کد خبر: ۷۴۵۵۱۲۰
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
کد خبر : ۷۴۵۵۱۲۰
گروه : فارس » شیراز

اسامی منتخبان انتخابات شورای دانش آموزی فارس اعلام شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، امید اسماعیلی دبیرستاد انتخابات دهمین دوره مجلس دانش‌آموزی و بیست و یکمین دوره شورای دانش‌آموزی فارس با اشاره به اینکه انتخابات در فارس به دور دوم کشیده شد، افزود: در دور اول انتخابات نفرات اول تا هشتم بر اساس میزان آرا انتخاب شدند و انتخاب نفر نهم به دلیل آرای برابر به دور دوم کشیده شد.

او ادامه داد: نزدیک به ۲۰۰ دانش آموز پسر و دختر استان فارس، عضو شورای دانش آموزی مناطق هستند که با حضور در یک انتخابات سالم و پرشور منتخبین خود را برای حضور در بیست و یکمین شورای دانش آموزی و دهمین دوره مجلس دانش آموزی استان فارس، برگزیدند.

اسماعیلی افزود: در انتخابات بیست و یکمین دوره شورای دانش‌آموزی استان در گروه پسران به ترتیب اخذ آرا، محمد مهدی کدیور از فسا، علی دهقانیان از رستم، سید آرمین قلندری از اقلید، محمد نیکنامی از ممسنی، محمد مهدی آموزگار ناحیه ۴ شیراز، محمد مهدی زارع خلیلی از بیضا، رامین اسماعیلی از درودزن، سید محمد امین موسویان فرد از جهرم، سید علیرضا موسوی از ارسنجان، به عنوان اعضای اصلی و روح اله محمودی از ممسنی و محمد مهدی زارع از خرمبید به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

به گفته اسماعیلی در گروه دختران نیز به ترتیب اخذ آرا، نجمه شهریور از ممسنی، زهرا جابری اربابی ناحیه ۳ شیراز، مینا معینی از مرودشت، آرزو رزاقی شاد از درودزن، نگین شعبانی از مرودشت، نگار برزگر از مشهد مرغاب، فاطمه صفری از جهرم، نرجس جعفری ناحیه ۴، فخریه حسینی از بیرم، به عنوان اعضای اصلی و فاطمه صفری از جهرم و هدیه لقائی خواه از آباده به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

او تصریح کرد: از بین ۱۸ نفر دانش آموز پسر و دختر راه یافته به شورای دانش آموزی استان، محمد مهدی کدیور از فسا، علی دهقانیان از رستم، سید آرمین قلندری از اقلید، محمد مهدی زارع خلیلی از بیضا و زهرا جابری اربابی از ناحیه ۳ شیراز، آرزو رزاقی شاد از درودزن، نگین شعبانی از مرودشت، نگار برزگر از مشهد مرغاب، از دختران وارد نهمین دوره مجلس دانش‌آموزی استان می‌شوند.

دانش‌آموزان برگزیده بعد از دریافت اعتبارنامه از دبیر مجلس دانش‌آموزی در تهران، به عنوان مشاوران اداره آموزش و پرورش فعالیت خود را شروع می‌کنند.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
درود بر فسایی های عزیز و توانا.
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ