برنامه‌های دهه فجر در آذربایجان‌شرقی مجازی برگزار می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،شکوهی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی در جلسه هماهنگی برگزاری ایام الله دهه مبارک فجر گفت: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی است و باید از این فضا برای تبیین دستاورد‌های نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

او بر معرفی شهدای انقلاب در فضای مجازی و تبیین بیانیه گام دوم با استفاده از ظرفیت فضای مجازی تاکید کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به تقارن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) گفت: این تقارن، اتفاق مبارکی است که باید از آن به منظور تبیین نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کرد.

او گفت: امروز جامعه ما به تزریق امید نیاز دارد و بزرگترین ایرادی که می‌تواند حرکات را دچار وقفه کند ناامیدی است، در نتیجه رویکرد برنامه‌های دهه فجر باید امیدآفرین باشد.

شکوهی گفت: رویکرد برنامه‌های دهه فجر امسال به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام باید در جهت اعتمادآفرینی، امید آفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.

او گفت: باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی  به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارائه شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به سخنرانی فرمانداران پیش از خطبه‌های نماز، گفت: باید خدمات و اقدامات صورت گرفته به مردم به درستی بیان شود که این می‌تواند موجب تقویت انقلاب و نظام و اعتماد مردم به این نظام شود.

او افزود: با توجه به اینکه در شرایط کرونایی، نمی‌توانیم برنامه‌های تجمعی و تکثری داشته باشیم بنابراین بهتر است دستگاه‌های مربوطه، فضاسازی محیطی با رویکرد شادابی و نشاط ایجاد کنند.

انتهای پیام/ک

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر