کد خبر: ۷۴۵۴۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
کد خبر : ۷۴۵۴۲۷۶
هانی‌زاده در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: ایران نیازی به بمب هسته‌ای ندارد، چراکه بمب هسته‌ای توازن لازم را میان تهران و دشمنانش ایجاد نمی‌کند.

در حال تکمیل

حسن هانی‌زاده کارشناس مسائل بین الملل و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد فیک نیوز‌هایی که سعی در ناامن جلوه دادن کشورمان دارند و ادعا می‌کنند که ایران درصدد ساخت بمب اتم است، گفت: بمب اتم، خط تبلیغاتی غرب، آمریکا و رسانه‌های سعودی است. عربستان ۱۰۰ شبکه ماهواره‌ای فعال با گردش مالی سالانه ۱۰ میلیارد دلار دارد که وظیفه این رسانه‌ها جریان سازی علیه ایران و شیعیان منطقه و جهان است.

او افزود: به موازات ۱۰۰ شبکه ماهواره‌ای سعودی، ماهواره‌های صهیونیستی هستند که ۵ هزار رسانه در آمریکا و در حوزه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب فعالیت دارند که همه این شبکه‌ها به اضافه ۲۵۰ شبکه معاند که فارسی زبان هستند و به زبان‌های مختلف علیه ایران برنامه پخش می‌کنند.

تحلیلگر مسائل سیاسی اضافه کرد: رسانه‌های صهیونیستی و غربی در چارچوب ایران هراسی و شیعه هراسی عمل می‌کنند و طوری وانمود می‌کنند که ایران درصدد دستیابی به بمب هسته‌ای است.

هانی‌زاده ادامه داد: مجموعا ۳۷ هزار بمب هسته‌ای در آمریکا، غرب و شرق وجود دارد و اسرائیل ۲۵۰ کلاهک هسته‌ای دارد و همه این کلاهک‌های هسته‌ای را به سمت کشور‌های اسلامی و عربی نشانه رفته است، بنابراین ایران نیازی به بمب هسته‌ای ندارد، چراکه بمب هسته‌ای توازن لازم را میان تهران و دشمنانش ایجاد نمی‌کند.


بیشتر بخوانید


کارشناس مسائل بین‌الملل تصریح کرد: ایران از یک استراتژی خاص برخوردار است و مقام معظم رهبری هم فتوایی مبنی بر تحریم استفاده و تولید بمب هسته‌ای دادند و این برای دولت و نظام الزام آور است، بنابراین اینکه رژیم صهیونیستی و غرب به دنبال جریان سازی علیه ایران هستند و خود آژانس بین المللی انرژی هسته‌ای هم به خوبی می‌داند که ایران هیچ‌گاه به دنبال بمب هسته‌ای نیست.

او افزود: درست است که ایران در تولیدات موشک‌های بالستیکی و دفاعی کاملا پیشرفته است، ولی هیچ گاه درصدد تولید بمب هسته‌ای برنیامده است،  به نظر می‌رسد که این اخبار یک سری جریان سازی‌هایی است که از یک اتاق فکری مشترک از عربستان، رژیم‌های مرتجع عرب، رژیم صهیونیستی، آمریکا و غرب و جریان‌های معاند ضد ایرانی تشکیل می‌شود که تمام جزییات ایران را رصد و سیاه نمایی  می‌کنند.

هانی زاده ادامه داد: سیاه نمایی رسانه‌های فیک علیه ایران در دراز مدت خیلی موثر نخواهد بود، ممکن است در یک فضای زمانی کوتاه بتواند علیه تهران جریان سازی کنند، ولی در نهایت ملت‌های جهان دریافت خواهند کرد که این خبر‌ها صرفا در چارچوب دشمنی لابی صهیونیستی و آمریکا با ایران صورت می‌گیرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ