رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد؛

مخالف بازگشایی مدارس هستیم

رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد گفت: سرمایه دانشکده علوم پزشکی، کادر درمان و خادمین سلامت در دیار سیدجمال اعتماد و همیاری شهروندان فهیم است.

مخالف بازگشایی مدارس در اسدآباد هستیمایرج صالحی، رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان گفت: با علم به مصوبات و سیاست‌های کلی وزارت بهداشت و با توجه به تجربه‌ بد بار قبلی، کمبود امکانات تهویه و گذشت قسمت زیادی از سال تحصیلی،  مخالف بازگشایی مدارس در اسدآباد هستیم.

صالحی افزود: ممکن است بازگشایی مدارس دردسر زیادی برای دانش آموزان نداشته باشد، اما فراموش نکنیم دانش آموزان در ارتباط با خانواده خود هستند و ممکن است ویروس را به دیگر اعضای خانواده منتقل کنند.

او ادامه داد:  فعالیت تالار‌ها حتی با ظرفیت یک سوم نیز برای ما در صورت رعایت صدرصدی دستورالعمل ‌ها قابل قبول است.

صالحی با بیان اینکه کانون ابتلای ۷۵٪ از مبتلایان به کرونا در استان همدان محافل خانوادگی بوده است، یادآور شد: دلخوش به وضعیت آبی نباشیم زیرا که این وضعیت شکننده و قابل تغییر است.

رییس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد یاداور شد: چشم انداز ما امتداد و بهتر شدن وضع موجود تا زمان عمومی شدن استفاده از واکسن است.

صالحی تأکید کرد: مجددا از همشهریان می خواهیم ماسک بزنند، از حضور در محافل خانوادگی بپرهیزند و تنها در شرایط واجب از خانه خارج شوند.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر