زالی خبر داد:

افزایش ۳ درصدی میزان بستری‌ها در شبانه روز گذشته

فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: میزان بستری‌ها در شبانه روز گذشته سه درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، علی رضا زالی فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ارتباط مستقیم بخش خبری با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در تهران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۳۵۰۰ بیمار برای درمان سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کردند.

او ادامه داد: در حال حاضر میزان بستری‌ها نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش داشته است و این می‌تواند زنگ خطری برای بیمار کرونا در تهران محسوب شود.ابتلای افراد ۵ تا ۱۷ سال به کرونا در استان تهران افزایش یافته است.

زالی افزود: ۱۹۱۶ بیمار در بیمارستان‌های استان تهران به دلیل ابتلا به بیماری کرونا بستری هستد. میزان ترخیص نسبت به دو روز گذشته کاهش پیدا کرده به طوریکه در شبانه روز گذشته در حدود ۱۵۰ نفر از مراکز درمانی مرخص شده اند.

او عنوان کرد: در شبانه روز گذشته تعداد ۲۲۳ نفر بیمار جدید در بیمارستان‌های تهران بستری شده که ۸۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده اند. میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در تهران یک سیر نزولی داشته است.

زالی افزود: در حال حاضر از ابتدای دی ماه میزان ابتلای گروه سنی ۵ تا ۱۷ سال به بیماری کرونا در حدود ده درصد افزایش یافته است که این موضوع باعث ایجاد نگرانی خواهد شد.


بیشتر بخوانید: 

وضعیت تهران شکننده و ناپایدار است


در حال تکمیل...

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۱ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹
یا خدااااااااااااا
این روزها دوباره از خودم می پرسم که من زنده می مونم؟؟؟؟؟؟؟
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر