خضریان: همدلی میان دولت و مجلس حلال مشکلات مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مردم می‌توانند به همدلی میان مجلس و دولت نگاه کنند که این امر سبب پیگیری و حل شدن مشکلاتشان می‌شود.

به گزارش خبرنگار  مجلس گروه  سیاسی باشگاه  خبرنگاران جوان، علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه جمع بندی نظارت میدانی در شهرستان رفسنجان، اظهار کرد: سفر‌های نظارتی قوه مقننه در راستای تحقق وظایف ذاتی و نظارتی مجلس شورای اسلامی است و موجب احیای فرهنگ‌هایی مانند همدلی بین مجلس و دولت می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع مردم می‌توانند به همدلی میان مجلس و دولت نگاه کنند که این امر سبب پیگیری و حل شدن مشکلاتشان می‌شود.

وی افزود: عموما در مجالس گذشته نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه خود سرکشی می‌کردند و براین اساس تلاش داشتند تخصیص‌های بیشتری برای اعتبارات حوزه انتخابیه به دست بیاورند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: این مهم در حالی است که طبق قانون همه نمایندگان، نماینده مردم ایران هستند و تصمیماتشان ملی است لذا وظیفه دارند در همه مناطق کشور حضور داشته باشند، متعاقبا مناطقی که نماینده‌های بیشتری دارند می‌توانند به مناطق محروم‌تر کمک کنند که این مهم به تحقق عدالت نزدیک‌تر است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: باید یادآور شد در سفر‌های نظارتی نمایندگان مجلس از ظرفیت‌های ملی برای حل مشکلات شهرستان‌ها استفاده می‌شود.

وی افزود: به نظر می‌رسد باید چنین دستاورد‌هایی را مسئولان برای خودشان مرور کنند، زیرا همه ما بر سر سفره امام رحمته الله و شهدا نشسته ایم و بیشترین دین را به آن‌ها داریم لذا باید بیشتر تلاش کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضا شاهد استفاده از ادبیات کودکانه هستیم که این امر می‌تواند به وحدت میان مجلس و دولت آسیب بزند؛ نیازی نیست در میدان کار و تلاش چه در دولت و چه در مجلس به یکدیگر کنایه بزنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم بیان کرد: مرحوم آیت الله مصباح یزدی می‌فرمودند اگر کار برای خداوند، مردم و انقلاب اسلامی است، قبیله گرایی و دو دسته بازی لازم نیست؛ بنابراین چرا عرصه انتخابات را باید از صحنه خدمت به صحنه رقابت سیاسی تبدیل کرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آقای رئیس جمهور اگر مجلس چیزی را بلد نیست بیایید کمک کنید تا با هم آن موضوع را حل کنیم؛ مجلس نیز توجه داشته باشد اگر آقای رئیس جمهور وظایفی برعهده دارد باید بر آن‌ها نظارت داشته باشد لذا قرار نیست صحنه عمل و تلاش به جدل سیاسی تبدیل شود.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور به مجلس کنایه می‌زنند و در مجلس نیز برای پاسخ صدایی بلند می‌شود و مردم نگاه می‌کنند که رئیس جمهور به مجلس کنایه زده است که این امر برخلاف فرهنگ دینی و آرمان‌های امام خمینی (ره) است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: ‌ای کاش بتوانیم کنار هم باشیم و کار کنیم.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
عباس گودرزی
۱۸:۵۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
سلام خبر نگاران جوان چرا مهر سکوت بر لب می زنید ؟ از این فرد بپرسید در چه موضوعی همدل باشند ؟ به هم زدن بورس ؟ احتکار ارز و کاهش غیر عقلی ارزش پول ملی ؟ اختلاسگری؟رانت خواری ؟ زمین خواری و ترویج فرهنگ صهیونیستی ( انباشت مسکن ، مغازه و املاک مسکونی ) توسط عده ای از خدا بیخبر برای فشار به اقشار کم درآمد تا بی سر پناه بمانند ؟ هرج و مرج اقتصادی و دپو مواد اولیه در گمرکات ؟ جوجه کشی برای اینکه فقرا نتوانند حتی مرغی بر سر سفره بیاوند ؟ اگر به یقین رسیده اید که آیه قرآن دروغ نیست و شهدا زنده و شاهد بر اعمالتان است ، نترسید با قلم و میکرو فون بر دهان یاوه گویان بزنید .
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر