پلمب کافه در شیراز به علت گرفتن جشن تولد در شب شهادت حضرت فاطمه (س)/توقیف سواری سمند حامل مغز بادام قاچاق

مهم‌ترین حوادث ۳۰ دی‌ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مهم‌ترین حوادث امروز سه شنبه ۳۰ دی‌ماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

توقیف کالای قاچاق ۵ میلیاردی در ممسنی

فرمانده انتظامی ممسنی از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان ممسنی خبر داد.

سرهنگ محمد نیکبخت فرمانده انتظامی ممسنی درباره توقیف کالای قاچاق در ممسنی، بیان کرد: ماموران انتظامی ممسنی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، حین اجرای ایست بازرسی مقطعی در محور کوهچنار- نورآباد، به یک دستگاه کامیون حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.

او افزود: ماموران در بازرسی از آن خودرو، موفق به کشف ۳ هزار و ۱۷۰ عدد گلس، کابل و باطری موبایل، ۳ دستگاه پهپاد، ۲ عدد تفنگ بادی، ۲۰ دستگاه مودم، یک هزار و ۴۰۰ عدد دستگاه شمارشگر صفحه دیجیتال و ۳ دستگاه دریل برقی شدند.

فرمانده انتظامی ممسنی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند، ادامه داد: یک نفر متهم در این رابطه دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، به مرجع قضائی معرفی شد.

پلمب کافه در شیراز به علت گرفتن جشن تولد در شب شهادت حضرت فاطمه (س)

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس از پلمب یک کافه در یکی از مناطق تاریخی شیراز خبر داد.

سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس بیان کرد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر برپایی مراسم جشن تولد در شب شهادت حضرت فاطمه (س) در منطقه تاریخی شهرستان شیراز، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان پس از هماهنگی با مقام قضائی سریعا به محل مورد نظر اعزام شدند و ضمن رعایت شئونات اسلامی، کافه مذکور را پلمب کردند.

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه در این خصوص صاحب کافه و ۳ نفر دیگر که باعث اخلال در ماموریت پلیس و همچنین انتشار کلیپ در فضای مجازی کرده بودند دستگیر شدند، گفت: برخورد با مخلان نظم و امنیت به صورت جدی در دستور کار پلیس فارس قرار دارد.

کشف کالای قاچاق میلیاردی در لارستان

فرمانده انتظامی لارستان از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ داود امجدی فرمانده انتظامی لارستان بیان کرد: ماموران انتظامی لارستان هنگام کنترل محور‌های مواصلاتی منتهی به این شهرستان، به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.

او ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، ۲۲۰ عدد شامپو خارجی و ۳۵ دستگاه بخور خارجی قاچاق و فاقد مجوز صورت کشف شد.
فرمانده انتظامی لارستان با اشاره به اینکه در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد، گفت: ارزش اموال مکشوفه برابر نظر کارشنسان، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سواری پراید با ۷۰ کیلو تریاک در شیراز زمین گیر شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس از توقیف سواری پراید و کشف ۷۰ کیلو تریاک در شیراز خبر داد.

سرهنگ عبدالله خسروانی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس اظهار کرد: به منظور برخورد قاطع با قاچاقچیان، روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از حمل و جابه‌جایی مقداری تریاک توسط یک سواری پراید در یکی از خیابان‌های شیراز مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی پس از گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس موفق شدند سواری پراید حامل مواد مخدر را توقیف و راننده و سرنشین آن را نیز دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۷۰ کیلو تریاک کشف شد، ادامه داد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

کشف چوب قاچاق در رستم

فرمانده انتظامی رستم از کشف ۱۰ تن چوب قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ قربانعلی روستا فرمانده انتظامی رستم اظهار کرد: ماموران انتظامی پاسگاه «بابا میدان» رستم در اجرای طرح مبارزه با قاچاق، حین کنترل خودر‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او گفت: ماموران در بازرسی از این خودرو، ۱۰ تن چوب درختان جنگلی که قاچاق و فاقد مجوز بود را کشف کردند.

فرمانده انتظامی رستم با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۲ میلیارد ریال برآوزرد کرده‌اند، گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

دستگیری سارقان و کشف ۲۴ فقره انواع سرقت

فرمانده انتظامی مهر گفت: ماموران پلیس، موفق به شناسایی و دستگیری ۱۷ نفر سارق سابقه دار و کشف ۲۴ فقره انواع سرقت شدند.

سرهنگ عظیم‌اله کرمی فرمانده انتظامی مهر بیان کرد: در پی وقوع سرقت‌های متعدد در سطح شهرستان مهر، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او افزود: ماموران انتظامی با گشت زنی‌های هدفمند و نامحسوس در نقاط جرم خیز و حاشیه‌ای شهر و اقدامات فنی و پلیسی و بررسی سوابق مجرمان، موفق به شناسایی و دستگیری ۱۷ سارق سابقه دار شدند.

فرمانده انتظامی مهر با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۲۴ فقره سرقت از اماکن خصوصی، دولتی، کابل و تجهیزات مخابراتی و درون خودرو اقرار کردند، گفت: سارقان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

سرهنگ کرمی با بیان اینکه در بازسی از مخفیگاه متهمان، یک هزار و ۱۰۰ متر کابل برق، ۲ دستگاه کولر گازی، یک دستگاه لپ تاپ، یک عدد ساعت مچی، یک دستگاه جارو برقی، ۶۰۰ کیلو سیم فلزی، ۲ تن انواع آهن آلات، ۳ عدد درب ساختمان، ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه، تعدادی قطعات خودرو و همچنین یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد، اضافه کرد: کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

کشف خودرو مسروفه در خنج

فرمانده انتظامی شهرستان خنج از کشف سواری سمند سرقتی در شهرستان خنج خبر داد.

سرهنگ کرامت کریمی فرمانده انتظامی شهرستان خنج بیان کرد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ شهرستان خنج هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، به یک دستگاه سواری سمند که حرکات مشکوک و خطرناک داشت مشکوک و دستور ایست دادند.

او افزود: پس از طی مسافتی تعقبب و گریز راننده با توجه به تاریکی هوا خودرو را رها و متواری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خنج با بیان اینکه در استعلام اولیه مشخص شد سواری سمند سابقه سرقت از شهرستان اوز را دارد، گفت: تلاش برای دستگیری سارق متواری همچنان ادامه دارد.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: در بازرسی از آن خودرو، ۱۵ گرم شیشه کشف شد.

توقیف سواری سمند حامل مغز بادام قاچاق

فرمانده انتظامی کوه‌چنار گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان کوه‌چنار، محموله مغز بادام خارجی قاچاق به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال کشف شد.

سرهنگ لطف‌الله محمدی فرمانده انتظامی کوه‌چنار بیان کرد: ماموران انتظامی کوه‌چنار هنگام گشت زنی در محور قائمیه-شیراز، به یک دستگاه سواری سمند مظنون و آن را متوقف کردند.

او افزود: در بازرسی از این خودرو، ۴۵۰ کیلوگرم مغز بادام خارجی قاچاق کشف و در این خصوص یک نفر دستگیر شد.

فرمانده انتظامی کوه‌چنار با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را ۸۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، اظهار کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۰۹:۳۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۹
هنجار شکنی نتیجش میشه پلمپ کافی شاپ
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر