کد خبر: ۷۴۹۷۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
کد خبر : ۷۴۹۷۵۳۰

برنامه کامل هفته سوم لیگ برتر والیبال

فدراسیون والیبال کشورمان برنامه بازی‌های هفته سوم لیگ برتر و اسامی داوران را اعلام کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بازی های هفته سوم رقابت های لیگ برتر فردا و به صورت همزمان از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد.

برنامه بازی ها و اسامی داوران به شرح زیر است:

قزوین، ساعت ۱۶، سالن شهید بابایی

شهرداری قزوین - آذرباتری ارومیه

داور اول: محمد (فرهاد) شاهمیری، داور دوم: مجتبی بیداریان، ناظر فنی: احمد دامغانی‌نژاد و ناظر داوری: خلیل یگانه‌مجد


اراک، ساعت ۱۶، سالن شهیدان ثامنی

شهروند اراک - خاتم اردکان

داور اول: اصغر میرزایی، داور دوم: حامد آقابراری، ناظر فنی: شهباز صدری و ناظر داوری: مجید محسنی شوشتری

ورامین، ساعت ۱۶، سالن شهید گل عباسی

شهرداری ورامین - شهداب یزد

داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: میثم پارسه، ناظر فنی: محمدحسن خوشدل، ناظر داوری: امیدوار حاتمی و ناظر ویژه: رضا خان‌محمدی

تهران، ساعت ۱۶، سالن سایپا

سایپا تهران - راه‌یاب ملل کردستان

داور اول: احمد سرمست، داور دوم: محمدرضا آقایی، ناظر فنی: بهرام سلیمانی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ و ناظر ویژه: سعید درخشنده

ارومیه، ساعت ۱۶، سالن غدیر

شهرداری ارومیه - پیکان تهران

داور اول: کیوان عابدزاه، داور دوم: اسماعیل رزقی، ناظر فنی: حمید حق‌بین و ناظر داوری: محمدحسین شفقی

اصفهان، ساعت ۱۶، سالن نقش جهان

فولاد مبارکه سپاهان - لبنیات هراز آمل

داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: امید فولادی‌وندا، ناظر فنی: حسین پورکاشیان و ناظر داوری: علی‌اصغر حاج‌کاظمی

سیرجان، ساعت ۱۶، سالن سردار سلیمانی

فولاد سیرجان - شهرداری گنبد

داور اول: وحید پورکاشیان، داور دوم: مهرداد شوشتری، ناظر فنی: یونس حسن‌زاده و ناظر داوری: امیر صداقت

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر