ادارات امور مالیاتی در شهرهای قرمز کردستان تعطیل شد

مسوول روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی کردستان گفت: ادارات امور مالیاتی شهرهای وضعیت قرمز از لحاظ شیوع ویروس کرونا در این استان تا ۱۳ آذرماه سال جاری تعطیل شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی زندکریمی مسوول روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی کردستان گفت: براساس تصمیم اتخاذ شده از سوی مدیریت اداره کل امور مالیاتی استان، ادارات امور مالیاتی در شهرهای سنندج، قروه، کامیاران و مریوان تا پنجشنبه ۱۳ آذرماه سال جاری تعطیل هستند.

او اضافه کرد: این تصمیم با توجه به مصوبات ستاد کرونای استان و همچنین نامه رییس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور و حسب دستورات صادره در راستای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس کرونا، اتخاذ شده است.

مسوول روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان کردستان افزود: ادارات امور مالیاتی در دیگر شهرهای استان با وضعیت نارنجی شامل سقز، بانه، بیجار، دهگلان، دیواندره براساس دستورالعمل دایر هستند.

هم اکنون چهار شهرستان استان شامل سنندج، کامیاران، مریوان و قروه در وضعیت قرمز و ۶ شهرستان استان شامل سروآباد، دیواندره، سقز، بیجار، دهگلان و بانه نیز در وضعیت نارنجی از نظر شیوع ویروس کرونا هستند.

در تمام شهرستان‌های استان در ۲ هفته اول آذر مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار تعطیل است و در شهرهای سنندج، کامیاران، مریوان و قروه ادارات خدماتی با ۵۰ درصد و سایر اداره‌ها با ۳۰ درصد نیرو و بقیه به صورت دورکاری فعالیت خواهند کرد.

فعالیت دستگاه‌های خدماتی با ۷۰ درصد در شهرهای وضعیت نارنجی شامل سقز، بانه، سروآباد، بیجار و دیواندره و سایر اداره‌ها با ۵۰ درصد نیرو و بقیه به صورت دورکاری کار می‌کنند.

در حال حاضر ۵۵۳ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند و از این تعداد ۳۵۱ نفر در سنندج، ۲۹ نفر در سقز، ۴۴ نفر در مریوان، ۳۴ نفر در قروه، ۳۴ نفر در کامیاران، ۲۷ نفر در بانه، ۱۹ نفر در بیجار، هفت نفر در دیواندره، ۲ نفر در دهگلان و ۶ نفر در سروآباد تحت درمان قرار دارند.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تا ظهر شنبه هشتم آذر در مجموع ۱۳ هزار و ۴۰۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و ۳۹۱ بیمار نیز جان خود را از دست دادند.

از اسفند پارسال تاکنون شمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به ۹۳۵ هزار و ۷۹۹ نفر رسیده و ۴۷ هزار و ۶۸۶ نفر هم جان خود را از دست داده‌اند که ۶۴۸ هزار و ۸۳۱ نفر بهبود یافته اند.

انتهای پیام/ز

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر