بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن:

از جان برای ذوب آهن انرژی می‌گذاریم

سلطانی مهر، بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رابطه با شرایط حال حاضر این تیم توضیحاتی داد.

محمد سلطانی مهر، بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  در خصوص جو تمرین تیم ذوب آهن و اولتیماتوم باشگاه به رحمان رضایی بیان کرد: خدا را شکر که جو تمرینات ما خوب است. با توجه به این که زمان استراحت بین بازی‌های ما خیلی کم است، زمانی برای تمرین کردن نداریم و در همین مدت کم باید یک ریکاوری خوب داشته باشیم. روز آینده با تیم نفت مسجد سلیمان بازی داریم و امیدوارم که ۳ امتیاز بازی را در خانه بگیریم. اگر ما بازی با نفت مسجد سلیمان را پیروز شویم، اولین ۳ امتیاز را گرفته ایم و جایگاهمان در جدول رقابت‌های لیگ برتر کمی بهتر می‌شود؛ چرا که ما به این بازی امیدوار هستیم.

او در رابطه با ضعف‌های تیم فوتبال ذوب آهن عنوان کرد: همان طور که هواداران می‌دانند، تیم ما تا این جای کار خیلی خوب فوتبال بازی کرده است؛ اما از نظر من بازیکنان ما کمی بی دقت هستند و متاسفانه نمی‌توانیم نتیجه را حفظ کنیم. ان شاءالله این هفته با گرفتن ۳ امتیاز دل هوادارانمان را شاد خواهیم کرد. باید از زیر فشاری که بازیکنان و کادر فنی ذوب آهن قرار دارند، بیرون بیاییم.

سلطانی مهر در خصوص این که به چه دلایلی ذوب آهن را برای بازی انتخاب کرده است، اظهار کرد: تیم ذوب آهن را انتخاب کردم چون می‌دانستم در حال حاضر بهترین موقعیت است که به این تیم بیایم. ذوب آهن برای من سکوی پرتاب است. این تیم هواداران زیادی دارد و من تمامی سعی و تلاشم را برای این پیراهن می‌کنم. به نظر من از دست ما بازیکنان بر می‌آید که ذوب آهن را از این وضعیت نجات دهیم. هواداران باید بدانند که ما از جان برای ذوب آهن انرژی می‌گذاریم.

او در پایان در رابطه به میدان دادن به جوانان توسط رحمان رضایی تصریح کرد: رحمان رضایی به جوانان اعتقاد زیادی دارد و همان طور که در ترکیب‌های ما می بینید، ترکیب تیم ذوب آهن بسیار جوان است. این روز‌ها فکر بازیکنان ذوب آهن فقط پیروزی در مسابقات لیگ برتر است و سعی می‌کنیم که اولین ۳ امتیاز را کسب کنیم. مشکل ذوب آهن از کادر فنی و بازیکنان نیست. ما بازیکنان هم نمی‌دانیم مشکل و ضعف‌های ذوب آهن از کجا هستند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر