کد خبر: ۷۵۰۹۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۴
کد خبر : ۷۵۰۹۹۶۰

پرواز بالگرد هلال احمر برای مرمت پناهگاه "پرآو"

رئیس هیات کوهنوردی استان کرمانشاه گفت : بالگرد هلال احمر برای انتقال تجهیزات به منظور مرمت پناهگاه "پرآو" دو سورتی پرواز خواهد داشت.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ ثریا شهبازی رئیس هیات کوهنوردی استان کرمانشاه گفت : از چندی پیش باتوجه به فرسودگی پناهگاه پرآو پیگیری‌های زیادی را برای مرمت و تجهیز آن آغاز کردیم.

او گفت : باتوجه صعب العبور بودن منطقه پناهگاه پرآو انتقال تجهیزات برای مرمت آن بصورت عادی امکانپذیر نبود، لذا پیگیر شدیم تا تجهیزات از طریق بالگرد هلال احمر انتقال یابد.

رئیس هیات کوهنوردی استان کرمانشاه افزود: در این راستا با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان رایزنی‌هایی را با مدیرکل مدیریت بحران استانداری و رئیس جمعیت هلال احمر استان داشتیم و خواستار کمک آن‌ها برای مرمت پناهگاه پرآو شدیم.

او افزود: از سوی دیگر در جلساتی که با سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه داشتیم، علاوه برحمایت همه جانبه و پیگیری در خصوص بالگرد هلال احمر و کسب موافقت ضمنی از مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور، بخش مورد توجهی از اقلام و وسایل مورد نیاز برای مرمت و تجهیز پناهگاه نیز از سوی ایشان در اختیار هیات کوهنوردی استان قرار گرفت.

شهبازی گفت: در نهایت مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه دیروز (۸ مهر) در حاشیه سفر مدیرعامل جمعیت هلال احمر کشور به استان موضوع را با او و استاندارکرمانشاه مطرح کردند و خوشبختانه توانستند موافقت آن‌ها را برای به پرواز درآوردن بالگرد هلال احمر به منظور انتقال تجهیزات برای مرمت پناهگاه پرآو بگیرند.

او ادامه داد: طبق موافقتی که انجام شد، بالگرد هلال احمر به منظور انتقال تجهیزات برای مرمت پناهگاه پرآو دو سورتی پرواز خواهد داشت.

رئیس هیات کوهنوردی استان بااشاره به اهمیت پناهگاه پرآو در استان، گفت: هرساله کوهنوردان بسیاری از استان و سایر مناطق کشور برای صعود به قله پرآو می‌روند و از سوی دیگر کوه پراو با داشتن غار‌هایی عمیق و ژرف میزبان غارنوردان داخلی و خارجی است.

او ضمن تشکر از دستور و موافقت رئیس جمعیت هلال احمر کشور، از استاندار کرمانشاه، مدیرکل مدیریت بحران استانداری، فرمانده قرارگاه نجف نیروی زمینی سپاه، رئیس جمعیت هلال احمر استان و مدیرکل ورزش و جوانان استان برای پیگیری جهت مرمت پناهگاه پرآو قدردانی و ابراز امیدواری کرد، پس از مرمت و تجهیز پناهگاه پرآو گزارش کامل آن و نیز جزییات همکاری‌های بعمل آمده از سوی کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی به اطلاع عموم برسد .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر