کد خبر: ۷۵۲۷۲۵۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
کد خبر : ۷۵۲۷۲۵۹

در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان های کاشان و آران وبیدگل بستری شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سید علیرضا مروجی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۷۴ هزار و ۹۹۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: چهار هزار و ۸۴۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

او گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۹ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، چهار نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۴۲ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۲۱ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۵۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان شش نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد چهار نفر اهل آران و بیدگل و دو نفر اهل توابع این شهرستان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۴۱ سال است.

او ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۹۱ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۶۲ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۹ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۶۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۵۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

او توضیح داد: دو مورد فوت در بیمارستان شهید بهشتی کاشان که یک مرد ۵۰ ساله و یک زن ۸۱ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۵۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش چهار هزار و ۶۸۲ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر