مِه غلیظ در فرودگاه امام خمینی (ره) / پرواز‌های خارجی در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستند

به علت مه غلیظ در فرودگاه امام خمینی (ره) و کاهش دید افقی برخی از پرواز‌های خارجی در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستند.

دید افقی در فرودگاه امام خمینی به کمتر از ۱۵۰ متر رسید/ پرواز‌های خارجی در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستندبه گزارش  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فرودگاه امام خمینی (ره) براساس کاهش دید در فرودگاه امام خمینی (ره) و به دلیل مه غلیظ و نبود دید کافی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، پرواز ایران ایر به شماره ۴۷۰۱ از مبدا دبی، پرواز ایران ایر به شماره ۷۱۰ از مبدا لندن، پرواز ماهان به شماره ۰۷۶ از مبدا شانگهای و پرواز ایرتور از مبدا استانبول در فرودگاه مهرآباد به زمین نشستند و پرواز هواپیمایی عراقی به شماره ۱۱۱۱ به بغداد بازگشت.همچنین پرواز قطری از مبدا دوحه تا بهبودی وضعیت دید در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام نمی گردد

گفتنی است پروازهای ایران ایر تور ۹۷۰۱ استامبول، ایران ایر ۷۱۸ استانبول، ایران ایر ۷۲۲ هامبورک، ایران ایر ۷۱۰ لندن در فرودگاه مهرآباد بر زمین نشستند. ورود مسافران پس از چک گذرنامه و تحویل بار و بررسی توسط نمایندگان گمرکات و بهداشت انجام گرفت.

مسافران این پرواز از ترمینال یک فرودکاه مهرآباد با شرایط خروج مسافران بین المللی چک و مطابق مراحل خروج مسافری ترمینال را ترک می‌کنند.

به علت شرایط دید کم فرودگاه امام امکان اینکه پرواز‌های بیشتری در مهرآباد دایورت شوند زیاد است،  به دلیل وجود مه و دید کمتر از ۱۵۰m در فرودگاه امام خمینی (ره) دوپرواز داخلی با MDM ایرتور از استانبول و IBG ایران ایر در مهرآباد نشسته اند.

پرواز ورودی شرکت هواپیمایی امارات از دبی که قرار بود ساعت ۲:۴۰ دقیقه بامداد در فرودگاه امام خمینی(ره) به زمین بنشیند، به دلیل شرایط جوی حاکم بر فرودگاه و دید ناکافی، ورود این پرواز را تا ساعت ۸:۳۰ صبح به تاخیر انداخته است. همچنین هواپیمایی ترکیش زمان پرواز خود را به دلایل فوق الذکر تغییر داده و به بعد از ساعت ۸ صبح موکول کرده است. گفتنی است هم اکنون دید افقی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ۴۰۰ متر است.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
نیما زارع
۱۰:۲۱ ۱۲ آذر ۱۳۹۹
سلام من دیشب مسافر ایران ایر تور بودم که پرواز ما در فرودگاه مهرآباد بزمین نشست خبر شما خیلی شرایط رو خوب نشان میده ولی مسافرهای این پروازها شب بسیار سختی رو طی کردند وعدم هماهنگی مسِولین بلای بدی سر ما آورد و سختیهای زیادی برای خروج از فرودگاه کشیدیم
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر