کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه وارد شرکت شدند

چند روز پیش خبری مبنی بر اخراج پانزده نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه و بازداشت چهار نفر از کارگران منتشر شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، علاوه بر کارگرانی که قبلا به علت محدود شدن فعالیت شرکت بیکار شده بودند و زمینه بازگشت به کار آن‌ها فراهم گردیده و مجددا مشغول به کار شده اند، تمامی ۱۵ کارگر اخراجی صبح امروز ۲۱ آبان ماه، مشغول به کار هستند که در میان آن‌ها چهار کارگر بازداشتی نیز حضور دارند.

یوسف بهمنی سلمانی، یکی از کارگران شرکت هفت تپه که درمیان بازداشت شدگان بوده است، ضمن تایید بازگشت کارگران اخراجی به کار گفت: در حال حاضر مشغول به کار هستیم.

بهمنی ضمن تشکر از تلاش‌های دستگاه قضایی برای رفع مشکلات نیشکر هفت تپه و رسیدگی ویژه به پرونده قضایی مرتبط با این کارخانه که (نسبت به سال‌های گذشته) منجر به بهبود بسیار شرایط کارگری در هفت تپه شده است، گفت: از زمان ورود قوه قضاییه به موضوع شرکت هفت تپه، وضعیت پرداختی‌ها بهبود یافته و اکنون نیز معوقات تا پایان شهریور ماه پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه در طول این مدت مشکلات کارگران شرکت هفت تپه نیز کاهش یافته است عنوان کرد: ما تنها به دنبال مطالبه حقوق خود هستیم و دغدغه معیشت داریم. ضمنا از مشکلاتی که برای فعالین کارگری این شرکت ایجاد می‌شود گلایه داریم و خواستار رفع این مشکلات هستیم.

همچنین محمد خنیفر، از فعالان کارگری، خبر بازگشت این ۱۵ نفر به محل کار را تایید کرد.


بیشتر بخوانید؛ آخرین اخبار از رسیدگی به پرونده‌های هفت‌تپه، «پوری حسینی» و تعاونی فرشتگان


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر