کد خبر: ۷۵۰۹۷۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
کد خبر : ۷۵۰۹۷۲۴
لیگ برتر کشتی فرنگی؛

فولاد اکسین و رعد پدافند از سد حریفان خود گذشتند

در رقابت های گروه الف لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) فولاد اکسین خوزستان و رعد پدافند ارتش از سد حریفان خود گذشتند.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در دیدارهای دور سوم تیم فولاد اکسین خوزستان با نتیجه ۷ بر ۳ از سد تیم  سیناصنعت ایذه گذشت.

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان ۷- سینا صنعت ایذه ۳ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۱- مصیب اکبری، برنده ۶
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹ - میلاد رضانژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۴، ضربه فنی - فرشاد عیسوند ۳
۶۷ کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده ۲، ضربه فنی- شاهین بداغی ۱
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده ۸
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۷- هادی علیزاده پورنیا ۱
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۳- عباس مهدی زاده ۱
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵- امید محمودی صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۲- آرمان طهماسبی زاده صفر

همچنین در دومين ديدار دور سوم تيم رعد پدافند ارتش با نتيجه ۹ بر يك مقابل تيم هيئت كشتی سيرجان به پيروزی رسيد.

رعد پدافند ارتش ۹- هیئت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده- فرزاد محبی
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده – امیرمحمد یارمحمدزهی
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده – عرفان فردی
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده ۶- محمد غلامی ۲
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۷- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۹- امیرطاها برفه ای صفر
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده – مسعود زیدآبادی
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده – سید احسان اسماعیل پور

گفتنی است در مسابقات امروز ۶ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان ۱۰- هیئت کشتی سیرجان صفر

رعد پدافند ارتش ۷- آریو برزن بهبهان ۳

سیناصنعت ایذه ۱۰- هیئت کشتی سیرجان صفر

فولاد اکسین خوزستان ۶- آریوبرزن بهبهان ۴

فولاد اکسین خوزستان ۷- سینا صنعت ایذه ۳

رعد پدافند ارتش ۹- هیئت کشتی سیرجان یک

۴ دیدار باقی مانده از رقابت های دور رفت گروه الف فردا چهارشنبه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.


بیشتر بخوانید: بنا: از شروع دوباره مسابقات کشتی خوشحال هستم/ تا المپیک فرصت خوبی داریم


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر