمدآقا آغاجری حل و به پایداری می‌رسد و مشکلات دیگر نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، یوسف زمانی اصل فرماندار بهبهان با بیان اینکه با انجام پروژه‌های جدید تا ۲۵ روز آینده مشکل آب روستای محمدآقا آغاجری حل و به پایداری می‌رسد، گفت: مشکلات دیگر نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد و کار‌هایی در خصوص رفع مشکلات آب انجام گرفته که هنوز به مرحله نهایی نرسیده است.

او با بیان اینکه مردم این روستا به صورت مسالمت آمیز جلوی دَر فرمانداری تجمعی داشته و خواستار حل مشکل آب بودند، افزود: در بازدید میدانی دستور رسیدگی موضوع در کوتاه ترین زمان داده شد و مشکلات و موانع دیگری نیز هست که با برگزاری جلسه در هفته آینده به آنها رسیدگی می‌شود.

زمانی اصل با اشاره به خرید لوله برای روستای دودانگه بزرگ بیان داشت: ۲.۵ کیلومتر حفاری شده  بقیه نیز از امروز انجام می‌گیرد البته خرید لوله‌ها انجام شده که ان شاءالله وضعیت آب پایدار آن حل می‌شود که تاکنون ۱.۵ کیلومتر آن حل شده است.

پور مسیری یکی از اعضا شورای شهر تشان نیز گفت: مردم روستای محمدآقا آغاجری به صورت مسالمت آمیز جلوی فرمانداری تجمع و خواستار رفع مشکل آب بودند که با حضور معاون فرماندار و قول مساعد برای حل موضوع اعتراض کنندگان به خانه بازگشتند.

او افزود: مشکل آب شرب کوی آبلش حل شده و جهت تقویت فشار آب چندخانواده، سایزلوله ورودی آبلش خریداری و محل مورد نظر حفاری و آماده نصب است و طی جلسه ای شهردار و اعضای شورای شهر با فرماندار شهرستان زمانی مقرر شد از امروز پیمانکار مربوطه با اجرای لوله گذاری خط جدید انتقال آب روستای تنگ بن، تا آخر هفته مشکل آن حل شود.

پور مسیری با اشاره به دستور فرماندار شهرستان مبنی بر خرید پمپ برای روستای بجک بیان داشت: مشکل کوی مشهد، کلگه زار و چهاردهی در دستور کار قرار گرفته و به زودی نتیجه اعلام می شود و باتوجه به اینکه خط جدید کوی تلکهنه، شاه غالب و ثارالله راه اندازی شده، بعضی محلات با مشکل قطعی آب مواجه شده اند که می طلبد مخزن موجود بلا استفاده قدیمی در کوی شاه غالب تعمیر و وارد مدار شود.

عضو شورای اسلامی شهر تشان تصریح کرد: کارشناس اداره آب طبق نقشه نقاط مشکل دار را عیب یابی کرده و مخزن موجود در کوی تلکهنه که درحال اجرای نصب است سریعتر انجام پذیرد که این نکات با فرماندار درمیان گذاشته شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ