کد خبر: ۷۵۰۹۵۸۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
کد خبر : ۷۵۰۹۵۸۸

شناسایی ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شده‌اند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سید علیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۶۵ هزار و ۱۳۴ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۲۴۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

او گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل آران و بیدگل و ۳۶ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۲۰ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۴۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان دو نفر هم در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده‌اند که همگی آن‌ها اهل آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل ۶۲ سال و حداقل سن بستری ۵۱ سال است.

او ادامه داد: در مجموع در حال حاضر ۲۳۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۲۶ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۵۱ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او توضیح داد: در این بازه زمانی یک مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که زنی ۴۴ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۹ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش سه هزار و ۳۸۶ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر