کد خبر: ۷۴۹۷۷۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
کد خبر : ۷۴۹۷۷۱۳

کارشناس فوتبال کشورمان درباره عملکرد نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی داد.

کربکندی: نویدکیا نباید تغییرات زیادی در آسیا ایجاد می‌کرد/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود از گروهش داردرسول کربکندی کارشناس فوتبال در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره علت ناکامی تیم فوتبال سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: نویدکیا تغییرات زیادی در ۲ بازی اخیر ایجاد کرد و به نظرم این تغییرات در  سطح بازی های آسیایی نباید انجام می‌شد. همچنین سپاهانی ها در نیم ساعت اول بازی با النصر طوفانی ظاهر شدند، اما در هر ۲ بازی برابر این تیم عربستانی گل‌های بدی خوردند.

او ادامه داد: خط دفاع سپاهان هماهنگی لازم را پیدا نکرده است و مدافعان میانی این تیم در هر ۲ بازی اخیر تغییر کردند و همین موضوع باعث شد که ناهماهنگی را در این پست شاهد باشیم. علاوه بر این نحوه بازی سپاهان تغییر کرده است و آن‌ها فوتبال خوبی روی زمین بازی می‌کنند، اما تفکر نویدکیا زمان می‌خواهد تا به نتیجه برسد.

کار سپاهان برای صعود از گروهش سخت است  

کربکندی درباره شانس سپاهان برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا گفت: کار سپاهان برای صعود سخت‌تر شده  و تغییرات در سبک و شیوه بازی مشکلاتی را برای این تیم  ایجاد کرده است. البته نباید ناامید بود و سپاهان مهره‌های خوبی دارد، اما بازیکنان تفکرات حرفه‌ای ندارند و بد گل می‌خورند.  

پیشکسوت سپاهان درباره راهکارش برای خروج سپاهان از وضعیت بحرانی بیان کرد: سپاهانی‌ها تغییرات زیادی در ۲ بازی اخیر داشتند و خیلی طول می‌کشد تا مربی بتواند سبک و تاکتیک مدنظرش را پیاده کرده و بازیکنان مختلف را امتحان کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد. به نظرم تیمی موفق است که اول از همه بتواند دروازه اش را حفظ کند و گل دریافت نکند.

کربکندی: نویدکیا نباید تغییرات زیادی در آسیا ایجاد می‌کرد/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود از گروهش دارد

درست نیست که مدافعان میانی سپاهان در هر بازی تغییر کنند

او درباره عملکرد نویدکیا سرمربی سپاهان اظهار کرد: در حال حاضر قضاوت درباره نویدکیا زود است. سپاهان تیم خوبی است و بازیکنان حرفه‌ای و اثر گذار در همه پست‌ها در اختیار دارد، اما ثبات در بازیکنان را نمی‌بینیم و این درست نیست مدافعان  مرکزی و میانی در هر بازی عوض شوند.

پرسپولیس شانس زیادی برای صعود از گروهش دارد  

کربکندی درباره عملکرد پرسپولیس در آسیا گفت: بازیکنان پرسپولیس در هر ۲ بازی اخیر خود حرفه‌ای بازی کردند و از حداقل موقعیت‌ها خوب استفاده کردند و انگیزه بالایی برای پیروزی داشتند. آن‌ها با حضور در صدر جدول گروهشان شانس خود را برای صعود به مرحله بعد افزایش دادند.

کربکندی: نویدکیا نباید تغییرات زیادی در آسیا ایجاد می‌کرد/ پرسپولیس شانس زیادی برای صعود از گروهش دارد

شهرخودرو بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای ندارد

کارشناس فوتبال درباره وضعیت تیم شهر خودرو بیان کرد: این تیم مشهدی بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای ندارد و همین موضوع باعث شد که تاکنون هیچ امتیازی در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا کسب نکنند.

  ستاره سوزی در فوتبال با سرمربیگری نویدکیا و رحمتی رخ داده است 

کربکندی درباره سرمربیگری نویدکیا و رحمتی بیان کرد: نویدکیا ۲، ۳ سال بازی نمی‌کرد و رحمتی هم در درون دروازه شهر خودرو بود که یک دفعه آن‌ها به عنوان سرمربی سپاهان و شهر خودرو انتخاب شدند. به نظرم ما ستاره سوزی می‌کنیم. متاسفانه بازیکنان قدیمی می‌خواهند کار مربیگری را از لیگ برتر شروع کنند تا به شهرت برسند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر