کد خبر: ۷۴۵۸۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
کد خبر : ۷۴۵۸۰۴۲

مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به طور حتم آزمون سراسری پایان این هفته با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری بیشتر برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسن قوامی مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری آزمونی ایمن و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به بهترین شکل ممکن در نظر گرفته شده است.

او با اشاره به برگزاری آزمون‌های دکترای تخصصی، کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد گروه‌های علوم پزشکی و فلوشیپ با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کووید-۱۹، افزود: با توجه به تجارب کسب شده، به طور حتم آزمون سراسری که پایان این هفته برگزار خواهد شد با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری بیشتر در میان صندلی‌ها و سایر موارد برگزار می‌شود.

مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در برگزاری آزمون‌های کشوری، گروه‌های مختلفی مشارکت دارند و تمامی دست اندرکاران، حفظ سلامت داوطلبان را در اولویت کاری خود قرار داده اند، ادامه داد: تمامی داوطلبان پیش از حضور در جلسه آزمون، بر اساس خود اظهاری وضعیت سلامتی خود را اعلام می‌کنند و افرادی که مبتلا به بیماری کرونا باشند در محلی جدا از سایر داوطلبان آزمون خود را طی خواهند کرد.

قوامی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گروه‌های علوم پزشکی با حضور شش هزار و ۸۵۰ داوطلب طی روز‌های ۲۳ و ۲۴ مرداد در این دانشگاه، بیان کرد: به منظور حفظ سلامت داوطلبان و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، امسال محل‌های آزمون افزایش یافت و در سه دانشکده پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی برگزار شد.

مهدی مرتضوی نماینده تام الاختیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز با بیان اینکه در این آزمون داوطلبان در ۵۴ رشته امتحانی به رقابت پرداختند، گفت: امسال ۳۰ درصد داوطلبان را آقایان و ۷۰ درصد را خانم‌ها تشکیل دادند.
 
انتهای پیام//ف.س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ