تحقق ۸۵ درصدی سهمیه اشتغال شهرستان قصرشیرین

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: سهمیه اشتغال دستگاه‌های اجرایی این شهرستان یک هزار و ۴۰۳ نفر است که امسال تاکنون یک هزار و ۱۸۵ نفر از آن معادل ۸۵ درصد محقق شده است.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حشمت رضایی گفت: ۳۸۵ طرح به منظور برخورداری از ۴۰ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال تسهیلات واحد‌های آسیب دیده از کرونا با ۴۲۰ متقاضی در سامانه کارا ثبت نام کردند که پس از بررسی از تسهیلات اختصاص یافته دولت برخوردار خواهند شد.

او اظهار داشت: تاکنون از مجموع واحد‌های ثبت نام شده که به بانک‌های عامل معرفی شده اند نیز ۲۶ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال تسهیلات به ۳۳۸ طرح با ۳۵۴ نفر اشتغال پرداخت شده است.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار قصرشیرین گفت: کل سهمیه استان کرمانشاه در طرح یارانه دستمزد سال ۱۳۹۹ در مجموع ۵۷۳ نفر است که سهمیه قصرشیرین هفت نفر و تاکنون برای ۲۷ نفر قرارداد منعقد شده که معادل ۳۸۵ درصد است

رضایی اضافه کرد: کل سهمیه استان کرمانشاه در طرح مشوق‌های بیمه‌ای کارفرمایی امسال، ۸۲۵ نفر و سهمیه شهرستان قصرشیرین ۱۰ نفر است که هم اکنون برای ۱۵ نفر معادل ۱۵۰ درصد قرارداد منعقد شده است.

او ادامه داد: پارسال ۹۳ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد ۲۲۱ طرح در بخش کشاورزی، صنعت و خدمات با اشتغالزایی ۳۱۲ نفر از محل اشتغال پایدار روستایی و عشایری در قصرشیرین پرداخت شد.

او گفت: از محل اعتبارات زلزله در قصرشیرین نیز تا پایان سال ۹۸ برای ۸۲۴ طرح در بخش‌های کشاورزی، صنعت و خدمات در مجموع ۳۳۰ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال تسهیلات توسط بانک‌های عامل پرداخت شد که یک هزار و هفت تن اشتغالزایی داشته است.
انتهای پیام/ز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر