دستگیری آرایشگر نمای شیاد در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهمان پرونده سرقت از خانه‌های مسکونی با ترفندی شیادانه دستگیر شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرهنگ عباس صارمی ساداتی فرمانده انتظامی مشهد گفت: در پی مراجعه شهروندی به کلانتری سیدی مشهد و اعلام سرقت از خانه مسکونی اش که در منطقه پنج تن قرار دارد تحقیقات پلیس آغاز شد و شاکی پرونده ادعا می‌کرد عاملان سرقت را می‌شناسد.

او افزود: تیم تجسس کلانتری سیدی در این عملیات ضربتی با بررسی‌های اولیه، مخفی گاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی مشهد ادامه داد: ماموران کلانتری سیدی زن و مرد جوانی را در حال استعمال مواد مخدر داخل خانه مسکونی دستگیر و مقادیری اموال مسروقه کشف کردند.

سرهنگ ساداتی بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به ۱۲ فقره سرقت وسایل داخل خودرو‌های سواری و دستبرد به خانه‌های مسکونی اعتراف کردند.

بیشتر بخوانید

او تصریح کرد: بررسی‌های بعدی پلیس روند پیگیری این سرقت را تغییر داد، چراکه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود شاکی پرونده با عاملان سرقت هم دست بوده و به خاطر اختلافی که در خصوص تقسیم اموال سرقتی پیدا کرده اند گزارش صوری سرقت را به پلیس داده است.

فرمانده انتظامی مشهد تاکید کرد: تحقیقات تیم تجسس کلانتری سیدی در حالی ادامه یافت که ابعاد دیگری از این سرقت‌ها آشکار شد.

سرهنگ صارمی ساداتی اظهار کرد: برابر اطلاعات اولیه در این پرونده، زن جوان به بهانه آرایشگری وارد خانه مشتری خود شده و پس از بیهوش کردن زن جوان، با همدستی دو متهم دیگر پرونده، مرتکب سرقت شده اند.

او افزود: تحقیقات از متهمان این پرونده که به مواد مخدر اعتیاد دارند با دستورات مقام قضایی ادامه دارد و شهروندانی که به این شیوه مورد سرقت واقع شده اند می‌توانند هرچه سریع‌تر برای پیگیری شکایت خود به کلانتری سیدی مراجعه کنند.
 
انتهای پیام// م.ب
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر