کد خبر: ۷۴۵۲۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
کد خبر : ۷۴۵۲۸۹۱
رئیس جمعیت هلال احمر کشور:

رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: مراقبت از املاک، مستغلات و موقوفات هلال احمر باید در اولویت توجه مدیران باشد.

مراقبت از املاک و موقوفات هلال احمر باید در اولویت باشد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر ایران در نشست شورای مدیران جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: هر که به صداقت و اعتماد مردم، ظلم کند به همه مردم ظلم کرده و همه ما موظفیم اعتماد مردم را احیا و ارتقا بدهیم.

او افزود: شبیه مجموعه کشت و صنعت هلال در نیشابور این جمعیت، املاک زیادی در کشور دارد که سال ها است، پیگیری بایسته‌ای نشده است.

رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: مجموعه‌ها و هلدینگ‌های اصلی هلال احمر شمال شرکت نوید، سازمان تدارکات پزشکی و شرکت سرمایه گذاری هلال بوده که در چند سال اخیر حتی ثبت تغییرات برخی از آن‌ها به روز نشده بود.

همتی با بیان اینکه "می بایست وجهه بین المللی هلال احمر را حفظ کرد " بیان کرد: در چند ماه اخیر گزارش‌های جامعی از خدمات هلال احمر در فدراسیون جهانی صلیب سرخ داده شد به گونه‌ای که خوشبختانه هلال احمر از برخی تحریم‌های ناجوانمردانه معاف شد.

بیشتر بخوانید

او با بیان اینکه کار‌های خوب کمتر منعکس می‌شود، تصریح کرد: انتظار داریم کار‌های خوب و مثبتی که انجام می‌شود بازتاب شایسته‌ای بیابد.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: هر کدام از مسئولان، اعم از امام جمعه و سپاه و بقیه مسئولان و نهاد‌ها یک ظرفیت ارزشمند هستند که لازم است با آن‌ها همگرایی وجود داشته باشد.

همتی با بیان اینکه وضعیت درآمدی کشور در حال حاضر چندان مناسب نیست، اظهار کرد: این شرایط فراگیر است و تقریبا همه نهاد‌ها و سازمان‌ها وضع چندان مناسبی ندارند، اما تا جایی که ممکن بوده هلال احمر مطالبات امدادگران را پرداخت کرده است.

انتهای پیام//ف.غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ