منابع ملی کشور شناسنامه دار شود

امام جمعه کاشان گفت: بسیاری از منابع ملی ما توسط برخی از سودجویان به یغما می‌رود و بر این اساس باید این منابع به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده شناسنامه دار شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، آیت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان امروز در جمع شهرداران منطقه کاشان با اشاره به اینکه یکی از مهمترین معضلات کنونی کشور حاشیه نشینی در اطراف شهرهاست، ابراز داشت: باید یک اقدام اساسی برای کاهش و از بین بردن حاشیه نشینی در کشور انجام شود و مشخص کردن حریم شهر‌ها می‌تواند از راهکار‌های آن باشد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از ساخت و ساز‌های غیرمتعارف در شهر‌های کشور تصریح کرد: شهرداران باید قدرت لازم برای برخورد با این موارد را داشته باشند.

برخی شهرداران تحت فشار افراد صاحب نفوذ هستند

او با اشاره به اینکه شهرداران باید دارای قدرت برای مواجه با مشکلات شهری باشند، افزود: برخی از شهرداران در مورد سختگیری برای برهم نخوردن بافت شهری تحت فشار افراد صاحب نفوذ هستند که این موضوع نباید وجود داشته باشد.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه بسیاری از منابع ملی ما از جمله کوه و دریا و جنگل و ... توسط برخی از سودجویان به یغما می‌رود، خاطرنشان کرد: به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده باید منابع ملی کشور شناسنامه دار شود.

او ضمن تشکر از شهرداران منطقه کاشان به خصوص شهردار کاشان در انجام پروژه‌های عمرانی و شهری گفت: استفاده از ظرفیت‌های بومی و محلی برای پیشرفت کاشان یکی از مهمترین مؤلفه‌های توسعه شهری است که این موضوع به خوبی در منطقه کاشان مشاهده شده است.

انتهای پیام/م
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر