حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ۱۶ طرح گرنت رشد فاوا 

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از حمایت ۹ میلیارد ریالی پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات از ۱۶ طرح استان در گام اول خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، محمدرضا پاکدل، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به پذیرش و عضویت پارک علم و فناوری یزد در شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال (تاد)، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور توسعه اقتصاد دیجیتال و استفاده از ظرفیت شبکه سازی در توسعه کارآفرینی در حوزه‌های دانش بنیان، از طریق پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات پروژه‌های توسعه محصول شرکت‌های فناور تحت حمایت مراکز عضو شبکه تاد در قالب «اعتبار تحقیقاتی توسعه محصول (گرنت رشد)» حمایت می‌کند.

او افزود: بر اساس این فراخوان ۴۰ طرح در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شرکت‌های نوپا در سامانه‌های مرتبط ارائه گردید که پس از بررسی و تکمیل مدارک، ۱۶ طرح در گام اول تایید و ۹ میلیارد ریال حمایت خواهند شد.

پاکدل  ادامه داد: این طرح‌ها باید دارای نمونه کسب و کار بوده و بر اساس برنامه زمانی به دانش فنی و یا به نمونه محصول آزمایشگاهی که دارای مشخصات فنی و نهایی و آماده فروش باشد، برسند.

بر اساس این گزارش، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان به عنوان نماینده منطقه‌ای پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات و دبیرخانه اجرای تفاهم نامه، وظیفه کنترل و نظارت بر پیشرفت فعالیت‌ها و ارائه گزارش به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استانداری را به عهده دارد.

انتهای پیام/ غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر