کد خبر: ۷۶۲۹۶۳۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
کد خبر : ۷۶۲۹۶۳۶
گروه : کرمان » کرمان

فعالیت ۸ کمیته در کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر کرمان

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از فعالیت ۸ کمیته در کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر استان کرمان برای ارائه و برگزاری شایسته برنامه‌های ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

فعالیت ۸ کمیته در کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر کرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، پاریزی مدیرکل و رئیس کارگروه ورزش و جوانان ستاد دهه فجر و اعضای این کارگروه با انجم شعاع ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد دهه فجر در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کردند.

پاریزی مدیرکل و رئیس کارگروه ورزش و جوانان استان کرمان در این نشست با اشاره به ایام الله دهه مبارک فجر بیان داشت: در بحث گرامی داشت ایام الله دهه فجر، تلاش می‌کنیم بتوانیم متناسب با حفظ شان و جایگاه انقلاب اسلامی در ایامی که مزین و مبارک است و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی ایران تثبیت شده، در کشوری که امروز عزتمندانه و قدرتمندانه در منطقه و در دنیا می‌توانند در ابعاد مختلف از جمله علمی، اقتصادی و اجتماعی مدعی خیلی از مسائل باشد، دین خودمان را با فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم، نسبت به نظامی که شان، منزلت، آزادی، عزت و جایگاهمان را مدیون نظام جمهوری اسلامی مان هستیم، ادا کنیم.

او افزود: تمام برنامه‌هایی که باید انجام و پیگیری شود، برای تقویت جایگاه نظام اسلامی و در راس آن، ولی فقیه که حکیمی فرزان است، صورت می‌گیرد، حکیمی که با درایت و رهبری هوشمندانه امروز دارد کشتی را سکان داری می‌کند تا به دست صاحب اصلیش برساند.

پاریزی بیان داشت: در بحث برنامه‌هایی که با حضور مردم در صحنه انجام می‌شود، حتماً نباید ذهنیت از حضور مردم، حضور فیزیکی باشد؛ زیرا فضای مجازی می‌تواند کمک کند تا بتوانیم از آن به عنوان یک فرصت استفاده کنیم و با وجود تهدید‌های شرایط کرونایی بتوانیم اهداف نظام را بهتر تبیین کنیم و دستاورد‌های نظامی را بهتر به مردم نمایش دهیم.

او تصریح کرد: باید امنیت اطرافمان را قدر بدانیم که این امنیت ثمره خون شهدایی است که تقدیم انقلاب و نظام شده است و شهدای مقاومت نمونه بارز و قابل استناد این مسئله هستند.

مدیرکل و رئیس کارگروه ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ما جدای از اینکه کارگروه ورزش جوانان در دهه فجر هستیم به عنوان یک ارگانی که تاثیرگذاری اجتماعی داریم و در حوزه اجتماعی مسئولیت و مخاطب زیادی داریم، نباید از مسائل فرهنگی این حوزه غفلت کنیم.

پاریزی افزود: یکی از فضا‌ها و فرصت‌هایی که مسئله را به خوبی می‌تواند تبیین و برنامه ریزی کند، ایام الله مبارک دهه فجر است که باید خاطرات، محتویات و تجربیاتش به نسل‌های جوان‌تر منتقل شود، پس ما وظیفه داریم این کار را با حساسیت، ظرفیت و دقت انجام دهیم تا اتفاق خوبی در این حوزه رقم بخورد.

او با اعلام اینکه در کارگروه ورزش و جوانان هشت کمیته برنامه هایشان را ارائه کرده اند، تصریح کرد: در ایام الله دهه فجر یک برنامه خاص و ویژه را به صورت کشوری خواهیم داشت که اگر قرار باشد ظرفیت هایش استانی باشند در روستای قنات ملک این را به عنوان برنامه شاخص در حوزه ورزش برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل و رئیس کارگروه ورزش و جوانان استان کرمان با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده کنیم، بیان داشت: با توجه به شرایط کرونایی که وجود دارد محوریت انجام برنامه‌ها را استفاده از ظرفیت فضای مجازی قرار داده ایم که برگزاری مسابقات کتاب خوانی، نقاشی و هر برنامه‌ای که بتواند با موضوعات، اهداف و ارزش‌های نظام اسلامی سازگار باشد و بتواند آن‌ها را تبیین و منتقل کند، از جمله این برنامه هاست.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر