نماینده ولی فقیه در لرستان:

هزینه در ورزش سرمایه گذاری است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: لرستان دارای استعداد‌های ورزشی بسیاری بوده و هزینه در این زمینه سرمایه گذاری است.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  ازلرستان،حجت الاسلام سید احمد شاهرخی نماینده ولی فقیه روز یکشنبه در دیدار با اعضا و ورزشکاران هیات قایقرانی لرستان اظهار داشت: زیرساخت‌های خوبی در زمینه ورزش فراهم شده، اما برای رسیدن به قله و اهداف مدنظر در این حوزه همچنان فاصله داریم.

او افزود: تلاش و فعالیت لازمه کار است و لرستان را باید خودمان بسازیم و از درون استان باید کار شروع شود.

نماینده ولی فقیه با اشاره به دیدار با مسئولان ملی برای رفع مسائل و مشکلات استان، افزود: به دنبال دیدار با وزیر کار، مقرر شده که هیات‌هایی از سوی این وزارتخانه در استان برای پیگیری مشکلات لرستان حضور پیدا کنند.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه هر کار باید مبتنی بر برنامه ریزی علمی و آموزشی باشد، گفت: لرستان در رشته‌های ورزشی مختلف دارای استعداد‌ها و ورزشکاران مطرحی است.

او از فعالیت مدیران چند شغله انتقاد کرد و ادامه داد: متأسفانه پول‌های هنگفتی به مربیان خارجی از سوی این مدیران پرداخت می‌شود و این در حالی است که از افراد کارشناس، علمی و متخصص در این حوزه استفاده نمی‌شود.

نماینده، ولی فقیه در لرستان بر ضرورت توجه به ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: هر چقدر در حوزه ورزش هزینه شود، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به رشد و ارتقای فرهنگی جامعه با توجه به حوزه ورزش، گفت: خوشبختانه بانوان با رعایت حجاب نیز به نحو مطلوبی در امر ورزش فعال هستند و موفقیت آمیز عمل کرده اند.

انتهای پیام/ب

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر