اهدای ۲۲۰ بسته معیشتی به مددجویان کمیته امداد استان تهران

۲۲۰ بسته معیشتی توسط کادر درمان بیمارستان خانواده ارتش به کمیته امداد استان تهران برای توزیع میان مددجویان تحت حمایت اهداء شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در برنامه‌هایی که با هدف تقدیر و تشکر از کادر درمان بیمارستان خانواده ارتش برگزار شد، ۲۲۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان به کمیته امداد استان تهران برای توزیع میان خانواده‌های تحت حمایت این نهاد اهداء شد.

سرهنگ زارعی، قائم مقام عقیدتی و سیاسی بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تقدیر از فعالیت‌های کادر درمان در این مراسم طرح «هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی» را برای کارکنان این مجموعه تشریح کرد.

در ادامه سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران نیز در این مراسم که به صورت زنده از طریق رادیو در حال پخش بود، ضمن تشکر از فعالیت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: مدافعان سلامت در این مدت که ویروس منحوس کرونا به کشور ما ورود پیدا کرده کار‌های رشادت مندانه‌ای انجام داده‌اند و عملیاتی که کادر درمان و پرستاران عزیزمان انجام دادند، ستودنی است.

وی افزود: یاد و خاطره شهدای سلامت را گرامی می‌داریم و این حرکت نوع دوستانه و انسان دوستانه که در بیمارستان خانواده ارتش به واسطه عزیزان در کادر درمان این مجموعه انجام می‌شود به هم افزایی و بالا بردن امید در جامعه و بحث هم افزایی در اعتقادات و عواطفی که وجود دارد در جهت فقرزدایی کمک می‌کند.

پرپنچی بیان کرد: افرادی که تحت حمات کمیته امداد هستند چشمشان به این است که مردم عزیزمان بتوانند با حمایت‌هایی که انجام می‌دهند آن‌ها هم در چرخه زندگی دچار مشکل نباشند و تقدیر و تشکر می‌کنم از دوستانی که در این بخش زحمت کشیدند و یاریگر کمیته امداد بودند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پاسخ به اینکه چه اقداماتی در حوزه آموزشی برای پیشگری از ویروس کرونا به جامعه هدف تحت حمایت ارائه شده است، گفت: در حوزه سلامت و پیشگیری از ویروس کرونا با توجه به ابلاغیه‌های ستاد کرونا به کمیته امداد استان تهران، سعی کردیم به هر نحو ممکن به خانواده‌های تحت حمایت از طریق بروشور، ارسال پیامک و برگزاری دوره‌های آموزش مجازی این اطلاعات را به خانواده‌های تحت حمایت ارائه دهیم.

وی با اشاره به کمک‌های توزیع شده میان خانواده‌های تحت حمایت، افزود: بسته‌های معیشتی و بهداشتی با کمک خیران، حامیان و مراکز و مؤسسات میان خانواده‌های تحت حمایت توزیع شده است، البته این اقدام همچنان ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با کمک مردم عزیزمان به همه اقشار آسیب پذیر این خدمات را ارائه کنیم.

پرپنچی در مورد ارائه بسته‌های آموزشی به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، گفت: این اقدام با توجه به ابلاغیه‌هایی که از سوی ستاد پیشگیری از ویروس کرونا برای این نهاد ارسال می‌شود نیز از طریق گروه‌های جهادی و مددکاران عزیز در زمان توزیع بسته‌های معیشتی، بهداشتی و ارائه سایر خدمات به اطلاع خانواده‌های تحت حمایت می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پایان با اشاره به عضویت در طرح «هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی» عنوان کرد: کارمندان عزیز می‌توانند برای عضویت در این طرح که با هدف کمک به فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد انجام می‌شود، عدد یک را به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ ۲۲۰ بسته معیشتی بیمارستان خانواده ارتش جمهوری اسلامی ایران برای توزیع میان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در منطقه ۱۵ تهران ارسال شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۰۳:۴۹ ۱۳ آذر ۱۳۹۹
خوشبحال تهرانی ها // نونشون تو روغنه
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر