ایجاد مشکلات ارسال پیامک برای دریافت وام یک میلیون تومانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت : متقاضیان وام یک‌میلیونی کرونا در صورت موفق نبودن در ارسال پیامک به ۶۳۶۹، بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در خصوص مشمولان وام یک‌میلیونی کرونا، گفت : براساس مصوبه چهل و نهمین نشست ستاد ملی کرونا، وام یک‌میلیونی در راستای کمک به سرپرستان خانوار که شغل ثابت و بیمه ندارند و با شیوع کرونا آسیب دیده‌اند پرداخت می‌شود.

او مهلت ثبت‌نام برای این وام یک‌میلیونی را تا سه‌شنبه جاری (۱۱ آذرماه) اعلام کرد و گفت : سرپرستان خانوار از طریق سیم‌کارتی که به‌نام است کد ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند که بعد از پالایش از ۲۰ تا ۲۷ آذرماه نتایج از سرشماره «v refah» ارسال می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ادامه داد: مدت زمان بازپرداخت وام یک‌میلیونی کرونا ۳۰ ماهه و از طریق یارانه معیشتی است که مابه‌التفاوت سود بانکی این وام از طریق دولت از سوی سازمان برنامه و بودجه پرداخت می‌شود.

او افزود: متقاضیان هستند که پیامک درخواست وام یک میلیونی آن‌ها با توجه به نوع گوشی و یا اپراتور ارسال نمی‌شود، چنانچه پیامک ارسال نشد، بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.

عزیزی ادامه داد: ۵۲۴ هزار و ۷۶ خانوار در استان براساس برآورد‌های صورت گرفته مشمول دریافت این وام هستند.

او اشاره‌ای به دیگر مساعدت مالی دولت برای گروهی از شهروندان که کمک معیشتی دریافت می‌کنند، داشت و گفت: این حمایت مالی شامل پرداخت چهار ماه کمک هزینه بلاعوض به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است که آذرماه تا پایان سال به حساب برخی از واجدان شرایط واریز می‌شود .

انتهای پیام/د

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر