دستگیری تخریب کنندگان خودرو‌های پایتخت نشین‌ در سبلان

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری افراد شروری که اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی با سلاح سرد و تخریب شیشه خودرو‌های شهروندان کرده بودند خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مهدی تاجیک گفت: در شب ۲۹ آبان ماه گزارشی در خصوص نزاع و درگیری و تخریب شیشه‌های دو دستگاه خودرو توسط چند تن از ارذل و اوباش محله سبلان به دست ماموران پایگاه چهار پلیس امنیت عمومی رسید.

وی افزود: پس از اطلاع ماموران از وقوع این حادثه واعزام به محل مورد نظر، در تحقیقات دریافتند که چند تن از اراذل اوباش در حالی که در شرایط عادی نبوده با هم درگیر و اقدام به فحاشی با یکدیگر و تخریب دو دستگاه خودرو شهروندان کرده و از محل گریخته اند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی و شناسایی مخفیگاه متهمان در عملیات‌هایی جداگانه، سه نفر از متهمان را در محله‌های حوالی سبلان و تهرانپارس دستگیر و نفر چهارم را در حالی که پس از درگیری به یکی از استان‌های شمالی کشور گریخته بود با اخذ نیابت قضایی در یکی از شهر‌های استان مازندران دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی انتقال دادند.

رئیس پایگاه چهار پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به اینکه کارشناسان میزان خسارات وارده به خودرو‌های تخریب شده را حدود ۱۰ میلیون ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های اولیه به جرم خود اعتراف کردند.

وی بیان داشت: این افراد شرور پس از انجام تحقیقات تخصصی و اعتراف به ارتکاب جرم، با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

بیشتر بخوانید

دستگيري عاملان تخريب خودروها در یافت آباد

اشرار نقاب به چهره محله خزانه در دام پلیس

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر