بیانیه سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

در آستانه یوم الله ۱۳ آبان سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی بیانیه ای را تنظیم و منتشر کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، در آستانه یوم الله ۱۳ آبان سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی بیانیه ای را تنظیم و منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

۱۳ آبان از ایام الله انقلاب اسلامی یادآور مبارزات دانشجویی علیه دستگاه استکباری آمریکاست.
۱۳ آبان سال روز به هم ریختن لانه جاسوسی و افشاگر اقدامات ننگین آنان علیه ملتی بود که با شعار استقلال و آزادی خواهان استقرار جمهوری اسلامی به جای نظام استبدادی و پادشاهی بودند. لانه‌ی ترور‌های کور علیه کودکان و زنان و ایرانیان مسلمان بود که جز حق خواهی و عدالت خواهی خواسته دیگری نداشته و ندارند.
 
دست آمریکا به جنایات زیادی علیه مردم ایران آلوده ست، اما در صدر همه جنایت‌ها دسیسه چینی علیه خواسته‌های به حق ملت ایران است. اگر این لانه شوم تسخیر نمی‌شد بسیاری از روشنفکران وابسته و ایادی آنان با تطهیرآمریکا، انقلاب اسلامی را به مدینه فاضله سرمایه داری و استکباری در همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی منحرف می‌کردند.
 
افشای چهره‌های وابسته، افشای تفکر وابستگی و دلبستگی به آمریکا و غرب جز با این حرکت دانشجویی میسر نبود و برای همین است که حضرت امام خمینی ره از آن به انقلاب دوم تعبیر کرده اند.

دفع طاغوت داخلی با پیروزی انقلاب و دفع شیطان خارجی در همان ابتدای انقلاب اسلامی از الطاف الهی در استمرار انقلاب اسلامی بوده و هست. اکنون پس از ۴ دهه از آن واقعه هم چنان آمریکا و برخی کشور‌های اروپایی خط مبارزه با اسلام ناب محمدی (ص) را از دستور کار خارج نکرده اند. یک روز با سلمان رشدی ملحد، یک روز کاریکاتور‌های موهن و یک روز رئیس جمهور فرانسه با حمایت از توهین به حضرت پیامبر اعظم صلوات الله وآله وسلم حیات به ظاهر سیاسی و فرهنگی استکبار را زنده نگه می‌دارند.

اما آنچه همه این توطئه‌ها را خنثی و مکر مکرون و مکاران شرق و غرب را به خودشان باز می‌گرداند آگاهی، بصیرت و شناخت درست مسائل سیاسی جهان است. رسانه‌های معتقد به انقلاب اسلامی نقشی موثری در هوشیار سازی، آگاهی بخشی و دشمن شناسی جوانان داشته و دارند.
 
رسانه‌های امروز با جنگ نرم جایگزین توپ خانه‌های جنگی استکبار و استعمارند و سبک زندگی ایرانی – اسلامی جوانان را هدف قرار داده اند. افشای ماهیت واقعی ایادی وابسته، تبیین افتخارات جوانان مسلمان در ایران و جهان، امید بخشی به ظرفیت‌ها و فرصت‌های ایران و جهان اسلام، خودباوری جوانان در برابر روشنفکران غرب زده بخشی از رسالت‌های رسانه‌های انقلابی است.

سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با درک مشکلات عدیده اقتصادی  و اجتماعی مردم ایران انتظار دارد مسئولان کشور با اولویت قرار دادن مشکلات اقتصادی مردم، از ظرفیت جوان باغیرت ایرانی در حل مسائل کشور غفلت نکنند و سرنوشت ایران را با مسائل و تحولات شرق و غرب عالم گره نزنند.

سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با گرامیداشت مجاهدت‌های سردارشهید قاسم سلیمانی هم چنان دولت آمریکا را مظهر و نماد استکبار، شیطان بزرگ و تروریست دولتی و انتقام را حق خود دانسته و می‌داند.
 
انتهای پیام// م.ب
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر