مدیرعامل شرکت مخابرات ایران؛

رسالت اصلی ارائه خدمات در شرکت مخابرات، نفوذ در دل مردم است

سلطانی درمراسم معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت بر ضرورت ساخت برندی محبوب در بین مشتریان به علاوه جلب رضایت آن ها تاکید کرد.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مجید سلطانی، در آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت گفت: مقام معظم رهبری در خصوص بازرسی فرمودند "بازرسی در انجام ماموریت خود باید مقتدرانه باشد. " منظور ایشان اقتدار توام با مهربانی ست که باید محور فعالیت‌های این حوزه قرار گیرد.

سلطانی، به هم پوشانی فعالیت‌های دو حوزه بازرسی و حراست در سازمان اشاره کرد و اظهار داشت: حوزه‌های بازرسی و حراست در واقع مکمل هم هستند، اگر مشکلات، تهدید‌ها و آسیب‌ها در حوزه بازرسی به خوبی برطرف شود کمتر به سمت حوزه حراست منتقل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، بازرسی را شغلی حساس در سازمان دانست و افزود: باید به گونه‌ای در این حوزه کار کنیم که خدای ناکرده چه در بخش نیروی انسانی، چه در بخش کل سازمان حقی ضایع نشود چراکه اگر غیر از این باشد هم آسیب دنیوی برای ما دارد هم آسیب اخروی.

وی همچنین به ابعاد دیگری از فعالیت‌های حوزه بازرسی پرداخت و بیان کرد: در حوزه مشتریان نیز اگر جایی با مردم مناسب برخورد نشود آسیب‌های زیادی به برند شرکت وارد می‌شود، لذا بازرسی باید با هوشمندی و تدبیر این مسائل را رصد و با مهربانی آن را حل کند.

سلطانی، رسالت اصلی ارائه خدمات در شرکت مخابرات را نفوذ در دل مردم عنوان کرد و گفت: فقط رضایتمندی مشتریان کافی نیست بلکه باید دنبال نفوذ در دل مردم باشیم تا برند محبوبی نزد آنان داشته باشیم.

حوزه‌های بازرسی و حراست در واقع مکمل هم هستند، اگر مشکلات، تهدید‌ها و آسیب‌ها در حوزه بازرسی به خوبی برطرف شود کمتر به سمت حوزه حراست منتقل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، در سخنان خود، برای سرپرست جدید این حوزه آرزوی توفیق و موفقیت در کار‌ها در راه رسیدن به اهداف داشت و از همه مسوولان حوزه بازرسی خواست رضای خدا را سرلوحه کار‌های خود قرار دهند.

بر اساس این خبر، در پایان این مراسم، پیمان فیضی به عنوان سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران معرفی و از خدمات ناصر شهبازی، سرپرست پیشین این حوزه تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است؛ آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی بازرسی و نظارت شرکت مخابرات ایران، با حضور مجید سلطانی مدیرعامل، محمدرضا بیدخام مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، حمید افشار، سرپرست دفتر مرکزی حراست، مهندس بیگدلو، سرپرست دفتر مدیرعامل و روسای ادارات حوزه بازرسی و نظارت در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر